Cíl sezony 2013

Ahoj ,mrkaři,zajímalo by mě jaké jste si stanovili cíle pro novou sezonu 2013.Ať již velikost,či druh ryby,kterou jste ještě neulovili,nebo jestli si cíle dávate-nedáváte.Dík

Cílem sezony 2013

A) Najít si co nejvíce času na ryby..23%

B) Chytit si nový osobák..11%

C) Ulovit vysněnou rybu,která mi statečně uniká...6%

D) Poznat nové rybáře,kteří by stáli za společnou výpravu...1%

E) Naučit se novou rybolovnou techniku...2%

F) Budu svůj a dělat vše jako doposut,však ono to příjde...6%

G) Těšit se z každého rybaření a úlovku...45%

H) Pořídit si krásné fotky z rybolovu...1%

I) Jiný,popřípadě jaký???4%

Od 9.2.2013 hlasovalo 271 čtenářů.

NLumír76 - Profil | Pá 8.2.2013 23:06:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Cíl sezóny 2013? No, asi vracet se od vody s dobrým pocitem času stráveného v přírodě. To, že třeba budu "bezrybka" mi ani neva, jen abych si nepřipadal, že sedím na smetišti a měl to štěstí, že budu potkávat jen pohodové lidičky.

    NWamp - Profil | Pá 8.2.2013 22:59:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Totální obnova navijakoveho vozoparku, přechod v kaprarine ze dvou na tři pruty, signalizatory se kterymi budu konecne spokojen (uz prodávám třetí sadu za dva mesice) a vydupat ze země více času na ryby... (-:
    a nedostat infarkt, než se k té vode zase dostanu...

      Ndraveček - Profil | Pá 8.2.2013 22:53:46

      F16 >> tobě,bych je přál,ale co pak rybky,nezanevřel by jsi na ně???

        Ndraveček - Profil | Pá 8.2.2013 22:52:45

        Sargi >> pročpak,by ne!!!

          NVYDRA33 - Profil | Pá 8.2.2013 22:51:11

          Je mi to jedno hlavně když se nebudu muset koukat jak vedle mě seděj masařky a nadávaj že berou jen malý,to mám hned po náladě.

            Naugustus12 - Profil | Pá 8.2.2013 22:50:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            hlavnim cilem je pro me amur pres metr :) ale tech cilu je hodne, prozit moc a moc dni u vody, setkat se opet s krasnou rybou, nemit chybu v zapisu dochazky, nevidet pytlaky, a jen a jen si uzivat klid a mit v lune prirody u vody kde je vse krasne, jo a taky potkat co nejmin komaru a msaru :D

              Ndraveček - Profil | Pá 8.2.2013 22:48:24

              Crusty2 >> Ahoj,tak těch cílů,máš opravdu hodně,ale přeji ti aby jsi,alespon z poloviny byl úspěšný :-)))

                Npepsík - Profil | Pá 8.2.2013 22:41:00

                Casio >> třeba a pak zase zarok ulovit porovnat s fotkama jak se mu vede

                  NHP - Profil | Pá 8.2.2013 22:38:14

                  Chodit na ryby a přes leto více být více u vody než u počítače.

                    NCasio - Profil | Pá 8.2.2013 22:35:33

                    pepsík >> jako že "tak zase někdy příště ...díky kamaráde "a z hřejivým pocitem si sednout zpátky do křesla?

                      NPošťák Pet - Profil | Pá 8.2.2013 22:33:34

                      Balzer >> :DDD

                        Npepsík - Profil | Pá 8.2.2013 22:27:07

                        Casio >> rád bych zdolal dvakrát stejného kapra z řeky

                          Npavel12 - Profil | Pá 8.2.2013 22:20:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          hlavně aby byla na rybách pohoda, zaměřím se více na úhoře, candáty a sumíky, když se povede hezkej amur nebo lín tak budu spokojen, mám ještě jeden cíl a to abych na závodech nebyl první (od konce):D

                            NCasio - Profil | Pá 8.2.2013 22:19:59

                            MAXXSKATER >> Je to přesně o té skupině společnosti o který píšeš...

                              NMAXXSKATER - Profil | Pá 8.2.2013 22:17:03

                              Casio >> Loni v létě mě jeden důchodce vyloženě dostal ... Řekl na férovku, že vezme prostě to, co chytí a pak s tím krmí ve vesnici potulující se kočky. Na otázku proč mi jen řekl, že to dělá kvůli tomu, aby to nezmasil někdo jinej ... Tomu říkám důvod. :O

                                NCasio - Profil | Pá 8.2.2013 22:15:08

                                MAXXSKATER >> Jinde jiné? Ani bych neřekl :-(

                                  Nc.13 - Profil | Pá 8.2.2013 22:12:19

                                  Hlavně sebe :-)

                                    Nrover - Profil | Pá 8.2.2013 22:10:34

                                    c.13 >> Myslíš sebe ?

                                      Nc.13 - Profil | Pá 8.2.2013 22:09:20

                                      Přežít! :-)

                                        NMAXXSKATER - Profil | Pá 8.2.2013 22:08:29

                                        Casio >> Zatím asi utopie, alespoň u nás ... Nějakou posun kupředu je, ale tady je zatím stále většina lidí stále nenechavá v tom stylu, že se může brát 7 kg ryb denně, takže když nejdou kapři, tak se zmasí aspoň tohle. Snad je to jinde jiné.