Cíl sezony 2013

Ahoj ,mrkaři,zajímalo by mě jaké jste si stanovili cíle pro novou sezonu 2013.Ať již velikost,či druh ryby,kterou jste ještě neulovili,nebo jestli si cíle dávate-nedáváte.Dík

Cílem sezony 2013

A) Najít si co nejvíce času na ryby..23%

B) Chytit si nový osobák..11%

C) Ulovit vysněnou rybu,která mi statečně uniká...6%

D) Poznat nové rybáře,kteří by stáli za společnou výpravu...1%

E) Naučit se novou rybolovnou techniku...2%

F) Budu svůj a dělat vše jako doposut,však ono to příjde...6%

G) Těšit se z každého rybaření a úlovku...45%

H) Pořídit si krásné fotky z rybolovu...1%

I) Jiný,popřípadě jaký???4%

Od 9.2.2013 hlasovalo 271 čtenářů.

NJettys - Profil | Út 12.2.2013 14:00:30

dostat se k vode

    Nkabo - Profil | Út 12.2.2013 13:56:26

    draveček - >> Nemám cíl, jako spíš přání. Přál bych si strávit u vody více času než loni.

      Nkubanec - Profil | Út 12.2.2013 13:46:14

      najit co nejcice casu na ryby,a zkusit pomalu zasvecovat cerku do rybareni...

        Nno.matter.who - Profil | Út 12.2.2013 13:44:08

        Dostat se na ryby více než 3x - což se mi povedlo vloni na podzim, jinak celý rok nic....

          NFuldík - Profil | Út 12.2.2013 13:42:57

          Mím přáním je dostat se k vodě co nejvíce a potom myslím,že bude šance i na pěknou rybu.Chtěl bych hlavně pěkného candáta,pstruha,ale i jiné druhy ryb mě potěší.Horší,jak minulý rok to snad nebude...

            Nzztop - Profil | Út 12.2.2013 13:22:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Mám podobný problém jako kolega v příspěvku níže. Za lonskou sezonu 17 návštěv u vody. A pro to je můj cíl pro letošní sezonu jasný.Zase si najít více času na mojí oblíbenou řeku nehonit se za žádnými rekordy,ale jen tak si chodit zachytat a mít z toho radost jako dříve!!

              NJoe Smoker - Profil | Po 11.2.2013 19:32:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dostat se sakra zase po skoro roce normálně k vodě. Mám přáci co mě zaměstnává od rána do večera... je smutný chodit okolo prutů a říkat si "snad příští týden,snad příští týden" :-(
              Nikomu to nepřeju :-(

                Nkospi - Profil | Po 11.2.2013 19:26:52

                Já bych chtěl v příšťí sezoně nacházet u vody co nejméně bordelu po prasatech co si říkají rybáři chytat co nejméně zmrzačených ryb a hlavně tolerantní RS.

                  NVilákovič - Profil | Po 11.2.2013 19:08:31

                  Já bych si chtěl zlepšit osobák amura a chytit nakýho pěknýho kapra nad 70cm.

                    NKuban - Profil | Po 11.2.2013 15:55:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    draveček - >> Konkrétní cíle si už nedávám.Minulý rok jsem si ho dal a vyplácal si kritéria na 4 roky dopředu :-)
                    Letos bych si přál,aby se mi na Labi podařilo přeměnit kvalitu na kvantitu,abych věděl,že ty loňský ryby nebyly jen náhoda :o)

                      Nschmetterling - Profil | Po 11.2.2013 15:24:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Môj cieľ je jednoduchý- zažiť príjemné chvíle strávené v lone prírody ;) A ak sa k tomu pridá aj nejaký pekný úlovok, respektíve zlepšený osobák, bude to len príjemný bonus. No hlavný je ten relax pri vode, či tam už budem raz za týždeň 2 hodiny alebo 5 krát do týždňa 10 hodín.

                        NMaTTeSeK18 - Profil | Po 11.2.2013 15:11:07

                        draveček >> Díky tobě taky přeji ať dosáhneš svých cílů :-))

                          NGRUPA - Profil | Po 11.2.2013 14:43:21

                          A)

                          Najít si co nejvíce času na ryby..

                            NGRUPA - Profil | Po 11.2.2013 14:42:45

                            arnošt >> tak si to letos vyměníme. Já chytám vousky na koule každý rok, ale amur se mi nedaří. :-)

                              NVERŇÁK - Profil | Po 11.2.2013 14:40:26

                              draveček - >> Ahoj,muj cil je ulovit aspon jednoho sumíka na vláčku nebo i jinym zpusobem to mi stači ke štesti na leto už se nemuzu dočkat

                                NTWIN 69 - Profil | Po 11.2.2013 14:37:55

                                arnošt >> Tenhle je můj první na peletu,tak Ti přeji,aby se něco podobného podařilo aji Tobě.

                                  Narnošt - Profil | Po 11.2.2013 14:32:37

                                  Chytit sumce...Jen tak mimochodem na boilis nebo pelety,ještĕ jsem nikdy žádnýho nechyt...

                                    NBarbusek - Profil | Po 11.2.2013 14:20:12

                                    pájanb >> díky moc, jj, starší ségra byla na rybách už v 6ti týdnech a v roce už obsluhovala kaprovku - zde důkaz :)

                                      NTMS - Profil | Po 11.2.2013 14:18:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Amurek mi stále uniká... a Kapr nad 11kg:) takže cokoli z toho a bude to rok splněných přání:) Ale asi by mi největší radost udělal pořádný Amur z Labe:)

                                        Ndraveček - Profil | Po 11.2.2013 14:03:40

                                        TWIN 69 >> Vitaj téééž :-)