Cíl sezony 2013

Ahoj ,mrkaři,zajímalo by mě jaké jste si stanovili cíle pro novou sezonu 2013.Ať již velikost,či druh ryby,kterou jste ještě neulovili,nebo jestli si cíle dávate-nedáváte.Dík

Cílem sezony 2013

A) Najít si co nejvíce času na ryby..23%

B) Chytit si nový osobák..11%

C) Ulovit vysněnou rybu,která mi statečně uniká...6%

D) Poznat nové rybáře,kteří by stáli za společnou výpravu...1%

E) Naučit se novou rybolovnou techniku...2%

F) Budu svůj a dělat vše jako doposut,však ono to příjde...6%

G) Těšit se z každého rybaření a úlovku...45%

H) Pořídit si krásné fotky z rybolovu...1%

I) Jiný,popřípadě jaký???4%

Od 9.2.2013 hlasovalo 271 čtenářů.

NTWIN 69 - Profil | Po 11.2.2013 13:38:47

draveček - >> Vitaj šohaju,vzhledem k tomu jak jsem na tom s časem,tak moje odpověď je jednoznačně za A.
Nech sa daří!

    Npájanb - Profil | Po 11.2.2013 13:36:29

    Barbusek >> Tak všechno nej. a ať je to rybář-a

      Nagig - Profil | Po 11.2.2013 13:35:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ahoj já mám letos za cíl ;-) aby to bylo lepší jak loni centimetry nepotřebuji ty mám OK tak že váha tak že kapři přibrat a já zhubnout ;-) a když se přehoupnu přes 14 kg tak budu max spoky ;-) ;-)

        NBarbusek - Profil | Po 11.2.2013 13:25:27

        pájanb >> s tím nejdůležitějším jsem ho předběhl ;)

          NČingi - Profil | Po 11.2.2013 13:17:06

          Najít pohodu a klid na rybách.Těšit se z každého prožitého dne a pokud to bude i s úlovkem nějaké zajímavé ryby,tak to bude fajn.To ale přeji všem ostatním slušným rybářům.

            Ndraveček - Profil | Po 11.2.2013 12:57:00

            MaTTeSeK18 >> přeji ti at ti cíle vyjdou,alespon o nějaký ten centimetřík a kilečko :-)))Nezapomeň se pak pochlubit!

              NMaTTeSeK18 - Profil | Po 11.2.2013 12:46:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Já mám za cíl být u vody ještě víc jak loni jak na svazových vodách tak na soukromých a to už mám co dělat aby se mi to povedlo..Mám i za cíl ulovit i nějaké ty osobáky hranici osobáku si dávat nebudu pač bych pak mohl být zklamaný tak proto mě potěší každý cm a kg navíc.

                Npájanb - Profil | Po 11.2.2013 12:44:16

                Barbusek >> Se VŠÍM ti někdo může pomoct i třeba soused

                  Npájanb - Profil | Po 11.2.2013 12:42:35

                  dvorák >> Ale nevhodné se přejídat.:-))

                    Ndraveček - Profil | Po 11.2.2013 12:36:40

                    Shafi >> ahoj,byl bych rád kdyby jsi mi ty i ostatní svůj splněný cíl,sem poslali během celého roku.

                      NBarbusek - Profil | So 9.2.2013 20:23:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      já bych toho měl... :)
                      víc času na ryby, víc času na kamarády, odvážit se na některé neznámé revíry, prolomit smůlu v přívlači, chytit pěknou parmu, sumce a bolena, potkat některé fajn lidi tu z Mrku u vody, otestovat mé teoretické zimní plány v praxi :), a hlavně šťastně rozmnožit svou rodinu o další přírůstek :)

                        NSuly - Profil | So 9.2.2013 20:09:03

                        Stát se milionářem. To znamená svobodnějším, nezávislím člověkem. Bez vlastního přičinění! Ale pouze pod podmínkou že zůstanu do konce života zdráv, stejně tak i moje rodina a lidé mě blízcí.

                          NShafi - Profil | So 9.2.2013 20:03:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          draveček - >> Letos mám opět mnoho cílů. Třeba strávit dovču na rybách, dostat se na ryby tak často, jak jen to půjde a samozřejmě i ten osobák na svazovce by mě potěšil.

                            Nvikikaca - Profil | So 9.2.2013 16:30:06

                            oskus >> nemám :-)já jím tam dělám šulina s kapřáky.

                              NSmoldy - Profil | So 9.2.2013 16:06:19

                              Pořídit si novou výbavu :)

                                Noskus - Profil | So 9.2.2013 16:00:30

                                vikikaca >> ty máš feeder ??:(O

                                  Ndraveček - Profil | So 9.2.2013 15:30:28

                                  vikikaca >> tak to by bylo opravdu super,pokud by jsi záběr udělal a ještě ho proměnil :-))

                                    Nvikikaca - Profil | So 9.2.2013 15:27:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    draveček >> za mě jde o to potkávat u vody pohodové lidičky a kdyby se ten nahoře slitoval už bych rád konečně na té tvoji federovačce udělal aspon záběr :-)

                                      Ndraveček - Profil | So 9.2.2013 15:25:48

                                      Stewik >> Tak v tomto ti držím pěsti dvojnásobně!!!

                                        NStewik - Profil | So 9.2.2013 15:24:58

                                        draveček >> jj :) Aj podvodné videá mrien sa chystám robiť, už mám taký plán, čoskoro aj kamera bude a potom z toho dajaké parádne video postrihať :)