Kaprové pruty Shakespeare NCI 4 12tf 3lbs

Máte je někdo a jaké máte zkušenosti.
2 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nveverkatom - Profil | St 30.1.2013 17:54:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

petrovičák - >> Ahoj,mám je 3.sezonu a nemenil bych.Jsou to asi fakt jedny z nejtenčích prutů,co jsem kdy viděl.Chovají se spíše jako 2,75,na zdolávání luxus.Jen by možná někomu mohla vadit dost tenká rukojeť,ale je to o zvyku.Mám na nich xsa s 6000cívkou a lítá to slušně i když jim moc nenakládám.Za ty prachy myslím super proutky.Měj se.

    Npetrovičák - Profil | St 30.1.2013 16:29:16

    To nikdo z vás nemá tyto pruty nebo je neměla v ruce za příspěvek děkuji.