Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | St 6.3.2013 16:01:55

28Timo >> ty s tim rejpes hnojaky,co?

    Naqua57 - Profil | St 6.3.2013 15:55:37

    28Timo >> Ty jim dáváš zabrat....))))

      N28Timo - Profil | St 6.3.2013 15:21:11

      tak toto uz taky pekny pohlad nie je..

        NFSnevajs - Profil | St 6.3.2013 13:16:13

        aqua57 >> no a o ten pohled jde :)

          Naqua57 - Profil | St 6.3.2013 12:35:41

          FSnevajs >> No, zázrak to není ale na pohled je to pěkné.....)))

            NFSnevajs - Profil | St 6.3.2013 12:31:13

            aqua57 >> no dnes se do obchodu asi nedostanu,auto stale v servisu,tak asi az zitra. No jsem zvedav na ten zazrak :)

              Naqua57 - Profil | St 6.3.2013 8:27:25

              deni 79 >> Mně se taky líbí změny...)))

                Ndeni 79 - Profil | St 6.3.2013 8:22:40

                aqua57 >> tohle je krasna zmena...

                  NDida - Profil | St 6.3.2013 8:20:24

                  FSnevajs >> nejsem babiš- za koho mě máš!! Jáá jsem Kelner!!:-))

                    Naqua57 - Profil | St 6.3.2013 8:20:05

                    deni 79 >> Změna je život...)))

                      Ndeni 79 - Profil | St 6.3.2013 8:15:32

                      FSnevajs >> ze by jsi konecne dostal rozum?? :-) :-)

                        NFSnevajs - Profil | St 6.3.2013 4:34:39

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 6.3.2013 4:25:46 >> nejsem Babis ,abych mel na tvuj seznam :)))

                          NRadek Fox - Profil | St 6.3.2013 4:25:46

                          FSnevajs >> Fildo, dnes Ti pošlu seznam, co si máš koupit a za měsíc to od Tebe za půlku koupím :-))) Oba budeme spokojení :-)))

                            NFSnevajs - Profil | St 6.3.2013 4:00:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            nerad to uznam ,ale neco na tom Foxiku bude,asi se na nej dojedu podivat :)))

                              NKuban - Profil | Út 5.3.2013 22:18:57

                              aqua57 >> jo,při takovýhle útratě už jo :-) Při koupi páru vidliček moc ne :-)
                              Ale udělat sadu za ty peníze + flašku,určitě by to bylo zajímavý :o)

                                NFSnevajs - Profil | Út 5.3.2013 22:04:26

                                aqua57 >> no snad mas pravdu

                                  Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 21:55:02

                                  FSnevajs >> Já mám na hrazdě Delkimi, skvěle k sobě padnou a mají se rádi, takže žádná urážka......))))

                                    NFSnevajs - Profil | Út 5.3.2013 21:49:49

                                    aqua57 >> no jednou treba jo ,uz tak me vrta hlavou ten Fox :))) ,ale dat na nej Delkim ,nevim jestli by to nebyla urazka Delkimu :)

                                      Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 21:47:26

                                      Kuban >> Já myslím že jo, že by se jim to vyplatilo, ( útrata za 5litrů, jedna láhev ) rabat mají pořád vysoký ( mluvím o výrobcích produktů )...)))

                                        Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 21:43:17

                                        FSnevajs >> Tomu nevěřím, že bys vyměnil celou výbavu pro chlast, ty ? určitě ne....)))