Cíl sezony 2013

Ahoj ,mrkaři,zajímalo by mě jaké jste si stanovili cíle pro novou sezonu 2013.Ať již velikost,či druh ryby,kterou jste ještě neulovili,nebo jestli si cíle dávate-nedáváte.Dík

Cílem sezony 2013

A) Najít si co nejvíce času na ryby..23%

B) Chytit si nový osobák..11%

C) Ulovit vysněnou rybu,která mi statečně uniká...6%

D) Poznat nové rybáře,kteří by stáli za společnou výpravu...1%

E) Naučit se novou rybolovnou techniku...2%

F) Budu svůj a dělat vše jako doposut,však ono to příjde...6%

G) Těšit se z každého rybaření a úlovku...45%

H) Pořídit si krásné fotky z rybolovu...1%

I) Jiný,popřípadě jaký???4%

Od 9.2.2013 hlasovalo 271 čtenářů.

Ndada11 - Profil | So 9.2.2013 8:29:06

draveček - >> Cíle si nedávám,( to příjde samo). Hlavně se dostat k vodě.

    NKapr555 - Profil | So 9.2.2013 8:11:42

    Pvl >> Jestli chceš přežít tak si dávej pozor na bráchovo pruty,někdy sou zrádný. :DD

      Nneutral - Profil | So 9.2.2013 8:03:59

      Mět u vody ze sebe a z lídí kolem sebe dobrý pocit...Já se budu snažit,ale co ti ostatní......nevím,nevím.....

        Nbremic - Profil | So 9.2.2013 7:54:41

        Konečně se dostat k vodě!

          Nondra-voj - Profil | So 9.2.2013 7:45:40

          Pvl >> stručně a jasně... :-))) brý ráno ;-)

            Nondra-voj - Profil | So 9.2.2013 7:45:08

            cíl sezony 2013 - dostat se co nejvícekrát s buď sám či lépe ještě s kamarády na ryby.... je vlastně stejný jako vloni, to ale bohužel zase až tak nevyšlo... :-( i když na druhou stranu, mohlo by být i hůř.. ;-))

            samo, že jsou i další přání, ne teda cíle, a to je ulovení nějakýho pěknýho Kapře :-)) kdy nebude letos, bude za rok... já si počkám :-ú))))

              NPvl - Profil | So 9.2.2013 7:27:40

              Přežít .

                Ndeni 79 - Profil | So 9.2.2013 7:24:52

                Muj sen je potkavat u vody rybare,kteri maji uctu i k malym rybam,ktere chyti...
                Uz me nebavi okrikovat na Slapech neektery duchodce,proc tu rybu tahaji po pisecne plazi!!
                A taky bych rad videl uklizene svazovky.

                  Nmipa - Profil | So 9.2.2013 6:37:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  draveček - >> jediným a hlavním cílem v roce 2013 bude stabilizace toho mojeho zdravíčka, protože se nějak "pos*ralo" a já byl v loni jen 12 x u vody ...
                  takže pokud se povede zvednout počet "prutohodin", budu na výsost spokojený a ta nějaká zajímavější rybka bude jen krásným bonusem za mým snažením ..... jaká a jak velká bude, zda mi zvedne "osobák" a nebo jen náladu, tak to mi je opravdu šumák ... hlavně že bude :-))))))))))

                    Nadam.fsh - Profil | Pá 8.2.2013 23:59:25

                    draveček - >> Tak tento rok by som si chcel určite prekonať osobák kapra a mať lepšie umiestnenie na kaprárskych závodoch. Verím že to víde.

                      Ndvorák - Profil | Pá 8.2.2013 23:55:02

                      A hlavně bych chtěl omezit poobědové chrápání klidně i do 15ti hodin,páč zvláště zimní a jarní rybolov je o chytání popoledni.
                      Dnes bylo v poledne hezky,ale já byl tradičně marnej. Když jsem se uráčil přijet k vodě,tak zrovna probíhala menší vánice,docela jsem si to "užíval"...
                      A dobře mě tak!!!!

                        NDrinks - Profil | Pá 8.2.2013 23:51:35

                        Hlavně si pořádně užít přirodu:) Zbytek je jen bonus..

                          NBerserkr - Profil | Pá 8.2.2013 23:36:01

                          draveček - >> co tak nejakú vtipnú anketu?

                            NJBpivosaj - Profil | Pá 8.2.2013 23:34:16

                            draveček - >> Určitě si dávám cíle. Chytit sumce, štiku, lína, parmu.. to jsou asi pro dnešní rok :-) Je mi jedno na velikosti, prostě si chci udělat radost. Největší cíl však je najít si dostatek času na vycházky k vodě a hlavně ty přes noc. Cíle bez vytrvalosti a obětování se prostě plnit nedaj !

                            Tím Všem tady přeji ať se daří hlavně to dostat se k vodě a cíle ohledně druhu ryb či jejich mír, prostě přijdou časem :-)

                              NDafek01 - Profil | Pá 8.2.2013 23:31:56

                              HLavně být v přírodě jestli to dovolí čas a hlavně v tý naši přehradě dostat kapra nad 20 kg + vím že tam jsou i jsem je viděl ale jsou především hodně opatrní a dlao by se i říct i nad tím soustem před pozřením přemýšlejí.

                                Nryba domácí - Profil | Pá 8.2.2013 23:27:36

                                draveček - >> Chceš-li rozesmát Boha, vyprávěj mu o svých plánech.

                                  Ndarrow - Profil | Pá 8.2.2013 23:25:54

                                  pre mna je to predovsetkym mat aspon taku uspesnu sezonu ako minuly rok a ,,tajnym,,zelanim chytit stuku cez 120cm...ak nie nevadi,cas straveny pri vode je aj tak pre mna k nezaplateniu...petrov zdar...

                                    Nrover - Profil | Pá 8.2.2013 23:25:19

                                    Každý tu myslí pouze na sebe, ...ryba "pokulhává" vzadu. Asi smysl otázky ...?

                                      NSargi - Profil | Pá 8.2.2013 23:20:32

                                      draveček >> :-))

                                        NOrion24 - Profil | Pá 8.2.2013 23:09:40

                                        Lumír76 >> medailu ti