Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Šámik - Profil | Ne 10.3.2013 9:40:52

kritik >> Tak sorry.nejsem takový všeználek.

    alda2211 - Profil | Ne 10.3.2013 9:40:33

    Slavík >> to jsi nezvladl sam........?

      deni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 9:40:31

      Šámik >> to neni plynovka ale airsoftka. U nas znama pod nazvev Klausovka...... :-) :-). Stala 2ku

        aqua57 - Profil | Ne 10.3.2013 9:39:19

        kritik >> Dobrý.....))))

          Slavík - Profil | Ne 10.3.2013 9:38:25

          alda2211 >> jasný že jo a stále slouží jak má, letos jsem ho dal prvně na repas, jen dát nové nýty a jede dál to byl dobrej kup :))

            Slavík - Profil | Ne 10.3.2013 9:36:57

            deni 79 >> cena je na odkazu :)) ale dá se sehnat trochu lépe

              kritik - Profil | Ne 10.3.2013 9:36:19

              Šámik >> Kolík na upíry.....

                Šámik - Profil | Ne 10.3.2013 9:35:01

                deni 79 >> Ta plynovka?a ten bodec je co?

                  deni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 9:32:39

                  Šámik >> co myslis?

                    deni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 9:31:51

                    Slavík >> nene postup je opacnej . Pazbou pistole mu tu vydli namlatis do ruky...

                      Šámik - Profil | Ne 10.3.2013 9:31:02

                      deni 79 >> kolik koštuje?

                        alda2211 - Profil | Ne 10.3.2013 9:30:53

                        Slavík >> mas destnik

                          deni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 9:29:24

                          Slavík >> jezisi to je obrovsky... Cenu znas?

                            aqua57 - Profil | Ne 10.3.2013 9:29:02

                            deni 79 >> Taky pěkná sestava.....))))

                              Slavík - Profil | Ne 10.3.2013 9:28:14

                              deni 79 >> to je dobrá kombinace, pistolí ho střelíš do stehna a vidlí mu ucpeš ránu aby chudák nevykrvácel :))

                                deni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 9:24:28

                                aqua57 >> sice je na tom napis Fox,ale k Black edici patri Black barva...

                                  deni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 9:17:39

                                  Slavík >> to mas pravdu,taky nerad kupuji neco co jsem nikdy na zivo nevidel.

                                    Slavík - Profil | Ne 10.3.2013 9:15:31

                                    deni 79 >> Supa a vim jen o novém použité jsem nikde zatim neviděl. Já ho chtěl kupovat ale sešlo z toho, Vojtovi ho někdo donesl na ukázku do obchodu a žádnej zázrak to neni na fotkách vypadá lépe :) Tim se nesnažim nějak hanit, na noc nebo dvě bude určitě nějakej čas v pohodě sloužit, myslim. Co mě odradilo od koupě bylo hlavně to že nebylo možné ho prohlédnout v obchodě to mě vždy tak nasere že raději vše přehodnotim a beru tam kde jsou ochotni pro zákazníka něco udělat i když to je dražší !!!

                                      aqua57 - Profil | Ne 10.3.2013 9:13:15

                                      deni 79 >> Co ty na to, velmi účinný a taky nejsilnější policejní pepřový sprej v USA......)))))