- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fox FX Tri Rod Sleeve - pouzdro na pruty
Potřeboval bych poradit s tímto pouzdrem. Dost se mi líbí, ale na českých e-shopech jsem ho nikde neviděl. Zpracování očekávám na vysoké úrovni, asi tak jako všechny věci z řady FX. O co se mi hlavně jedná je, jestli má pouzdro výztuhu v podobě zasouvací tyče do hřbetu, aby celé pouzdro nedrželo ve vzpřímené poloze jen díky vloženým prutům. Další věc je, zda má nějakou kapsu na podběrák a eventuelně vidličky. Prosím zápisy pouze k danému tématu, ostatní pouzdra mě nějak nezajímají :-)Tady vkládám odkaz na pouzdro ze stránek německého e-shopu.
Všem případným odpovídajícím předem děkuji!!
http://www.carpfishing.de/product_info.php?info=p7165_FOX-FX-Tri-Rod-Sleeve.html&XTCsid=la53lpifpbksk0vonu6t97bb87
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NPřemet:-) - Profil | Út 30.4.2013 22:28:37
Nfoxxx - Profil | Út 30.4.2013 22:18:09
NPřemet:-) - Profil | Út 30.4.2013 22:14:51
Nfoxxx - Profil | Út 30.4.2013 21:37:18
NPřemet:-) - Profil | Út 30.4.2013 21:28:53
Nfoxxx - Profil | Út 30.4.2013 19:49:20
NKuban - Profil | Út 30.4.2013 18:38:00
A ten spacák je fakt rachot,jeden by myslel,že si v tom vezeš na ryby štěně :o)
NPřemet:-) - Profil | Út 30.4.2013 14:43:46
NPřemet:-) - Profil | Út 30.4.2013 14:36:47
Ncarlito82 - Profil | Út 30.4.2013 14:32:17
NPřemet:-) - Profil | Út 30.4.2013 13:49:29
NPřemet:-) - Profil | Pá 29.3.2013 11:20:09
NKuban - Profil | Čt 28.3.2013 21:39:20
Tak asi jo..Přemýšlel jsem i nad tímhle,protože ho znám a polstrování je kvalitní,ale zas na druhou stranu nechci nechat váhu deštníku,stojanu nebo co bych tam moh ještě nacpat ležet při transportu na prutech.Holt pouzdro na pruty bude opravdu jen na pruty.A podběrák,kobru,tyč lopatky.
NPřemet:-) - Profil | Čt 28.3.2013 6:36:11
NKuban - Profil | St 27.3.2013 22:10:18
No,s bundou jsi nelhal,stiff rig wallet taky cajk,nad supou se shodnem tak jako tak...nezbývá mi než na tebe zase vsadit ;-)
NPřemet:-) - Profil | St 27.3.2013 21:47:33
NKuban - Profil | St 27.3.2013 20:49:31
NPřemet:-) - Profil | St 27.3.2013 16:35:28
NKuban - Profil | St 27.3.2013 16:10:45
K tomu ještě FX ochranu špiček,FX obal na naviják,FXúchyl,FX tabletky nemaj?... :o))
Třeba najdu ještě něco jinšího :-)Asi jo,není to monstrum,vypadá dobře..
Se mi třeba líbí to,jak na něj máš odkaz někde níž..Proč to neudělaj na dva tři pruty?Na pět,tywe.Každá firma má aspoň trojku,Fox minimálně na pět :-))
NPřemet:-) - Profil | St 27.3.2013 14:23:28
NKuban - Profil | St 27.3.2013 13:38:27
NPřemet:-) - Profil | Ne 24.3.2013 0:23:43
NPřemet:-) - Profil | So 23.3.2013 0:52:39
Ncarlito82 - Profil | Pá 22.3.2013 18:18:34
NPřemet:-) - Profil | Pá 15.2.2013 23:29:11
Nterminator - Profil | Pá 15.2.2013 23:12:09
NPřemet:-) - Profil | Pá 15.2.2013 23:06:04
http://www.tomas-carpio.cz/d-fox-fx-net-stink-bag-obal,-pouzdro-na-podberak.html#cat
A tohle na nerezovy vidle i s hlasicema:
http://www.tomas-carpio.cz/d-fox-fx-buzzer-bar-bag-xl-tasticka,-pouzdro,-obal-na-hrazdy.html#cat
A tim bych prozatim asi koncil :-)
Nterminator - Profil | Pá 15.2.2013 22:53:06
NPřemet:-) - Profil | Pá 15.2.2013 22:47:04
Nterminator - Profil | Pá 15.2.2013 22:33:41
NRadek Fox - Profil | Pá 15.2.2013 22:22:11
Nterminator - Profil | Pá 15.2.2013 22:19:23
Nterminator - Profil | Pá 15.2.2013 22:18:09
NRadek Fox - Profil | Pá 15.2.2013 22:00:19
NPřemet:-) - Profil | Pá 15.2.2013 21:56:59
NRadek Fox - Profil | Pá 15.2.2013 21:47:17
NPřemet:-) - Profil | Pá 15.2.2013 21:38:48
NPřemet:-) - Profil | Pá 15.2.2013 21:27:56
NRadek Fox - Profil | Pá 15.2.2013 21:25:23
NPřemet:-) - Profil | Pá 15.2.2013 21:16:43
NRadek Fox - Profil | Pá 15.2.2013 20:45:49
NPřemet:-) - Profil | Pá 15.2.2013 19:56:03
NRadek Fox - Profil | Pá 15.2.2013 1:12:38
NPřemet:-) - Profil | Pá 15.2.2013 1:11:17
NRadek Fox - Profil | Pá 15.2.2013 1:06:01
NPřemet:-) - Profil | Čt 14.2.2013 21:48:10
NPřemet:-) - Profil | St 13.2.2013 0:44:21
NPřemet:-) - Profil | St 13.2.2013 0:39:13
NTomajo - Profil | St 13.2.2013 0:38:12
NPřemet:-) - Profil | St 13.2.2013 0:03:38
NRejdy - Profil | Po 11.2.2013 20:00:53
Copak mu asi koupím příště.... Hmmm.. :)
NKuban - Profil | Po 11.2.2013 19:55:14
To mě přivádí k myšlence,že za jeho výběr nového pouzdra na pruty můžeš ty :o)
NKuban - Profil | Po 11.2.2013 17:04:32
NPřemet:-) - Profil | Po 11.2.2013 17:02:42
NKuban - Profil | Po 11.2.2013 16:56:28
Já jen,jestli se pod nickem neschovává právě ta zmiňovaná manželka :o)
NRejdy - Profil | Po 11.2.2013 16:43:00
Schválně se podívej, už mi zase děkuje. Třeba budu mít vyšší auru.. :))
NTomajo - Profil | Po 11.2.2013 16:33:03
NRejdy - Profil | Po 11.2.2013 16:18:40
NRejdy - Profil | Po 11.2.2013 16:14:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPřemet:-) - Profil | Po 11.2.2013 16:03:09
http://www.foxint.com/catalogues-products.php?section=115&product=2337&catalogue=1
NRejdy - Profil | Po 11.2.2013 15:40:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tobě nestačí, že máš pět pouzder v dílně?! Ty chceš šestý?!
NPřemet:-) - Profil | Po 11.2.2013 15:08:54
NKuban - Profil | Po 11.2.2013 12:46:14
Softeshellka je na gauči u televize super,jinak jsem ji zatím netestoval,ale strach z matroše odpad hned v krámě,když jse si ji oblík .-)
NPřemet:-) - Profil | Po 11.2.2013 12:34:20
A se softshelkou spokojenost? Verim, ze ano :-))
NKuban - Profil | Po 11.2.2013 12:20:06
Pokud me oci neklamou,podberak couhat nenechas,zip není pres vrchol kapsy.Takze asi podberak k prutu a vidle do kapsy.
Jinak diky za doporuceni,ventec softshellka uz je ve skrini:-)
NPřemet:-) - Profil | Po 11.2.2013 12:06:14
NKuban - Profil | Po 11.2.2013 11:58:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kde to žije - kaprařina
17:06NATTs hlásiče a ATTx příposlech 541
16:55NKrátkodobá kaprařina x 9920
16:33NFanclub značky Shimano 16391
16:29NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
8:22NLabe fishing store 19
8:02NOhře, úlovky, nástraha 1054
6:04NKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...

























