- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zpovědnice pro rybáře!
porušil jsem řád v tomto směru
A) vzal jsem podmírovou rybu7%
B) vzal jsem větší počet ušlechtilích ryb8%
C) chytal přes noc52%
D) chytal jsem na více udic7%
E) okradl jsem spícího rybáře1%
F) zabyl jsem kapra na 705%
G) nastaražil jsem lína na sumce3%
H) spal jsem v bivaku s podlážkou4%
I) vzdálil jsem se od udic nad 100m10%
J) podplácel jsem ryb.stráž2%
Od 20.1.2013 hlasovalo 282 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NŠámik - Profil | Po 1.4.2013 1:05:22
NHonzasl. - Profil | Ne 31.3.2013 0:20:07
Naugustus12 - Profil | Ne 31.3.2013 0:17:43
NMr.Mepps - Profil | Ne 31.3.2013 0:17:24
NŠámik - Profil | Ne 31.3.2013 0:11:35
NHonzasl. - Profil | So 30.3.2013 23:40:19
NŠámik - Profil | So 30.3.2013 23:24:39
NHonzasl. - Profil | So 30.3.2013 23:20:08
Notoš - Profil | So 30.3.2013 23:02:59
(jednoho jsem jim dal...)
Nretrívr - Profil | So 30.3.2013 22:51:51
Nmike1977 - Profil | So 30.3.2013 22:40:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Přiznám se, ani v jednom bodu, co jsi uvedl, jsem se neviděl. Asi budu divný, ne? :-)
Ale možná ano, provinil.... přijedu na jeden "zapomenutý" revír, kde lze vidět volavky, bobry, užovky, ledňáčky....zakrmím, čekám....ale asi na vola....který mne vyhodil (před volem utéci raději), že je to jeho flek (jo měl tak o 20 kg víc...).....no noc, šel jsem naproti, a za ten den jsem chtil víc jak on :-)
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 30.3.2013 22:34:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NHonzasl. - Profil | So 30.3.2013 22:23:04
NVendys 65 - Profil | Čt 14.2.2013 20:23:23
No nevím jestli je dobře,že si ohodnotil kladně můj příslib,že budu více porušovat rybářský řád? ( ale jinak ti děkuji a nic ve zlém )
NVendys 65 - Profil | St 13.2.2013 22:15:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tak já se v této sezóně polepším jó?
Nu.x.a. - Profil | St 13.2.2013 20:59:35
Nu.x.a. - Profil | St 13.2.2013 20:57:23
NReserved - Profil | St 13.2.2013 20:57:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NVlček72 - Profil | St 13.2.2013 20:40:46
Natawa - Profil | St 13.2.2013 20:26:28
Nu.x.a. - Profil | St 13.2.2013 20:17:14
NVendys 65 - Profil | St 13.2.2013 20:08:55
Čauves,když nad tím přemýšlím tak asi to,že to občas přetáhnu přes půlnoc v létě když je krásná noc tak se my nechce vůbec od vody.To je můj hřích. ( asi nebudu jediný )
NMirek66 - Profil | St 13.2.2013 20:04:12
Natawa - Profil | St 13.2.2013 20:00:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMirek66 - Profil | St 13.2.2013 19:55:44
Natawa - Profil | St 13.2.2013 19:50:49
Natawa - Profil | St 13.2.2013 19:41:04
NPoolBilly - Profil | St 13.2.2013 18:44:14
NŠplíchy - Profil | St 13.2.2013 18:27:52
NPošťák Pet - Profil | Út 5.2.2013 13:29:28
Njiri22 - Profil | Út 5.2.2013 6:26:32
Nkolja - Profil | Po 4.2.2013 23:09:59
NKrudy - Profil | Po 4.2.2013 22:46:33
NMaxi Sob - Profil | Po 4.2.2013 22:09:22
NLumír76 - Profil | Po 4.2.2013 21:52:09
Ndraveček - Profil | Po 4.2.2013 21:49:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nnofish - Profil | Po 4.2.2013 21:39:42
NPošťák Pet - Profil | Po 4.2.2013 21:35:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NBarbusek - Profil | Po 4.2.2013 21:20:30
NBarbusek - Profil | Po 4.2.2013 21:17:04
Nmufik - Profil | Po 4.2.2013 14:24:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Njiri22 - Profil | Po 4.2.2013 14:08:58
NBarbusek - Profil | Po 4.2.2013 14:02:25
NTMS - Profil | Po 4.2.2013 12:16:57
a co se současnosti týče, tak noční rybolov... ovšem krom jednoho případu o tom věděla RS:) jinak na to nemam koule, nerad porusuju pravidla:)
Njiri22 - Profil | Po 4.2.2013 11:49:46
Prostě to nezmeníš a rozčilovat nad tím se nemá cenu. A třeba k tomu spravedlivému údělu přispěješ i ty a nevědomky - že řekneš někomu dalšímu, jen co jsi viděl a nelíbí se ti to. A třeba ten další už to poví dál a ví co s tím. Každá nepravost začíná nevinně a nabírá obrátek. V těch kriminálech nejsou žádní svatouškové a ještě horší je, že je jednou musí pustit. Ale to je jiný příběh.
P.S. kdo lže, ten dřív a nebo později krade a kdo krade, toho už nemá nikdo nikdy rád a je před ním svět na pozoru-to už říkala moje babička.
Npavel12 - Profil | Ne 3.2.2013 22:29:33
NCHaP - Profil | Ne 3.2.2013 22:20:47
Njepice - Profil | Ne 3.2.2013 22:16:48
Narnošt - Profil | Ne 3.2.2013 22:10:07
NBarbusek - Profil | Ne 3.2.2013 22:05:08
NBarbusek - Profil | Ne 3.2.2013 21:55:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
To relativně nedávno, kdy už jsem byl velký rybář, jsem musel udělat něco, co mě mrzelo - a sice vzít štiku 49 cm - měla woblera tak zažraného, že jsem ho nemohl zaboha vytáhnout - tak jsem ji rychle usmrtil a v tichosti sbalil... Trochu mi budiž k dobru, že toho woba jsem pomalu nevyndal ani doma na kuchyňské lince, jak pevně seděl. Byla ale výborná :) - to byla vlasně jediná štika, kerou jsem v životě zmasil...
Uff, to se mi ulevilo :)
NM0RGAN - Profil | Ne 3.2.2013 21:37:30
Nmamnahaku - Profil | Ne 3.2.2013 21:34:06
Ten rok bol vyhlaseny ako rok boja proti pytliakom a nemali na rybarskom zväze žiadnu obeť-niekoho velmi potrebovali potrestať.Tak som sa zdoveril jednej kamaratke co ma titul pred menom aj za menom v oblasti biologia a ona ma kamaratku co pozná toho správneho a najvplyvnejsieho "funkcionára" clena SRZ.Tá mu spomenula moj prípad a ja som bol uz zmierený že si nezachytám a to este chceli ma dat na priestupkové konanie a nasledne na sud coho som sa fakt bál...O tyzden mi zazvonil telefon...Nejaká príjemný ženský hlas hovorí-pan XY hlboko sa vám ospravedlnujeme za vzniknutú situáciu prídte si prosímpekne pre vaše papiere a môžete okamžite chytať a ked budete niečo potrebovať sme tu pre vás...Ešte raz sa velmi ospravedlnujeme...
Od vtedy si davam VELKY POZOR na spravny cas a dobitý mobil s nastaveným budíkom a nosim vzorovú povinnú výbavu ,,,mozno to až prehanam ale viem čo dokaže urobiť arogantna rybarska straž...Stalo sa to fakt pred mnohými -mnohými rokmi a bola točisto iba náhoda čo ma zachránila od vzorového potrestania -najhoršie je nechytat :-)
Nlunimus - Profil | Ne 3.2.2013 21:12:24
Bol som chytat hned prvy den po ochrannej lehote po vysadeni kapra. Pocasie idealne, krmenie tiez super a za cely den ani jeden tuk ... a podobne aj vsetci ostatni rybari na brehu. Ked sou sa uz chystal balit, prechadzali okolo mna dvaja rybari a pytali sa ako beru ... pokecali sme a ze ved predsa nasadzali, tak by niekto z nas na brahu snad mohol nieco chytit.
Tito dvaja pani ma jemne vysmiali ... ze snad si nemyslim, ze sem zväz nieco nasypal? Vsetko ze nasypali do vedlajsieho jazera, spravili si privatny kaprodrom pre tych co vedeli a ostatnych rybarov aby rozptylili po priestore, tak tam rozvesali cedule o vysadeni kapra na okolite rybniky.
NSlavnýLovecPampalini - Profil | Pá 25.1.2013 16:43:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Njiri22 - Profil | Pá 25.1.2013 16:32:03
p.s. každému budiž náležet, co jeho jest a každého nepoctivce stihne spravedlivý trest. To je pravda mezi nebem a zemí na kterou věřím a vidím okolo sebe, že tak funguje. Tak tady nepište hlouposti a raději si sáhněte všichni do svědomí a tyhle sviňárny nedělejte. Bude se vám dýchat líp.
NMr.Mepps - Profil | Út 22.1.2013 13:56:37
NWoohooo - Profil | Út 22.1.2013 13:16:51
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NRetro ...50707
NRyby, které mizí z našich vod.7259
NO kočkách a kočičácích20770
NOstrava a okolí99468
NRybářský retro bazar.16778
NPlzeňské jádro37319
NSeznam spolehlivých bazaristů a poděkování jim.1507
NUdírny a uzení51139
NORLÍK - volná diskuse240486
Kde to žije - všechna témata
12:22NKurz Teo Daška pro Otoše 303
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
10:30NATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











