Cíl sezony 2013

Ahoj ,mrkaři,zajímalo by mě jaké jste si stanovili cíle pro novou sezonu 2013.Ať již velikost,či druh ryby,kterou jste ještě neulovili,nebo jestli si cíle dávate-nedáváte.Dík

Cílem sezony 2013

A) Najít si co nejvíce času na ryby..23%

B) Chytit si nový osobák..11%

C) Ulovit vysněnou rybu,která mi statečně uniká...6%

D) Poznat nové rybáře,kteří by stáli za společnou výpravu...1%

E) Naučit se novou rybolovnou techniku...2%

F) Budu svůj a dělat vše jako doposut,však ono to příjde...6%

G) Těšit se z každého rybaření a úlovku...45%

H) Pořídit si krásné fotky z rybolovu...1%

I) Jiný,popřípadě jaký???4%

Od 9.2.2013 hlasovalo 271 čtenářů.

Ndraveček - Profil | So 9.2.2013 11:11:28

Ivodlo >> nevím jestli je to rozumné,po předchozích sporech,ale budiž ti země lehká,páč to ták nejspíš dopadne.Radost z toho nemám,snad to hodíte za hlavu.

    NPvl - Profil | So 9.2.2013 11:11:13

    Hrdobec >> Zdr . domníval jsem se, že nebudeš troškařit .o§)

      NHrdobec - Profil | So 9.2.2013 11:09:33

      Pvl >> Ahoj, zhruba tak 10 tejdnů pod bivakem za sezonu ))) plus samozřejmě pár jednode-dvoudeních akcí )

        NPvl - Profil | So 9.2.2013 11:06:58

        Hrdobec >> Kolik je u tebe maximum času... ? :o§)))))))

          NKreja - Profil | So 9.2.2013 11:06:13

          šroťa >> to jsme na tom stejně J.

            NHrdobec - Profil | So 9.2.2013 11:04:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Pro rok 2013 mi bude bohatě stačit třímetrovej sumec,40ti kilovej kapr a 150cm štika,at mi taky něco zbyde do ostatních sezoon o))))) Né,sranda,honbu za osobáky mam v sobě dávno vyřešenou a tak je mojim cílem pouze udělat si na ryby maximum času,to mě bohatě stačí ke štěstí

              NF16 - Profil | So 9.2.2013 11:03:20

              Pvl >> Pustil bych do vody pár jelčáků.Ti sežerou všechno.)))

                Nšroťa - Profil | So 9.2.2013 11:02:32

                Cíl pro mě je užít si klid u vody, chytit co nejvíce ryb a zase se naučit něco nového. O to jestli budou mít ryby 10 cm nebo 10kg se starat nebudu.

                  NPvl - Profil | So 9.2.2013 10:58:21

                  F16 >> Jak by jsi to udělal aby nekáleli do vody ? :o§) (papouši)

                    NWamp - Profil | So 9.2.2013 10:55:51

                    F16 >> ku..a, ja bych jel taky...

                      NTWIN 69 - Profil | So 9.2.2013 10:54:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Cíl mám pro tento rok jediný.Mít více docházek než v loňském roce.Jestli se to podaří,tak budu spokojen.Ostatní cíle patří do kategorie snů a ty se občas vyplní.Vloni se mě jeden splnil.

                        NF16 - Profil | So 9.2.2013 10:49:57

                        draveček >> Já bych to přál všem.Možná by se potom nekradlo.)))A na ryby bych nezanevřel.Koupil bych nějakou menší štěrkovnu a celou bych jí zastřešil,pustil tam papoušky, nasadil palmy a jezdil bych sám k sobě na dovolenou.)))))

                          NPetan600 - Profil | So 9.2.2013 10:48:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Rád bych u vody potkal slušné lidi s kterejma se dá normálně domluvit a pokecat a užívat si pohody a klidu u vody...to by mi ke štěstí rybářskému stačilo.

                            NKapr555 - Profil | So 9.2.2013 10:43:56

                            Pvl >> jj :D

                              NPvl - Profil | So 9.2.2013 10:41:55

                              Kapr555 >> Když bude nějaký příště ,normálně půjdu kolem na nic hledět nebudu .o§))

                                Nmipa - Profil | So 9.2.2013 9:34:27

                                jóó chytit tak cejna 70 ... okouna 60 ... mníka 90 ... parmu 100 ... ale konec snění !!! .... a línek 3+ kg by nebyl taky špatný ... :-D)))))))

                                  NLibor 1 - Profil | So 9.2.2013 9:27:47

                                  draveček - >> prožít v pohodě 100+ dní u vody

                                    NIvodlo - Profil | So 9.2.2013 9:24:57

                                    Potkat Vikaču s Oskusem u vody :-))

                                      NWamp - Profil | So 9.2.2013 9:21:15

                                      Ještě jsem zapomněl, najít alespoň jedno hnízdo toho milého ptáčka KORMORANA.... (-:

                                        Nrover - Profil | So 9.2.2013 8:40:54

                                        Snídaně, pak svačina, oběd, když se utrhnu, odpolední svačina, možná i teplá večeře. Ryba nejlépe zakomponovaná do polední siesty, ...voda až když nic jiného nezbude. A tak stále dokola. Není nad pravidelný režim ...