NFil@s - Profil | Čt 11.7.2013 22:51:29
Pilně makat, vydělat balík, deně prcat jako Alík...
Nmilankocian - Profil | Čt 11.7.2013 22:47:33
Zkoušet nové návnady které kaprům chutná a odpočinout si :-) a zachytat si nic víc :)
Nalda2211 - Profil | Čt 11.7.2013 22:41:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
muj cil je jasny jezdit a chytat tam kde nikdo neni tim padem u vody cisto a klid a pohoda se dostavi vzdy za takove mista jsem stastny ale ubejvaj :-((
Narnošt - Profil | Čt 11.7.2013 22:33:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Cíl je pokaždé dobře,v rámci možností zachytat a když se povede nějaký ten osobáček,je to příjemný bonus.Letos se mi povedlo si na jedné výpravě zlepšit osobák v největším kaprovi,amurovi i línovi.To už se mi asi nikdy jen tak nepodaří.Ale i když nepřijde žádná kapitální ryba,stejně je u vody fajn.Minimálně líp jak v práci... ;-)
NBury CZ - Profil | Čt 11.7.2013 18:20:03
MAXXSKATER >> To určite :)
NMAXXSKATER - Profil | Čt 11.7.2013 18:14:27
Bury CZ >> Gratulace, taková potěší nejvíce. :-)
NBury CZ - Profil | Čt 11.7.2013 18:12:43
MAXXSKATER >> Díky, ano to je z nereviru :)
NMAXXSKATER - Profil | Čt 11.7.2013 18:07:52
Bury CZ >> Pěknej krokouš. :-) To je z toho "nerevíru" ?
NŠámik - Profil | Čt 11.7.2013 18:04:03
Vendys 65 >> 1600 lidí bude na dlažbě.Musím si udělat rychlokurz obráběče..Je docela poptávka.díky.
NVendys 65 - Profil | Čt 11.7.2013 17:40:46
Šámik >>
Čus,to jsem zažil taky,bylo to ze dne na den,tak jsem odjel dělat do zahraničí,vydržel jsem tam pět let,práce slušná i peníze,ale doma je doma,tak hodně štěstí s hledáním nového zaměstnání.
NŠámik - Profil | Čt 11.7.2013 17:29:22
Zavřou mi fabriku,tak vymyslet nějaký plán na 2014.Nějaké peníze zasloužilým dříčům vyplatí,tak přemýšlím někam vypadnout.Napadá mě Finsko,Švédsko.
Nsauron13 - Profil | Čt 11.7.2013 16:59:54
... cíl číslo jedna byl pár let po sobě samozřejmě osobák, postupem času ale člověk cíle přehodnotí, má rodinu, zaměstnání a je rád, že svůj koníček může nějakým způsobem vykonávat. Můj cíl je mít dobrý pocit z toho co dělám, s prominutím srát na všechny, protože vím, že dnes mi nikdo nic nedá a všude je to samá rychlokvaška co chce tahat megakapry, získat slávu a třeba titulku v časáku :))) ... bohužel za každou cenu. Nikam se už honit nebudu jako dříve, kdy jsem "musel" kapry nachytat a čím víc člověk chtěl a musel, tím víc to nešlo, budu jen a pouze užívat pobyt v přírodě, během toho pobytu sem tam dovybavit výbavu,odpočívat a sem tam něco pochytat. Letos to zatím vychází parádně, odpočinku ranec, ryb málo :)))).
Všem vám přeju ať se vám vše splní do puntíku ;)
NVydra revírní - Profil | Čt 11.7.2013 16:43:42
Hlavně se z toho neposrat.
Možná už to někdo zmínil.
NShafi - Profil | So 6.4.2013 11:30:07
Dalas >> Sumce 302 budeš považovat za neúspěch a nesplnění cíle sezóny, nebo bereš i 301+? :)
Nčinka - Profil | So 6.4.2013 10:20:44
Letos jsou mé cíle: chytit na řece sumejše přes 150cm, být zdravý a co nejčastěji u vody.
Nkarloson® - Profil | So 6.4.2013 10:17:44
draveček - >> Můj cíl je abych měl čas se dostat často k vodě a aby když už tam budu, abych se potkával jen s pohodovýma lidma, bych neviděl bordel u vody a moc bych si přál kapra 15+ :-)
NFOUSATEJ HAT - Profil | So 6.4.2013 10:11:47
mě by stačilo, abych se dostal aspoň párkrát na kloudnou rybačku :-)
NPYTLAKS - Profil | So 6.4.2013 10:06:40
aby se zadařil nějaký sumík,budu je letos zkoušet co to časově půjde,dobrou pohodovou partu u vody a hlavně pohodu,zima nám už ubrala hodně času co jsme mohli být u vody a taky budu muset dohánět zmeškanou práci,tak ať už to leze co nejrychleji dolů
Ncindy - Profil | So 6.4.2013 10:05:58
Neutopit se.... Každá další varianta je super!
NP!F - Profil | So 6.4.2013 10:00:45
Dalas >> Neboj, vsetko je na dobrej ceste. Uz som sa dostahoval, nejake ryby uz som aj videl, akurat este spia :) Koncom mesiaca je v plane ten 3m sumec, potom sa uvidi :)
Nbarny - Profil | Pá 5.4.2013 15:22:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Dane ,po tehle zimě mě už přešli všechny sny o karp 20+ ,ja budu v práci dohánět v sezoně co mi ta po,,sraná zima zebrala a jestli se dostanu k vodě ,tak na feeder budu rád za každý ´tukanec či jízdu od nasaďáka.Plánujeme týden na Tovačově v květnu tak by bylo krásné se zvednout ,ale budu rád když zalapeme a bude pohodička :-)
NPstruh27 - Profil | Pá 5.4.2013 15:06:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
No, nakoľko sa nám narodila malá dcérka, tak najväčším cieľom je zorganizovať čas tak aby som sa dokázal venovať aj rodine, aj rybám :-)
Čo sa týka rýb samotných, tak tým prajem hlavne viac vody ako bolo minulý rok a ja by som sa rád zlepšil v chytaní kapríkov na feeder :-)
NPetr64 - Profil | Pá 5.4.2013 14:54:09
draveček - >> Dane.Já nemůžu hlasovat.:-(
Dal bych-A,C,D,G,a H. Co fčíl????:o)
NMB - Profil | Pá 5.4.2013 14:34:57
letos bych chtěl chytit velkého okouna....
a vidět záběr na Vábničku
nic nezlomit,nestratit a užít si relax u vody
NWoohooo - Profil | Pá 5.4.2013 14:32:50
draveček - >> Chci se letos na Labi u nas ( 411 050) věnovat prevazne bolonce a chytit si svého vysněného velkého lina který me tu stále unika :) doufam ze v lete zase zacnou jit krasni velci labsky uhori a doufam ze se pritelkyni splni sen v podobe velkého candáta :)
NREX65 - Profil | Pá 5.4.2013 14:29:07
co největší klid u vody aby byl u vody pořádek aby jsme si na svou rybu mohli v klidu přírody počkat a tou rybou nemyslím že to musí být nějaký rekordní kus protože každá ryba správného rybáře potěší
NČendík - Profil | Pá 5.4.2013 14:23:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
S radostí a pokorou prožívat každou chvilku u vody, "dobít si baterky" v krásné přírodě a občas i v málo navštěvovaných částech revírů a taky se trochu zdokonalit v přívlači, což je pro mě rybolovná technika, ve které jsem stále začátečník ...
NDrozďák - Profil | Pá 5.4.2013 14:21:03
draveček - >> cíle?
To je koníček, relax, únik od všední reality. V tomhle světě nepotřebuji nikomu nic dokazovat, ani sobě ne, proto do něj tak rád chodím.
Dal jsem za G, to asi odpovídá nejvíc.
Narnošt - Profil | Pá 5.4.2013 14:16:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Zatím mám cíl se dostat hlavně poprvý konečně k vodě.Nejdřív se pořád stavěla příroda na zadní a když jsem měl konečně příští týden jet s kolegou na tři dni zahájit sezonu,tak mě skolil takovej moribundus,že jsem to v životě neviděl.Proto se to zase protáhne,tři noci pod bivakem riskovat ještě nebudu.Takže cíl je zatím jít jen konečně smočit koule... :)
NDalas - Profil | Pá 5.4.2013 14:06:02
P!F >> no tak..- co na to jak nám to tu bere říká ten Pif..)
Nfraja - Profil | Pá 5.4.2013 12:00:00
Můj cíl ? dostat z českých svazovek aspon pár ryb přes 18 kilo jako loni :)
Nviceroy - Profil | Pá 5.4.2013 11:50:41
Dalas >> myslim ze se drzis zbytecne pri zemi , jde videt ze jsi skromny kluk co ma radost z kazdeho zaberu :-))))
NObiš - Profil | Pá 5.4.2013 11:24:06
Dalas >> U tebe bych se nedivil vůbec ničemu! Ty máš ty ruky stejně ochcané od mořské panny. Jinak néni možné,aby se ti tak dařilo... A ještě jedna věc... A ta mě sere uplně nejvíc! Že ta tvoja fazooona netrvá jen nějaký omezený čas.... ALE FURT!!!!!! :( :(
Ncuchak - Profil | Pá 5.4.2013 9:10:26
draveček - >> ve zdraví ji přežít ...
Nctvrtmile - Profil | Pá 5.4.2013 9:07:33
Dočkat se lepšího počasí,a když ne, tak tam nezmrznout!!!
Nblackfish - Profil | Pá 5.4.2013 8:19:57
po takhle dlouhý zimě už je mi celkem jedno co na feeder čapnu ale hlavně aby bylo hezky teplo a co nejvíc času
NDalas - Profil | Pá 5.4.2013 8:11:17
Obiš >> ja letos chytím- sumca 301, štuku 151, cečko 121, okoša 66, liena tak 81 a pár mrien cez meter). Jo na amurka som zabudol-115)
NS&F - pescador - Profil | Pá 5.4.2013 8:04:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Najít si více na ryby čas, nepotkávat a vyhýbat se u vody "blbcům" a mistrům světa v jakékoliv rybolovné disciplině a technice .... Co se ryb týká tak se více věnovat i lovu jiných druhů ryb které jsem v minulosti pro zaměření na pouze určité druhy zanedbával. Větší ryba sice potěší hodně ale na lov rekordů nějak nehraju, To nechám jiným. Každopádně si chci užít hlavně klidu, relaxace a pohody v přírodě u vody.
Ndada11 - Profil | Pá 5.4.2013 7:52:45
draveček - >> Tak to vypadá, že v roce 2013 budu rád, když se dostanu k vodě :-).
Nvaku - Profil | Pá 5.4.2013 1:04:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Cíl je jediný.Užít si každou minutu na rybách v pohodě,klídečku.V dnešní uspěchané době je to balzám sednout k vodě a koukat co se všude okolo děje.Rybařina je krásná,když je to koníček a né způsob jak nakrmit půl vesnice,nebo panelák i s domovníkem.
NBury CZ - Profil | Pá 5.4.2013 0:45:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Letos chci překonat osobak u štiky sice to bude težky ale proč to nezkusit ?! :-)
NHovy - Profil | Čt 28.3.2013 2:37:28
cíl ve zdraví přežít :) a v rybařině aby ten pěkný rozjezd který mně potkal trval celou sezonu
NShafi - Profil | Čt 28.3.2013 0:58:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
draveček - >> Tak se zdá, že první letošní cíl, je dostat se vůbec na ryby. Tento způsob jara se mi zdá poněkud nešťastný. Opravdu březen, za ústřední topení vlezem.
Nbart.bm - Profil | Čt 14.2.2013 10:45:46
Joe Smoker >> pokud je objevíš v čas hoď kule do mrazu aspoň na týden tím je zlikviduješ.Vyzkoušeno věř mi pak do zipového sáčku a do uzavíratelného kýble.Tohle měl známej s koulema od Václavíka.
NJoe Smoker - Profil | Čt 14.2.2013 10:37:44
bart.bm >> Tobě aspoň kule vydržej,ale já si koupil minulej rok pětkrát červy a pytel kuku na feeder :-(
NCappyk - Profil | St 13.2.2013 18:01:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
.....nepotkat u vody žádné hovado tzn. aby zase nepřijelo velkou dodávkou,nevytáhlo motorovou pilu a nezačalo si přizpůsobovat přírodu svému plechovému pekáči takovým způsobemm,aby člověku kterej jede s pokorou do přírody,najednou bylo ůplně jedno jestli udeří :))
NObiš - Profil | St 13.2.2013 17:39:14
P!F >> Tak je vidět,že nejsi náročný. Mám rád skromné lidi. :)
NFuldík - Profil | St 13.2.2013 17:29:08
Děduka >>Ahoj,dík,tobě taky-)
NP!F - Profil | St 13.2.2013 17:17:15
Obiš >> To sa nemusis bat, ja to sem kludne dam. V roku 2013 by som chcel chytit 3m sumca, 150cm stuku, 120cm cecko a ostrieza aspon 65. Keby sa popri tom zadaril lien tak 80cm a par mrien cez meter, bude to tiez fajn.
Nbarny - Profil | St 13.2.2013 16:56:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
draveček - >> Ahoj dane,co se týče cíle v roce 2013 tak jednoznačně ten rok přežít ve zdraví a pohodě.Samozdřejmě a to asi každý se chce trošičku vyšvihnout s pěknou rybou ,no i s novým osobáčkem by to nebylo marné , k tomu ta pohádková sportka a je času na ryby až do smrti.Těším se na scuk někde u feederu na suprovou pohodičku a nějakou rybku k tomu:-)
NHope - Profil | St 13.2.2013 16:47:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
draveček - >> Mám cíl přežít tuto sezónu v klidu a pohodě u vody s přáteli,kamarády a hlavně s svým synem bez kterého je pro mě rybařina jako auto bez kol......ryby jsou pro mě vždy jen třešnička na dortu..většinou přeji rybu tomu s kým chytám a mám stejnou radost jako bych ji chytil sám...
Nvaldos - Profil | St 13.2.2013 16:27:24
Můj cíle je více vycházek na vláčku a pár pěkných ryb chytit, ne jako tomu bylo v sezóně minulé :-)
Nsison - Profil | St 13.2.2013 16:21:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tak samozrejme stravit u vody co nejvice casu a pokud to pujde tak k teto krasne zalibe vest i sve dve deti.U manzelky jsem poznal,ze je to marny boj ale pokud budu mit zastani i u deti tak toho casu u vody bude urcite vic.Pokud se zadari nejaka ta pekna ryba tak to urcite potesi ale radeji dam prednost seznameni s novymi kolegy a vyprave na nezname reviry.
NDěduka - Profil | St 13.2.2013 16:18:49
Fuldík >> Ahoj fuldíku musím tě potěšit nejsi vtom sám,ale každá ryba i ta nejmenší snad potěší,právě proto to děláme.S pozdravem a přáním hodně radosti u vody-Děduka-
NStarc55 - Profil | St 13.2.2013 16:13:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Mým cílem je mít na rybařinu více času, než v minulých několika letech. Nejde mě o stanovování si cílů, jako je ulovení trofejní ryby, počet ryb na 1 docházku apod. Jde mi o to prožít co nejvíce času na rybách a prožít co nejhezčí chvíle u vody.
Nfotojakes - Profil | St 13.2.2013 16:13:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
být co nejvíce u vody:-) Cíle v ulovených rybách, velikostech a druhu nemám.
Nějaké cíle přesto mám, dokončit obnovu rybníka Dolní Málek a pokusit se o vytření karase obecného:-)
NS&F - pescador - Profil | St 13.2.2013 16:06:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Cíl ? Hlavně být zdravý a mít na ryby více času. Dávat si cíle či nějaké předsevzetí co se docílení vysokých met úlovků týká nemám žádné ale pokud budou splněny prvně uvedené body tak mimo ryb které mám v oblibě bych se chtěl více pověnovat i jiným rybám nebo jsem je poslední roky opomíjel a jejich lov měl taky něco do sebe.
NREX65 - Profil | St 13.2.2013 15:56:17
Dostatek času a úlovků a nemusí byt rekordní protože každá ryba potěší rybám které jsem jako druh ještě nechytil a velkým rybám se nebráním ale ani se na ně nikterak nespecializuji nejdůležitější je klid pohoda vody
Nsplavek - Profil | St 13.2.2013 15:35:42
Já mám pro tuto rybářskousezonu jeden jedinej cíl zdraví.Možná to zní banálně,ale je to ttak,poslední dobou mě pořád něco pronásleduje.Koncem roku to byl žlučník a slinivka.Sotva se dám dokupy a začnu pracovat,tak jsem si poněkud nešťastnou náhodou vymknul rameno a zase měsíc marodění.Mám to na celý měsíc a uspěchat to není radno,protože se prý potom ro rameno rádo vyvrací a protože makám rukama,tak jej potřebuji mít zdravéNemůžu,nic dělat nepracuji v práci,stojí mě práce doma,prostě hnus velebnosti.Takže cíl je jediný zdraví.
Nneprduch - Profil | St 13.2.2013 8:53:36
ploticee >> vím o jedné bance:)))
Nploticee - Profil | Út 12.2.2013 21:14:41
Cíl je jasný, do jara vydělat tolik prachů abych se mohl na všechno vys..t!!! a být celé leto někde na rybách, nejlépe i podzim. To bych si moc přál.
Boili Ploticee:))
NObiš - Profil | Út 12.2.2013 21:09:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kluci,já mám cíle na rok 2013 dosti vysoké. Velikosti ryb,na které bych si chtěl šáhnout, radši říkat nebudu... By ste se mi tady vysmáli,ale stejně... Jestli to vyjde,nevím.. Ale snažit se určitě budu. Mě prostě baví,vymýšlet nové fígle,abych se dostal na ty naše staré prohnané profíky,kteří už mají vobčíhlou nejednu nástrahu.
Každý rok člověk nabírá nové a nové zkušenosti.Bohužel,možná Bohu dík zjišťuju,že každá zodpovězená otázka přináší dalších deset na které odpověď neznám. Je pořád co objevovat, zkoumat a vylepšovat.
Poto se mé cíle nevztahují jen na velikosti ryb,ale hlavně na vyzkoušení nových věcí,které si člověk přes zimu vymyslí. Je pravda,že je to často pořádná konina,ale občas padne zrno na úrodnou půdu a to se mi pak rozzáří wočička. :)
NTichej - Profil | Út 12.2.2013 20:36:55
draveček - >> hlasoval jsem za I
užívat si každé minuty na rybách v klidu míru a pohodě, Je to totiž rok od roku těžší
NBabe - Profil | Út 12.2.2013 20:24:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Já bych si kromě pěkných ryb a co nejvíce dní u vody, chtěl najít nějakou brigádu, abych si mohl rozšířit svoji výbavu. Pak bych určitě chtěl chytit pořádnou štiku nebo candáta na vláčku :)
NSAHIB - Profil | Út 12.2.2013 20:20:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
zdar,
já očekávám to jediné!
Pěkné zážitky od vody,od přírody,uklidnění duše po stresech v práci,pěkný relax..
A ryby?..
Když přijdou - tak přijdou,vždť ryba je jen bonus za to,že jsme k přírodě ohleduplní a k rybám,že byť jsme lovci,tak jsme přes to všecko stále jen a jen myslící tvorové,..
Nic víc- nic míň..
Nbart.bm - Profil | Út 12.2.2013 20:14:57
Joe Smoker >> to znam.koule susim uz druhou sezonu :-) ty budou echt selektivni.prinejhorsim je pouziji jako loziska :-)
Nbart.bm - Profil | Út 12.2.2013 20:11:26
vzhledem k tomu jak zacina letosni sezona tak mam cil jen jeden...dostat se k vode aspon na jeden tyden....coz se jevi jako nerealne :-(
NJovánek - Profil | Út 12.2.2013 20:03:42
draveček - >> Můj cíl je potkávat jen co nejmíň blbců.
NMojo - Profil | Út 12.2.2013 20:01:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Já bych chtěl, aby se mi dařilo podobně jako loni - chytat co nejčastěji to půjde, najít nějaké pěkné úseky s minimem rybářů a dostatkem ryb a pokud mi bude sv. Petr přát, tak bych si rád odchytal i nějaké ty osobáčky. Rád bych si chytil parmu a nějaké ty sumíky na feeder, našel nové místo s candáty (staré zdevastováno) a také bych rád chytil zase kapra přes 70 cm. A protože jsem si koupil i cajky na sumcařinu, rád bych ulovil i nějakého toho většíhoí vousáče. Jsem zvědavej, co se z toho povede. Už aby to roztálo!
Nm.v. - Profil | Út 12.2.2013 19:59:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jaký jsem si dal cíl na letošní sezónu?Nevadí ať je zima nebo pařák,nevadí když sedím v lijáku,nevadí když musím na noční rybačku sám hlavně ať máme pohodičku u vody a ty úlovky už příjdou sami................ať vám koušou Slíďák
Nkubanec - Profil | Út 12.2.2013 19:51:27
no.matter.who >> no u nas to jeste chvili potrva,dnes ma 1rok
Ndejff - Profil | Út 12.2.2013 19:50:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
jelikož jsem životní rybu vytáhl v loni tak letos jsem si dal cíl najít nějakou pěknou vodu kde nebude bordel málo lidí a klid....a aspoň dvakrát do týdne někde chytat :-) tak jsem sám za sebe zvědav
Nno.matter.who - Profil | Út 12.2.2013 19:42:54
kubanec >> Jak starou máš dcerku? Letos plánuju něco podobného, v červnu bude mít 3 roky.