Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 12:48:45

aqua57 >> tak ted si me nasral... :-)
Kde si to nasel?

    Naqua57 - Profil | Ne 10.3.2013 12:45:54

    deni 79 >> Pěkná papuč na léto od lišáka, co.....)))))

      Ndeni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 12:43:16

      aqua57 >> nasel bobre...

        Naqua57 - Profil | Ne 10.3.2013 12:41:58

        deni 79 >> Horní obrázek vlevo dole ?....

          Nmira17 - Profil | Ne 10.3.2013 12:39:38

          deni 79 >> Moc pěkný, je vidět že víš co chceš a to při dnešních nabídkách všech možnejch se opravdu cení.

            Ndeni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 12:39:04

            Kocháč >> to je uchylka...

              NKocháč - Profil | Ne 10.3.2013 12:36:58

              deni 79 >> až na pár drobností samej fox :-)

                Ndeni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 12:32:55

                Kocháč >> prehled a poradek musi byt...

                  NKocháč - Profil | Ne 10.3.2013 12:31:01

                  deni 79 >> to máš teda poladěný a i šňůrky v krabičkách :-)

                    Ndeni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 12:25:26

                    aqua57 >> tak shvalne jestli ty vykrajovaky najdes:-)

                      Ndeni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 11:58:04

                      alda2211 >> ty jsi taky zacal kupovat kvalitni veci?:-)

                        Nalda2211 - Profil | Ne 10.3.2013 11:51:11

                        deni 79 >> ja ja ja mam take neco od foxe ....nuzky a pilnik na hacky

                          Ndeni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 11:46:54

                          aqua57 >> tenhle hranaty model jsem jeste nevidel..... Ja mam ten kulaty model v prumerech myslim 17-15-12mm :-)

                            Naqua57 - Profil | Ne 10.3.2013 11:17:43

                            deni 79 >> Už jsi to viděl ? set od Foxe, vykrajovače na nástrahy 4 / 7 / 9 mm ...)))

                              NSlavík - Profil | Ne 10.3.2013 10:05:55

                              alda2211 >> přesně tu jsem rád že si to pamatuješ a děkuji ti za ní :))

                                Nalda2211 - Profil | Ne 10.3.2013 9:57:00

                                Slavík >> myslis tu kozenou sedacku vedle mahagonovyho stolku jak je pod Kupkou.......

                                  NŠámik - Profil | Ne 10.3.2013 9:44:19

                                  deni 79 >> ok.dík

                                    NSlavík - Profil | Ne 10.3.2013 9:44:08

                                    deni 79 >> já k nim teda důvěru nemam ani trochu ale hned bych to postavil a pořádně prohlédl popř poslal zpět ve 14dení lhůtě http://www.raven-fishing.cz/cz/product/kaprarina/17​74_bivaky/fox/supa_brolly/foxcum143/

                                      NSlavík - Profil | Ne 10.3.2013 9:42:18

                                      alda2211 >> jako že bych si to hodil doma na koženou sedačku a udělal mladý trochu bordelu ? :))) dělá mi to soused od našich za kapra :)

                                        Ndeni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 9:42:07

                                        Slavík >> tu trochu lepsi cenu jsem myslel...