- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Konzumace ryb Tebou ulovených
Chycenou rybu sníš a pokud ne,tak proč.
Autor diskuse: tonda1953 - Profil , 3.2.2013 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NMrknato - Profil | Po 4.2.2013 13:00:52
MarioTo >> Takové pravidlo může být na nějaké uzavřené klubové, či spolkové vodě, ale určitě ne na revíru, kde platí územní, CS a CR povolenky.
NMarioTo - Profil | Po 4.2.2013 12:57:42
Hoj byl bych pro nejakeych 20-25 ks uslechtile ryby na povolenku a slus , podle myho co je navic uz nic jinyho nez masareni neni.....
NFishboun - Profil | Po 4.2.2013 12:53:11
Ja nato proste nemám aby som rybe čo už len ubližil alebo zabil ju a ešte ktomu aj zjedol..ja ryby vubec nejem..nieje umenie chytit rybu..ale darovat jej život :)
NMrknato - Profil | Po 4.2.2013 12:47:47
Paolomaldini >> Možná by jsi názor změnil, kdyby jsi ochutnal ročka štičky 30cm. Jestli že se jich vysadí cca 200, z důvodu vlastní nenasynosti a CaR lovců, jich zůstane cca 5. to je cca 12kg. Těch 200 štiček představuje ale cca 60kg a těch cca 5 doroste do míry také...... Stále se bavíme o rybách vysazených.
Nlajdák - Profil | Po 4.2.2013 12:39:55
ahoj,tak já si rybu do mrazáku vemu,,ale mam v šupleti tak 8 kousku od 48cm do 65cm....za rok si dám s manželkou těch 8 ryb a stačí nám to :-))) zbytek ryb pouštím..jak už tu někdo psal ryby nedávám kamarádum jen rodině a to 2kusy mamce segře po 2 kouskách taky..takže ikdybych přeháněl tak si vemu 12-15ryb za rok,což si myslím že neplundruje vodu,ale zároven to zažene chut na dobrou rybu,což kapra považuju :)....
NLauri - Profil | Po 4.2.2013 12:11:31
Paolomaldini >> souhlas s tebou, kdyby to takhle dělal každý bylo by ryb víc než dost
NPaolomaldini - Profil | Po 4.2.2013 11:52:51
Moje rodina, deti, pritelkyne mame ryby moc radi. Za prve ryby kupuju morske ryby v makru a za druhe je beru i z nasich vod. Za rok 2012 jsem si ponechal 12 ryb v slozeni 5x kapr, 4x stika, 3x okoun. To vse pri 110x dochazkach k vode, chodim hlavne vlacet a z jara na feeder. Nevidim v tom problem kdyz si nekdo nechvava ryby pro vlastni potrebu. Ryby zasadne nedavam do mrazaku, kdyz uz si rybu necham tak jedine k okamzite konzumaci nebo ji maximalne dam babicce ci rodicum kdyz me poprosi. Kamaradum ani pratelum ryby nedavam. Problem v tom nevidim. Neodsuzuju ortodoxni chyt a pust ale nejsem ani jeho priznivcem. Kazdy at si dela co chce v mantinelech rybarskeho radu! Odsuzuju plneni mrazaku a brani ryb jako jsou ostroretky, podoustve, parmy, a vubec ryby ktere se nedosazuji bud vubec nebo v velmi omezene mire. Zaroven mam svoji osobni miru na ryby druhy, kapr 50-65cm , stika 60-80cm atd....
NDr.happy - Profil | Po 4.2.2013 11:38:03
elhierro >> a rukavice co nepropouští lidské teplo a vylučují sliz,abys plotičku co ma z vody rýmičku nepopálil ba nenakazil třeba chřipkou...Máš??.)))já chodím k vodě s rouškou...co kdyby náhodou nějaká rybý chřipka...v globále no hruuuzaa...to by potom Kosatky na zápal plic umíraly.-DDDD
NLeorim - Profil | Po 4.2.2013 11:35:39
Ryby máme v rodině rádi a tak je i konzumujeme....ročně si vemu cca do 30kaprů-nějakej uhoř-candát at si to dělá každý podle sebe není to trestnej čin si vzít rybu tak co....zase na druhou stranu odsuzuju rybáře kteří si berou kapry přes 65cm nevím proč stejně už maso stojí za nic a na udění se dají sehnat méně cené ryby a stejně dobré....
Nelhierro - Profil | Po 4.2.2013 11:32:49
Dr.happy >> Také používám gumové háčky. :-) Jo a pozor, já ryby tuze rád. To ta chycená ryba musí hodně smutně koukat, abych ji pustil. :-)
NDr.happy - Profil | Po 4.2.2013 11:22:51
elhierro >> seš moc nahecovanej,že na ty ryby vubec chodíte,,,víš jak to rybu musí bolet když ju zasekneš do tlamky nedaj bože do jícnu...no horší než smrt paličkou po hlavě.-)))
NLadineeek - Profil | Po 4.2.2013 11:04:53
Ryby beru jen 1) odtamtud, kde žijí v udržitelném stavu - bohaté zastoupení všech generací se silnou přirozenou rozmnožitelností, či jak to nazvat - samozřejmě v nějakém rozumném rozpětí co se týká množství a délky ryby 2) ryby, které se nedokážou přirozeně vytřít a v novém domově uživit a jediným jejich "úkolem" je být chycen a sežrán - siven, někde duhák 3) kapra tam, odkud je díky životnímu prostředí poživatelnej - ne bahňák //// suma sumárum krom granuláčů a pár kaprů vesměs vše šetrně pouštím....
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
6:49NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
5:58NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 41
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











