Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

NSlavík - Profil | So 9.3.2013 11:17:21

deni 79 >>Čus, nic ve zlém ale k delkáčum jde jen origo delkáč to je parádní ten fox působí humpolácky :)

    NDandys - Profil | So 9.3.2013 11:14:37

    deni 79 >> Deni dík, teď to je dobře vidět. Vezmu ty kratší, tohle pomohlo

      Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 11:13:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Mereno znovu 13,7cm. To tablo ci jak to nazvat meri 6mm

        NDandys - Profil | So 9.3.2013 11:12:32

        aqua57 >> Nevím jak to deni měřil :) je to celkem možný. Pro představu, o kolik bude převyšovat hlásič, je důležitější rozměr bez podstavce, jak uvádí fox, 12,7 :)

          Naqua57 - Profil | So 9.3.2013 11:10:00

          Dandys >> No a není těch 12.7 cm čistá délka tyčinek plus 10 mm tlouška posdstavce, pak by to vycházelo na 13.7 dle deni 69.....))))

            Nkritik - Profil | So 9.3.2013 11:07:23

            deni 79 >> Zcela určitě. Jaký průměr má ta vidle?

              Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 11:04:59

              Dandys >> ja to meril suplerou a jak rikam v loni ani verze XL u nas nebyla.. Za chvily dam foto

                Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 11:01:33

                kritik >> ja jsem vazne zvedavy jak dlouho to vydrzi. Podle me se zivotnost eloxu bude odvijet od mista a zpusobu zapichovani...

                  NDandys - Profil | So 9.3.2013 10:59:35

                  deni 79 >> No já bych potřeboval právě něco mezi 16cm a těch udávaných 12,7cm. Pokud ty krátké ve skutečnosti měří tvých 13,7cm ( o cenťák ve skutečnosti víc, i když to je divný) budu jen rád :)) nebo je tehdy hold dělali delší

                    Naqua57 - Profil | So 9.3.2013 10:58:38

                    kritik >> Ono taky záleží, jak se k tomu člověk chová. Samozřejmě, při použití se to poškodí ale když jsem si mohl sám přestříkat navijáky tak proč ne vidličky, minutka práce. Věř mi, kdyby byl nerez černý, šel bych do nich.....))))

                      Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 10:57:44

                      Dandys >> tak to nechapu. Ja kupoval ty usi loni na jare a v te dobe jeste ani verze XL u nas nebyla k dostani. Ani na obalu nebylo napsano XL tudiz predpokladam ze mam ty kratke. I na fishinginvestu mi potvrdily malou verzi. Od nejvyssiho bodu po nejnizsi meri presne 13,7 cm

                        Nkritik - Profil | So 9.3.2013 10:51:16

                        deni 79 >> aqua57 Hele vy dva :-))..... Pěkný to bude, o tom žádná. Černý klacky, černě stříklý navi, černý swingery, černý řetízkáče s decentním isotopem.................. úplně to vidím.
                        Kuawa ale fakt by mě trefilo 2-3x za rok někde lítat a otravovat, aby mi znova a znova načernili ty orvaný vidle........ Fakt bych ten Solar prodal, ale když vidim ty worvaný vidle tak neprodám :-)

                          NDandys - Profil | So 9.3.2013 10:47:35

                          deni 79 >> no čerpal jsem z téhle fotky, v jedné otázky tady na mrku
                          http://www.mrk.cz/Data/Pics/2013/36/828121_6c040.jp​g
                          u delších je na krabici 160mm

                            Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 10:45:30

                            Dandys >> nespletl jsi se? Ja mam ty kratke!!

                              NDandys - Profil | So 9.3.2013 10:37:58

                              deni 79 >> u těch kratších píšou délku 127mm

                                Naqua57 - Profil | So 9.3.2013 10:36:43

                                deni 79 >> Super....díky.....)))))

                                  Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 10:32:51

                                  aqua57 >> ahoj,
                                  Standartni delka usi od Foxe je 14cm. Ty mam. Ty delsi XL usi jsem jeste v realu nevidel,

                                    Naqua57 - Profil | So 9.3.2013 10:00:22

                                    Slavík >> Jo, to je v pohodě. Hlavní je, že jsi s nimi spokojený a o to přece jde...)))

                                      NSlavík - Profil | So 9.3.2013 9:49:15

                                      aqua57 >> já je mam tušim 4sezonu a nemam jim co vytknout kamaráde jsem s nima spokojen a měnit spolehlivé by byla hloupost :)) Jediné co se mi stalo bylo na špatně přístupném terénu že mě ryba zatáhla montáž do strany a málem jsem přišel o prut a to jsem měl dost povoleno ale hlásič jsem neuchránil a vlaces mi ho trochu nařízl :) doufam že ted to nehrozí a upravovat si můžu tak fousy do ničeho jiného se nepouštim, důvody řikat nemusim :))

                                        Naqua57 - Profil | So 9.3.2013 9:42:00

                                        Slavík >> Zdarec, no hlásiče ATTs jsou opravdu malinké. Pokud se nehodláš v brzké době se jich zbavit, tak bych uvažoval o zkrácení na přijatelnou míru. Šikovný soustružník by si měl s tím hravě poradit. A když je budeš snad někdy prodávat, tak i s ušima.....)))))
                                        PS:já si pořád něco upravuji dle svého......o))))