Cíl sezony 2013

Ahoj ,mrkaři,zajímalo by mě jaké jste si stanovili cíle pro novou sezonu 2013.Ať již velikost,či druh ryby,kterou jste ještě neulovili,nebo jestli si cíle dávate-nedáváte.Dík

Cílem sezony 2013

A) Najít si co nejvíce času na ryby..23%

B) Chytit si nový osobák..11%

C) Ulovit vysněnou rybu,která mi statečně uniká...6%

D) Poznat nové rybáře,kteří by stáli za společnou výpravu...1%

E) Naučit se novou rybolovnou techniku...2%

F) Budu svůj a dělat vše jako doposut,však ono to příjde...6%

G) Těšit se z každého rybaření a úlovku...45%

H) Pořídit si krásné fotky z rybolovu...1%

I) Jiný,popřípadě jaký???4%

Od 9.2.2013 hlasovalo 271 čtenářů.

NVendys 65 - Profil | So 9.2.2013 15:23:59

draveček - >>
Nemám cíl ohledně rybařiny,jenom chci poprvé navštívit soukromý rybník a jinak jako každý rok,aby moje rodina byla šťasná a spokojená.

    Ndraveček - Profil | So 9.2.2013 15:22:44

    Stewik >> Děkuji,i já tobě,snad mi tu ten svůj vysněný cíl během sezony pošleš.

      NStewik - Profil | So 9.2.2013 15:19:41

      draveček >> Na Váhu som nebol, ale vraj ich tam plno :) Držím palce :)

        Ndraveček - Profil | So 9.2.2013 15:18:13

        Stewik >> To bylo i u nás,ale ryby celkem šly,ale ty největší,jako by zmizly :-(.Letos se chystám na parmy i k vám na Slovensko,na Váh,tak jsem zvědav,jaké to tam bude :-))

          NStewik - Profil | So 9.2.2013 15:13:40

          draveček >> snáď hej, minulý rok málo zrážok bolo u nás a rieky boli na minime a mreny brali veľmi slabo ... snáď tento bude na zrážky výdatnejší a voda prikalená :)

            NKuba Uhlíř - Profil | So 9.2.2013 15:10:49

            Rozhodně se budu snažit chodit na ryby více jak v loni, už jsou naplánovány 2 výpravy na soukromák a letos už 10 docházek :) tak snad se mi to povede. V loni chycen konecne candát, letos chci štiku :) a chci konecne candata snist :D

              Ndraveček - Profil | So 9.2.2013 15:08:26

              Stewik >> Tak s tou parmou (mrenou) máme společný cíl,snad se nám to povede.

                NPettar - Profil | So 9.2.2013 14:46:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Já si chci udělat na ryby co nejvíce času, abych pak nemusel listovat po večerech v Atlase revírů a dívat se, co jsem vše nestihl. Lákají mne říčky okolo, Seč, Trnávka, možna Otava, Lužnice... Je to neskromné, ale proč se na něco netěšit. No a samo sem tam nějakou rybu, a já už můžu i tu čtyřicítku, heč, jak čtu níže:-) Ony už jsou takový víc obezřetný při braní:-)))
                Neboť čas běží a znám spoustu lidí, co si všechno nechávali "na důchod" a pak už nemohli...

                Jo a taky bych si rád přečetl návod k foťáku, nebo se to nějak naučil, aby se na mé fotky dalo lépe koukat.
                A ještě jedna věc mne napadla - chtěl bych od jednoho státního podniku koupit takovou zabahněnou rokličku a přehradit jí hrázkou s požerákem:-)

                  Narnošt - Profil | So 9.2.2013 14:44:48

                  Když to vezmu tak zeširoka,chtěl bych se stát rentiérem a jen jezdit obrážet revíry až do úplného omrzení rybařiny.Myslím,že by na to nedošlo,ale bylo by fajn to vyzkoušet! ;-)

                    Nfrost862 - Profil | So 9.2.2013 14:40:47

                    mám cíl dostat se aspoň na dvě víkendový výpravy jako loni,potom ulovit zlatou rybku a vyhrát ve sportce:-)),vypadá to tak na to první,ale nevzdám to

                      Nbigfu - Profil | So 9.2.2013 14:32:49

                      neprduch >> psst to ja taky ,ale tak v brolicku jsou nekdy noci dlouhe vid?je dobre kdyz se ti zda o zenskych a berou kapri ,nebo berou zensky a zda se ti o kaprech?:-))

                        Nbaitruner2 - Profil | So 9.2.2013 14:17:32

                        Já mám jasno už 2 sezonu prasečkin 15+ a okoun 50+.Jde to huř,než jsem si myslel,ale čas je můj nepřítel.

                          NStewik - Profil | So 9.2.2013 14:15:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Cieľ sezóny 2013 bude konečne zdolať mrenu nad 70cm :) Tiež viac využiť príležitosti vyraziť na jalce len s čerešňami a nájsť nové miesta na rieke kde chodí len veľmi málo ľudí :)

                            Nneprduch - Profil | So 9.2.2013 14:14:31

                            bigfu >> Já bych bral jakoukoliv hezkou dvacítku max. třicítku. Musím končit, blíží se manželka:)))

                              NKrocajda - Profil | So 9.2.2013 14:11:38

                              Chtěl bych prolomit smůlu na zatopeném lomu kousek za barákem ta díra mně nenechává klidně spát.

                                Ndvorák - Profil | So 9.2.2013 12:03:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ještě bych si něco přál. Abych překonal lenost a začal si nosit domů ryby,bo jsou dobré a zdravé.

                                  Nbigfu - Profil | So 9.2.2013 11:57:42

                                  Být zdraví a být co nejvíce u vody na rybách ,chtěl bych dvacítku ze svazovky :-))ale hlavně co nejvíce ryb nachytat a všechny vrátit zdravé zpět!!!

                                    NAnýzový dědek - Profil | So 9.2.2013 11:16:36

                                    Hlavně být zdravý a co nejvíc u vody s přáteli a dobrou pohodou..)))
                                    Ryby jsou jen pěkným bonusem.....-:)))

                                      NUnkas - Profil | So 9.2.2013 11:14:06

                                      Cíl sezony. Nepřijít o papíry! Haha, dělám si sjandu.

                                        NHrdobec - Profil | So 9.2.2013 11:12:05

                                        Pvl >> o))))))))) pokusim se