Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

aqua57 - Profil | Út 12.3.2013 8:26:33

deni 79 >> Mrkni na to, Fox FX Bag XL 75 x 23 x 6 cm www.tomascarpio.cz
i cena je pěkná a logo začerníš ......)))))

    deni 79 - Profil | Út 12.3.2013 7:57:29

    ma nekdo nejaky dobry tip na tasku ci pouzdro pro vydlicky a hrazdy Black edice?. V cem to budete nosit k vode?
    Edit:my jsme vlastne jenom dva pacienti,takze aquo57 dej tip... :-) :-)

      aqua57 - Profil | Po 11.3.2013 11:19:54

      deni 79 >> v tom ti asi neporadím.....)))

        deni 79 - Profil | Po 11.3.2013 11:16:01

        aqua57 >> me se to do travin a jako druhy podberak do lode moc zamlouva. Ale na zivo jsem ho nikde nevidel..

          aqua57 - Profil | Po 11.3.2013 11:13:57

          deni 79 >> Tak to nemám....)))

            deni 79 - Profil | Po 11.3.2013 11:11:44

            aqua57 - >> nemas zkusenost?

              deni 79 - Profil | Po 11.3.2013 8:33:22

              aqua57 >> to ano,i kdyz priznavam ze tu napinaci strunu beru jen ze zvedavosti...

                aqua57 - Profil | Po 11.3.2013 8:28:51

                deni 79 >> Aspoň to budeš mít všechno pohromadě a připraven na jakoukoliv akci...)))

                  deni 79 - Profil | Po 11.3.2013 8:22:01

                  aqua57 >> nejaky kravinky k retizkacum. Uz to maj skladem....

                    aqua57 - Profil | Po 11.3.2013 8:07:25

                    deni 79 >> Zdar, co sis objednal ?.....

                      deni 79 - Profil | Po 11.3.2013 7:54:01

                      Tak dalsi Black vecicky objednany... Ja jsem vazne blb... :-)

                        deni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 17:44:26

                        alda2211 >> dobre ty...

                          alda2211 - Profil | Ne 10.3.2013 17:27:08

                          deni 79 >> to nevim ja to dostal jako darek kdyz jsem kupoval brusne kotouze

                            aqua57 - Profil | Ne 10.3.2013 13:29:34

                            deni 79 >> Přesně, jak říkáš ....))))

                              deni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 13:24:05

                              aqua57 >> no pekny to je,nejvic to clovek oceni na cizim tele... To uz je na me moc okaty....

                                aqua57 - Profil | Ne 10.3.2013 13:19:37

                                deni 79 >> Není to pěkné......)))

                                  deni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 13:15:38

                                  aqua57 >> tyvole tak to je uz mazec... :-) :-)

                                    aqua57 - Profil | Ne 10.3.2013 13:12:26

                                    deni 79 >> A na závěr už jenom na záda ...)))

                                      deni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 13:05:21

                                      aqua57 >> koukam na logo a to neni nase liska. Nase liska vypada jinak..... Uz se tesim az je nalepim na auto....

                                        aqua57 - Profil | Ne 10.3.2013 12:56:16

                                        deni 79 >> www.ebay.co.uk