Boilies pro amury

Zdravím všechny kouleče. Prosím o radu co přidáváte nebo z čeho se skládá boilies na amury? Uvažoval jsem řasách,kukuřici ale nějak nevím jak zpracovat řasu. Uvítám všechny nápady a rady. Děkuji
Autor diskuse: obok - Profil , 22.1.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

Npro carp - Profil | St 23.1.2013 19:46:23

P.R.E.D.A.T.O.R >> Leon Hoogendijk když chytal amury na koule tak zkrmil 100kg boilie během chvíle to je masakr.

    NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 23.1.2013 19:42:02

    pro carp >> přesně přesně, kdyby jsi krimil bojlísem, tak by jsi měl na peněženku stejnou reakci jako na cibuli :-)) marné by třeba nebylo ani zkusit tam dát rákos co roste kolem vody a ve vodě, buď ho navlíknout na návazec a nebo listy narolovat a dát podhák a popř. něčím nadlehčit, ať to je vidět

      Npro carp - Profil | St 23.1.2013 19:23:55

      P.R.E.D.A.T.O.R >> No to je jasný koulema to je tak min 20kilíček deně.Nejlepší je zralí ovoce a pořádně krmit,nic lepšího na amura není pokud se chytají cíleně.

        NBest Carp - Profil | St 23.1.2013 18:51:26

        metalbrute >> Ahoj , jo ? máš s těma kulička už nějaké zkušenosti ? já je koupil na zkoužku ve švestce a v mušli tak uvidím ale voní to dobře:) letos válím i domáci tak se uvidí co bude lepší . V mrazáku mám nikla rr pepper losos ten jezdil všude a nej ryby.

          Nobok - Profil | St 23.1.2013 17:21:45

          jiri22 - >> myslíš hlávkový salát? a kolik toho salátu?

            Njiri22 - Profil | St 23.1.2013 16:23:56

            dave86 >> tak o opatrnosti Amura bych polemizoval. V posledních letech se vysazování omezilo právě na Kapra a Amura. Už to není tak neobvyklá ryba a podle toho se chová.
            Já za poslední roky zaznamenávám neskutečné záběry i při vytahování kuky. Zkus dát paternostra
            s delším návazcem a kuku s listem salátu, který se zvedne a plave ve sloupci a uvidíš 90 je jistá.

              NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 23.1.2013 14:46:04

              obok - >> nejlepší koule na amury jsou mirabelky a třešně a jelikož amur je žravý jak prase, tak to výchází potom koule na pěknou sumu aby jsi je tam ukrmil :-))

                Ndave86 - Profil | St 23.1.2013 14:32:56

                Petan600 >> Tohle amur uvidí, ucejtí a neveme to, proto vyráběj tu průhlednou bublinu, ale vůbec nej lepší je cukr! omotáš ho vlascem a nahodíš, cukr se rozpustí a ty už máš jen nenápadnej háček schovanej třeba v rohlíku, samozřejmě to chce průhlednej vlasec, tenčí a měkčí. Amur je hrozně podezíravej!

                  Nbarny - Profil | St 23.1.2013 14:05:53

                  Vynikající kukuřice v plechu na chytání je tesková ,troufám si tvrdit že lepší jak bonduel.

                    Nmetalbrute - Profil | St 23.1.2013 13:21:41

                    Best Carp >> chutná i pěknejm kaprům. Jinak jak je napsáno níže, ukrmit rozežraný amury je v koulích asi dost nákladná věc. Takže kukuřice na panáčka.

                      NBest Carp - Profil | St 23.1.2013 12:07:31

                      obok - >>švestkové boilies stojí za to vyzkoušet pár kilíček jsem koupil uvidíme Nejvíc amurů jsem chytl na kukuřici , rohlík a masové boilies kolinský losos .

                        NPetan600 - Profil | St 23.1.2013 10:48:30

                        Vyzkouším v létě tohle na hladinu.

                          NPetan600 - Profil | St 23.1.2013 10:46:21

                          Na masný červy jsem už amura taky chytil,ale na tu bonduelku mi to moc nejde.

                            NObrfišlař - Profil | St 23.1.2013 10:41:15

                            Petan600 >> lov amurů se stává taky komerční jako lov kapra. v kaprech už moc není co vymýšlet. A mimochodem já chytil amura na masné červy - a teď babo raď:-)

                              NVojtěch - Profil | St 23.1.2013 10:40:22

                              amury jsme táké chytali na jemnou montáž na splávek a nástrahou byli masní červi a fungovalo to dost
                              dobře.

                                NTavris29 - Profil | St 23.1.2013 10:39:12

                                Petan600 >> Neni nad bonduelku

                                  NPetan600 - Profil | St 23.1.2013 10:38:13

                                  Obrfišlař >> Já jednou chytal cíleně amury na zelenou spešl kuku za 120 kč za kg a nic a kluk vedle mně chytil amura na rohlík,taky už spešl nekupuju.podle mne chytak na peníze.

                                    NObrfišlař - Profil | St 23.1.2013 10:35:02

                                    Tavris29 >> amen:-))))

                                      NTavris29 - Profil | St 23.1.2013 10:32:39

                                      Obrfišlař >> Svatá pravda

                                        NObrfišlař - Profil | St 23.1.2013 10:24:16

                                        hotovek bolies na amury je plno - stačí dát do vyhledávače. avšak skoro ve všech článcích o chytání amurů rybáři píší, že nej je hodně krmit kukuřicí nebo sladkým ovocem. jedinou výhodou boilies oproti kukuřici vidím pouze v tom, že ti to teoreticky nevyžere bílá ryba.