Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Naqua57 - Profil | So 9.3.2013 13:48:14

deni 79 >> Je zde málo fanoušku, co se týče black edice, proto je tady klid a to je dobře.....))))

    Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 13:43:43

    aqua57 >> ale udivuje me ze se voto ani nikdo nijak nepokusil.... Jak je tady bezne

      Naqua57 - Profil | So 9.3.2013 13:40:26

      deni 79 >> Hned bych vylučoval, nemám rád agresivní a sprostý lidi....)))))

        Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 13:34:07

        Ty vole 430 prispevku bez jedine hadky,tak to je asi rekord MRKu...

          Naqua57 - Profil | So 9.3.2013 12:41:18

          deni 79 >> Ztráta práce ze zdr. důvodu a z nedostatku love....))))

            Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 11:57:40

            aqua57 >> tak to mi muzes poradit ktera klinika se touto demenci zabyva..:-) ze by mi to usetrilo hromadu penez..

              Naqua57 - Profil | So 9.3.2013 11:47:38

              deni 79 >> Taky jsem býval velký pacient ( je to skvělá věc ), ale už jsem z toho vyléčený.....))))

                Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 11:43:30

                Slavík >> nejvic ze vseho jsem ale nadseny z tech jejich rychloklipu. Nasunes a drzi...

                  Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 11:40:56

                  aqua57 >> protoze ty nevis ze jsem moc velky pacient... :-) :-)
                  jo,nekdy dokazu i sam sebe prekvapit....

                    Naqua57 - Profil | So 9.3.2013 11:37:32

                    deni 79 >> Jsem nevěděl že máš na každou jinou vycházku k vodě jiné nádobíčko...)))

                      NSlavík - Profil | So 9.3.2013 11:36:31

                      deni 79 >> celá ta sada delkim je super, kdybych někdy šel do něčeho jiného než co mam bylo by to tohle i když to je drahé tak to vypadá a super, funkční to určitě bude taky, moc hezká skládačka !!! :))

                        Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 11:34:15

                        aqua57 >> ale mam .. :-)

                          Naqua57 - Profil | So 9.3.2013 11:32:47

                          Slavík >> Já už tuplem......))))

                            Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 11:32:28

                            Slavík >> to mam,ale ty jdou pouzit pouze na Delkimech. Sadu Delkim mam na hlavni chytani s Rangerem.. Vzdyt je mam u tebe,tak se koukni jak vypada kvalita :-) :-)
                            na black edici chci pouzit pouze veci black,abych dodrzel nejaky standart vkusu. Ten jen koupit nejaky pipaky (asi Fox) aby me v UK diskusi neukamenovaly....

                              NSlavík - Profil | So 9.3.2013 11:31:11

                              aqua57 >> ale má on toho má tolik že se v tom sám ztrácí :))

                                Naqua57 - Profil | So 9.3.2013 11:29:37

                                Slavík >> Dle fotky níže, nemá delkimi...)))

                                  NSlavík - Profil | So 9.3.2013 11:28:28

                                  aqua57 >> néé, nemyslel jsem to zle ale když od foxe uši tak fox hlásiče tak jsem to myslel :))

                                    Naqua57 - Profil | So 9.3.2013 11:26:29

                                    deni 79 >> Jenom si do nás rýpnul....))) tak asi ne....))))

                                      NSlavík - Profil | So 9.3.2013 11:25:52

                                      deni 79 >> máš přece origo uši delkim né? ty se mi strašně líbí !

                                        Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 11:20:37

                                        Slavík >> tak to jsem ted nepobral...