Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 9:07:58

Slavík >> klidne pouzity. O jakym modelu vis?

    NSlavík - Profil | Ne 10.3.2013 9:05:22

    deni 79 >> ahoj doktore, jasně že vim :) Ptáš se ne funglovku nebo použité ?

      Ndeni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 9:03:16

      Slavík >> ja te zdravim inzenyre, nevis kdo prodava brolko od lisky?

        Naqua57 - Profil | Ne 10.3.2013 8:59:48

        deni 79 >> taky tak,nevypadají špatně....)))

          Ndeni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 8:58:26

          Taky jako svorene pro Black edici....

            Ndeni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 8:54:13

            aqua57 >> cim vic na ne koukam,tim vic si je tam dokazu predstavit...

              Naqua57 - Profil | Ne 10.3.2013 8:45:10

              deni 79 >> Já jsem měl kdysi staré Mka asi 6 let, bez problému a těť mně mrzí, že jsem je prodal. No můj problém je, že nemám rád mnoho věcí, jenom to co potřebuji, proto ty prodeje a nákupy .........)))

                Ndeni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 8:38:41

                aqua57 >> koukal jsem. Mozna kdyz ho uvidim v realu,ze se mi bude i libit...

                  Naqua57 - Profil | Ne 10.3.2013 8:33:06

                  deni 79 >> Já osobně bych šel do MX+ , modrá barva a je i s krytem.....))))

                    Ndeni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 8:14:52

                    aqua57 >> nebo se naseru a necham si ty m-classy...

                      Ndeni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 8:13:35

                      aqua57 >> tak kdyz zohlednim,ze mam na hlavni sadu delkimy a tuto sadu bude pouzivat jen obcas,tak se mi moc investovat moc nechce... Priposlech taky nejak moc nevyuzivam,tak mi jako mozna volba vychazi ty 2 modely co jsem uvedl nize...

                        Naqua57 - Profil | Ne 10.3.2013 8:08:39

                        deni 79 >> Tam opravdu už není tolik na výběr, jsou jenom dva typy, těžká volba to bude........))))))

                          Ndeni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 7:58:09

                          aqua57 >> covece nejak se mi moc nelibej.. Nevim proc!! Kupodivu me zaujmula levnejsi rada a to Fox micron M+ nebo verze MX+

                            Naqua57 - Profil | Ne 10.3.2013 7:51:22

                            deni 79 >> Zdarec, pořád nic ?))))

                              Ndeni 79 - Profil | Ne 10.3.2013 6:40:43

                              Cumim do katalogu Fox jako ocas a nejak se mi nedari najit dajaky pipak hodny pro Black Edici....

                                NSlavík - Profil | So 9.3.2013 14:09:31

                                deni 79 >> to jo ale presne tomu bych se do budoucna rad vyhnul, snazim se mit jen to dulezite co u vody vyuzivam :)

                                  Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 13:58:15

                                  Slavík >> no ale muzes na to zase koukat doma :-) :-)

                                    NSlavík - Profil | So 9.3.2013 13:55:23

                                    deni 79 >> mas pravdu, me se to libi taky ale desim se ze bych k tomu musel brat nove pruty fullduplon k tomu navi atd, pak by se me to libilo ale u vody nejsem bohuzel tak casto abych to uzil.

                                      Naqua57 - Profil | So 9.3.2013 13:51:26

                                      deni 79 >> Ne tak nahlas.....)))))

                                        Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 13:50:01

                                        aqua57 >> malo fanousku? Ja bych rekl ze pacosi jsme tady snad jen my dva... :-) :-)