Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Nčernásmrt - Profil | Út 5.3.2013 21:26:28

Martin II. >> Ahoj, ty uši jsou standart nebo XL? dík

    Nbremic - Profil | Út 5.3.2013 21:13:21

    Kuban >> člověk sbírá všechno možný, ale to je fakt na jinou diskuz :)

      NKuban - Profil | Út 5.3.2013 21:09:00

      bremic >> ty v krabici jsou limitky,takže škoda otevřít(navíc obsah shodnej s normálnim černym) a double black je památka na Sydney.Navíc se u těch vyšších řad bojim,že mi nebudou chutnat a mít pak otevřenou flašku kvůli jednomu panáku..to je radši nechám zavřený a ochutnám je někde v baru.I když to asi taky ne,protože 500 za panáka asi nedám.Takže sbírka :-)
      PS:Omlouvám se aqua57 za odbočení ;-)

        Nbremic - Profil | Út 5.3.2013 21:06:37

        FSnevajs >> jj věčná škoda...doutníček..jeníček...

          NFSnevajs - Profil | Út 5.3.2013 21:04:04

          Kuban >> smutne to nevypit :)))

            Nbremic - Profil | Út 5.3.2013 20:59:40

            Kuban >> Proč? Neříkám kdyby byly ještě v sudu ale takhle ze skla už je to jedno....a nebo jsi začal abstinovat? :))

              NKuban - Profil | Út 5.3.2013 20:48:47

              FSnevajs >> Červenej je dobrej,na tom jsem se učil ;-)Ze základní řady mám všechny,ale otvírám jen červený a obyč.černý.Z tý fotky zůstanou všechny tři do mojí smrti zavřený :-)

                NFSnevajs - Profil | Út 5.3.2013 20:40:43

                Kuban >> red mam doma pripraven na jaro ,pokud vydrzi :)

                  NKuban - Profil | Út 5.3.2013 20:39:57

                  aqua57 >> Úspěch by to určitě mělo,klidně by mohli rozšířit řady o red,green,gold a blue label,ale to už by pro ně určitě nebylo rentabilní :o)

                    NFSnevajs - Profil | Út 5.3.2013 20:31:53

                    aqua57 >> to bych asi komplet predelal vybavu :)))

                      Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 20:25:00

                      Kuban >> To by měl každý dostávat jako dárek z nákupem,to by prodejci měli obraty...)))

                        NKuban - Profil | Út 5.3.2013 20:09:56

                        Black label je stylovka,sám na něm ujíždím už několik let :o) Až v rybařině srovnám to nejdůležitější,pořídim si minimálně ty černý mk swingery ;-) Škoda,že nedělaj i euro,z těch bych měl větší radost.

                          NFSnevajs - Profil | Út 5.3.2013 18:53:03

                          arnošt >> delkimacky swingery jsou pecka a jedny z nej ,jen si se ptal ve spatne otazce ...

                            NKocháč - Profil | Út 5.3.2013 18:47:49

                            arnošt >> je to retro, něco jak tatra v3s

                              Narnošt - Profil | Út 5.3.2013 18:46:17

                              Chcete snad tvrdit,že swingery originál od Delkimu nedosahují kvalit MK2 ? Tak proč jsem je teda potom i s izotopy od Solaru a s kufříkem já trubka prodával? :(((

                                Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 18:39:13

                                aqua57 >> kous kous.... Uz te ma...... :-) :-)

                                  Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 18:36:28

                                  deni 79 >> Včera jsem viděl na videu bobbiny v černé barvě, taková kouřová, už mně hlodají.......)))

                                    Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 18:30:46

                                    FSnevajs >> prej negerska..

                                      Ndejff - Profil | Út 5.3.2013 18:30:03

                                      jo jo myslím swingry....ok do fishinginvestu jsem psal tak uvidím odezvu...

                                        Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 18:29:10

                                        dejff >> chlapi z fishinginvestu ti ji muzou objednat. Vetsinou to pry maji do 14 dnu. Vcera jsem byl u Drahorada a on nema a zatim ani nemel ani jejich retizkace...