Cíl sezony 2013

Ahoj ,mrkaři,zajímalo by mě jaké jste si stanovili cíle pro novou sezonu 2013.Ať již velikost,či druh ryby,kterou jste ještě neulovili,nebo jestli si cíle dávate-nedáváte.Dík

Cílem sezony 2013

A) Najít si co nejvíce času na ryby..23%

B) Chytit si nový osobák..11%

C) Ulovit vysněnou rybu,která mi statečně uniká...6%

D) Poznat nové rybáře,kteří by stáli za společnou výpravu...1%

E) Naučit se novou rybolovnou techniku...2%

F) Budu svůj a dělat vše jako doposut,však ono to příjde...6%

G) Těšit se z každého rybaření a úlovku...45%

H) Pořídit si krásné fotky z rybolovu...1%

I) Jiný,popřípadě jaký???4%

Od 9.2.2013 hlasovalo 271 čtenářů.

NJirka Klíma - Profil | Pá 8.2.2013 22:01:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Muj cil neposrat se z toho,uzit si rybacku,krasy prirody a naucit par dalsich poustet nektere ryby!Pokud se povede nejaky kapr na 10kg z me oblibene reky bude to bonus navic.

    Nretrívr - Profil | Pá 8.2.2013 22:00:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    draveček - >> Cíl mám jediný a léta neměnný. Chci prožít co nejvíce času na rybách. Ostatní je bonus.Jako rybu mám v hlavě pro letošek mníka.Ale to se uvidí.

      NCasio - Profil | Pá 8.2.2013 21:53:38

      MAXXSKATER >> tak třeba ti přibívající k tomu pouštění taky postupně dospějou

        Nzihi - Profil | Pá 8.2.2013 21:52:25

        aby to bolo všetko aspoň o +1(cm,kg,vychádzku...)

          NMAXXSKATER - Profil | Pá 8.2.2013 21:51:06

          Casio >> Kéž by to tak bylo, podle mého každým rokem lidí, kteří chytají většinou "chyť a pust'", přibývá, ale rybářů obecně přibývá a ryb ubývá.

            NtomisBMW - Profil | Pá 8.2.2013 21:50:30

            draveček - >> Kapr řádkáč 20+ jak z učebnice samozřejmě ze svazovky a Sumce albína zajímalo by mě kolik vyrost 3 roky jsem ho neviděl naposledy 79cm

              NCasio - Profil | Pá 8.2.2013 21:48:35

              pepsík >> a ještě důležitější aby je vracelo stále víc a víc rybářů

                NBubuKuku - Profil | Pá 8.2.2013 21:46:14

                5 kaprů 10kg

                  Npepsík - Profil | Pá 8.2.2013 21:45:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Cíle máme každý, někdo centimetry jiný to kilo navíc, ale to nejdůležitější je vrátit rybu šetrně z5 vodě.

                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 8.2.2013 21:41:48

                    Balzer >> Na toho mého zatím zabírá jen to, že mu sebou vezmu mamku, která ho zabavuje, jinak nic. :-)

                      NMr.Mepps - Profil | Pá 8.2.2013 21:40:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      draveček - >> Cíl no chtěl bych chytit okouna 40+ a aspoň jednoho candáta. A ryby které jsem ještě nikdy nechytil třeba jelce proudníka,parmu nebo mníka ..)

                        NBalzer - Profil | Pá 8.2.2013 21:39:23

                        MAXXSKATER >> Prvý krok som už urobil, dal som im biče do rúk. Len tomu ešte niečo chýba :-)

                          NMAXXSKATER - Profil | Pá 8.2.2013 21:37:16

                          Balzer >> Až se Ti to podaří, tak mi dej vědět, jak jsi to udělal, taky bych to na synka potřeboval. ;-)

                            NBalzer - Profil | Pá 8.2.2013 21:36:25

                            Naučiť deti aby boli na rybách aspoň dve hodinky ticho !!!

                              Nnofish - Profil | Pá 8.2.2013 21:35:19

                              tomm >> krásně jsi to napsal :-)

                                Npista85 - Profil | Pá 8.2.2013 21:34:37

                                tomm >> v tom maš pravdu

                                  Ntomm - Profil | Pá 8.2.2013 21:33:44

                                  Když vidím jak někteří lidé rybařinu berou a co z ní dokážou udělat, tak mým cílem do nové sezony je hlavně se z toho nepos.at

                                    Npista85 - Profil | Pá 8.2.2013 21:31:54

                                    alik88 >> klasicky olovo pořadne trojhaky a za hřbet......

                                      NFellix - Profil | Pá 8.2.2013 21:31:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      draveček - >> Tak hlavním cílem je abych mohl být co nejvíce u vody a ještě líp s přáteli. Taky bych se chtěl dostat na nějakou vetší výpravu a takový candát 100+, to bych se taky nezlobil :-)

                                        Nalik88 - Profil | Pá 8.2.2013 21:29:39

                                        ja bych skusil tolstolobika jeste jsemm zadneho nikdy nechyl, poradte nekdo jak na ty potvory... dik