- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pardubický minisraz 2013
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
13x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
pajagogo - Profil | So 16.2.2013 10:13:05
Ad gril ufff konečně si rozumíme a tak to on asi i myslel, že se grilovalo všude bez problémů, takže není nutné aby se to dělalo někde kde je hospoda :-))
Piskořík - Profil | So 16.2.2013 10:11:27
MB - Profil | So 16.2.2013 10:07:35
Piskořík - Profil | So 16.2.2013 10:02:22
A kdybys četl pozorně od začátku, tak většina směřuje právě k lokaci Machač...viz i Dejvův post z Pá - 15.2.2013 9:23:37... ..ale jestli jsi to z toho nevysosonul, tak to můžem udělat polopaticky i pro vás, aby bylo jasno...:o)
Piskoř - 20.4 - Machač
Ad. grilování...za to může Poky...:o)
Jemu jsem vysvětloval, že nikdy a nikde nebyl problém s grilováním a vždycky jsem se toho rád ujal. Ale na Machači to z pochopitelných důvodů není vhodné. Takže kdyby jste si nějakou náhodou prosadili tu řeku, tak se vezme gril a bude se grilovat tam...jasný jak facka...no ňi?...:o)
pajagogo - Profil | So 16.2.2013 9:43:10
Piskořík - Profil | So 16.2.2013 9:42:43
A začal jsem tlačit až na popud lehce frustrovaných postů....stačí zalistovat zpět...:o)
MB - Profil | So 16.2.2013 9:38:06
Si v pátek nevrzl a není ve své kůži ;)))))
Sorry za toho hňupa .... Hňupe ;))))))
pajagogo - Profil | So 16.2.2013 9:34:26
Nechápu co furt máš s grilováním na Machači o tom přeci nikdo nikde nemluvil :-))
třetí odstavec nekomentuju, protože to je moje volba a to sem taky jasně napsal a za komplexního plavačkáře se tedy opravdu nepovažuju :-))
No a to jestli se tam sraz osvědčil nemůžu soudit, jelikož jsem tam nebyl a hlas lidu tedy té většiny jsem taky bohužel nezaznamenal, jestli se nepletu tak pro jsi zatím byl pouze ty a Worm :-)) No a nakonec tip na řeku jsem tady nedával já, ale Poky, já mu jen ukázal jedno místo kde by to bylo možné, že jsem k tomu připsal, že to asi schytám v tom rozhodně žádnej dip nějak nedokážu najít :-))
MB - Profil | So 16.2.2013 9:33:26
Prostě to tlačíš hlava nehlava na macháč až to vypadá že si tam zaměstnán ;))))
Ale nečetl jsem tu fšecko tak je možné že jsem něco překoukl ;)))
A ten gigolo taky ..... Ten rum můžete vylemtat aj naproti arnošta a když pouštíš můžeš aj zavláčet :) no ňi?
Piskořík - Profil | So 16.2.2013 9:26:51
A nazdar Pijavice...:o)
Piskořík - Profil | So 16.2.2013 9:20:16
Nevím, čemu nerozumíš....na tom Machači je hospoda, kde se normálně vaří. A rozdělat si tam gril by bylo dost buranský a rozhodně by to na přátelských vztazích s majitelstvem moc nepřidalo...:o)
Nevšimnul jsem si minulej rok, že by s tím měli plavačkáři nějakej problém...nikdo z nich na hloubku neremcal...a komplexní plavačkář by s tímhle typem vody měl poradit...:o)
A zřejmě se tam ten sraz osvědčil, když většina účastníků z minulého ročníku hlasuje opět pro tu samou lokalitu. Ostatně, to je rozhodující argument, kterej určuje, kde se to bude konat....hlas lidu...a samozřejmě se berou v potaz i jiné návrhy ale není příliš štastné, když se podávaj, jak kdyby byly den namočený ve Frustr dipu...:o)
pajagogo - Profil | So 16.2.2013 8:53:30
Nemyslím že by byl Miki, já nebo kdokoli jinej nějak frustrovanej, že není po našem, ostatně to nebylo nikdá co si pamatuju, dejv chtěl návrhy tak jsme je dali, bohužel je jasné že nemají šanci uspět, protože vy budete tvrdošíjně obhajovat Machač, ať už z jakéhokoli důvodu. Ano rozumím tomu, že kdo chce vláčet má tam možnost, rozumím i tomu že přítomnost občerstvovny je fajn, čemu ovšem nerozumím je tvoje debata s Pokym, kterej ti chtěl naznačit, že stejky i něco k pití jsme si dokázali na předchozích srazech udělat sami (což jsem mu samozřejmě řekl když jsme se včera odpoledne potkali) a nepotřebovali jsme chytat tam kde je hospoda a ty mu místo toho vysvětluješ, že by se jim na Machači nelíbilo, že bysme si tam grilovali nebo udělali suda :-))))
No a že by to mělo bejt na Machači atraktivní pro všechny si teda taky zrovna nemyslím, je sice pravda, že sem tam zatím nechytal, ale co sem tak čet nebo slyšel tak je tam hned od břehu velká hlouba, takže s tím chytáním na splávek to podle mě asi takový terno zas nebude, ale to je moje věc, že jinak prostě nechytám protože to neumím.
Takže za mě buď tam pojedu, pokecám s lidma a hodím někam fídr, kterej tam bude prostě ležet abych měl aspoň nahozeno a nebo což se mi jeví čím dál víc jako pravděpodobnější varianta se na to prostě vykašlu a místo placenýho srazu, kde vyhlídky na nějaký zachytání pro mě sou mizivý, si radši pojedu zachytat na taky placený závody který sou v tom termínu s předpokladem, že si aspoň to chytání trochu užiju a ten stejk nebo pivo si tam nakonec můžu dát taky
Piskořík - Profil | Pá 15.2.2013 18:50:03
Piskořík - Profil | Pá 15.2.2013 18:37:56
;o)
Piskořík - Profil | Pá 15.2.2013 18:36:15
Nejde o nějakou nedočkavost ale o to, že tímhle způsobem lze vyhovět širokému spektru rybářů...a o to by mělo jít především. Aby si mohl zachytat fídrař, palvačkář odhozník, plavačká potrubář a i vláčkař....:o)
Miki - Profil | Pá 15.2.2013 18:29:12
Kde to žije - všechna témata
14:22Rybáři vs ochránci přirody 84
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24Diskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13Divoký potočák nebo granulák? 61
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17










