Konzumace ryb Tebou ulovených

Chycenou rybu sníš a pokud ne,tak proč.
Autor diskuse: tonda1953 - Profil , 3.2.2013 všeobecné - ostatní

Nvoz - Profil | Po 4.2.2013 21:25:13

MarioTo >> Ó jé. je tu spousta normalnich rybaru,ale tem zbejvajicim C aR bych fakt pral aby mohli vsichni capat jen na jedny placeny louzi at ego roste. A povinne exkurzi do drubezarny, veprina, kravina a na jatka. At vidi a hlavne slysi ... :-))

    NEssko - Profil | Po 4.2.2013 21:23:53

    MarioTo >> :-)) a ostatne vody nech su ch&p v sukromnych rukach

      NMarioTo - Profil | Po 4.2.2013 21:10:26

      to je zas tema jak stehno! je tu spousta normalnich rybaru,ale tem zbejvajicim masarkam bych fakt pral aby mohli vsichni capat jen na jedny louzi a to by vas to hodne rychle preslo! HAWK!

        NEssko - Profil | Po 4.2.2013 20:21:43

        SAHIB >> no fajn :-))

          Nu.x.a. - Profil | Po 4.2.2013 20:12:40

          Mrknato >> trošku ano,ale nevadilo to tak,ryby mám rád hlavně ale přes léto v zimě na ně nemám chuť, taky v zimě na ryby nechodím,ryby v zimě odpočívají ale někteří jim nedají pokoj ani když je led,chytání na dírkách je u mě pytláctví..

            NSAHIB - Profil | Po 4.2.2013 20:10:42

            Essko >>
            jasňačka-))já na Slovensku to trocha znám,chodívám už 21 rokov každoročně ku švagrovi do Martina,..a na nrybky s ním tasm,takže aj dačoviem.. kde je dobré na čo lapať,kde su jaké-)) a kedy na ně-))

              NLab - Profil | Po 4.2.2013 20:09:42

              Essko >> Informace podal akorát k tomu,že se můžeš tak maximálně nakálet,ale určitě ne na to,abys volal RS a chudákovi nadával do línožroutů a pytláků.Tečka!!!

                NMrknato - Profil | Po 4.2.2013 20:08:19

                u.x.a. >> Vypadá to dobře, ale nebude ta kůžička pod tím bůčkem "dušená"?

                  NEssko - Profil | Po 4.2.2013 20:07:40

                  SAHIB >> nenavazam len ako podal info - taka bola reakcia

                    NLab - Profil | Po 4.2.2013 20:07:02

                    K tématu: Ryby mám rád.Pochutnávám si na nich.A nejím jenom podmíru a hájený :-))

                      NEssko - Profil | Po 4.2.2013 20:06:42

                      SAHIB >> jj - nebudem spekulovat a jestli ne?? a mal ich 7,5 kg :-))

                        NSAHIB - Profil | Po 4.2.2013 20:02:51

                        Lab >>
                        čus..
                        jasný..Nejdřív ať si zjistí RŘ na "čechoch" a pak se může navážet donás..-))
                        my taky když nevíme jak u nich,tak se do teho netřepem,teda někteří u nás ju,keří to maj jako národní sport..-))

                          Nu.x.a. - Profil | Po 4.2.2013 20:02:07

                          taky přidám,muškaří jsou známí masájové..

                            NLab - Profil | Po 4.2.2013 19:55:12

                            SAHIB >> Jak sem zrovna psal esskovi do SZ

                              NSAHIB - Profil | Po 4.2.2013 19:53:23

                              Essko >>
                              esli jich měl 7 kg - je to v souladu s RŘ...a nic nešpekuluj...

                                NEssko - Profil | Po 4.2.2013 19:51:52

                                Essko >> potom pisal 5-6 kusu , co je aj tak pytlacenie ci u Vas nie?

                                  NMrknato - Profil | Po 4.2.2013 19:50:25

                                  Čenda 513 >> Kultura je to dobrá, pepik hownu rozumí. Oceňuji tu kůžičku. Je celistvá, nepotrhaná. To se mně málokdy podaří, takto osmažit. Jen těch 18 minut se mně zdá dost....

                                    NEssko - Profil | Po 4.2.2013 19:50:14

                                    Lab >> pozri na co som reagoval, --j to je pravda zajisté,ale když vidim dědulu u vody jak si cpe do sáčku hromadu línů který před tejdnem nasadili...

                                      Nhláskař - Profil | Po 4.2.2013 19:50:10

                                      A.-při pokusu o zabití vyklouzla zpět do vody.
                                      B-děravej vezírek.
                                      C-špatně přečtený návod na kuchyňskou úpravu.
                                      D-kocour byl rychlejší.

                                        NSlavnýLovecPampalini - Profil | Po 4.2.2013 19:45:01

                                        tonda1953 - >> protože jí nechci vzít nebo protože jí nemůžu vzít