Mikbaits BigMiks-Big S

Máte s tímto boilie zkušenosti? Je to dobré boilie? Děkuji za odpovědi...
Autor diskuse: grodis - Profil , 8.1.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

NKuban - Profil | So 12.1.2013 18:22:40

Tavris29 >> Určitě,ale to riziko tu prostě je ;-)

    NKocháč - Profil | So 12.1.2013 18:07:27

    Tavris29 >> Držím se faktů a statistik.

      NKocháč - Profil | So 12.1.2013 18:06:47

      bart.bm >> ve Wikipedii píší jasně Dolní Benešov 12km severoseverojižně od Koločavy.

        NTavris29 - Profil | So 12.1.2013 18:04:53

        Kocháč >> Tak to je potom jiná .o) Hlavní je,že si svoje tvrzení dokážeš obhájit .o)

          Nbart.bm - Profil | So 12.1.2013 18:04:31

          Kocháč >> bys sis měl trochu oživit zeměpis....

            NTavris29 - Profil | So 12.1.2013 18:04:01

            Kuban >> Náhoda

              NKocháč - Profil | So 12.1.2013 18:03:56

              Tavris29 >> Ptal jsem se jich a 55% by si bramboru hned dalo, 22% václavíka a zbytek si nepamatuju.

                NKuban - Profil | So 12.1.2013 18:03:32

                Tavris29 >> Ne? I na Labi ho parťák chytil :o)

                  NKocháč - Profil | So 12.1.2013 18:02:24

                  bart.bm >> Na Ukrajinu se bojím.

                    NTavris29 - Profil | So 12.1.2013 18:01:55

                    Kocháč >> A jak víš, že zrovna tam jsou vděčné za bramboru?:o)

                      Nbart.bm - Profil | So 12.1.2013 18:00:59

                      Kocháč >> já nereágoval na tohle ale na tvoji kopačku a pokud to dotyčný uzná za vhodné je jen na něm co tam bude ládovat....z tvojich peněz to nejde a jak víš že to má zrovna na soukromáky?soudíš dle vyplněné karty?Byl jsi někdy na Dolním Benešově když už jsme teda u toho?

                        NKocháč - Profil | So 12.1.2013 17:56:43

                        bart.bm >> Přijde mi to zvláštní. Kvalitní koule používat tam, kde jsou ryby vděčné za bramboru a trochu pšenice.

                          Nbart.bm - Profil | So 12.1.2013 17:53:09

                          že nestojíte před Tescem a neprotestujete s transparenty proti nelidskému zacházení s rybama v těch akvarkách co tam mají???hned začnete prudit s nesmyslama z karty.

                            NTavris29 - Profil | So 12.1.2013 17:51:11

                            Kocháč >> A to jako proč? Je to krásná ryba. A když se vyhneš soukromákům,tak se nemusíš bát,že na toto "monstrum" někde narazíš....

                              NKocháč - Profil | So 12.1.2013 17:49:00

                              Poušťák >> Luxus, skoro Škoda krmit takový obluda kvalitním koulísem.

                                NPoušťák - Profil | So 12.1.2013 17:36:38

                                Kocháč >> hlavně ten Rusák s tím krásným zázemím...o)))

                                  NKocháč - Profil | So 12.1.2013 17:15:45

                                  grodis - >> V trofejích máš ryby, kterých bych se dotkl max kopačkou :o))

                                    Nviceroy - Profil | So 12.1.2013 17:04:30

                                    loni Imperial letos mikbaits , Grodis to asi nebude koulema ,ale rukama :-)))))) jeste zkus LK at to mas komplet nebo to bude na pristi rok ? cembrs

                                      Naxel82 - Profil | So 12.1.2013 14:07:47

                                      jaký je rozdíl mezi tím mraženým. a jak se s tím pracuje? funguje to jako normální boili nebo je ho třeba ještě tepelné upravit. nikdy jsem na to nechytal. díky

                                        NClaune - Profil | So 12.1.2013 13:49:25

                                        Cau měl jsem bigS Javor a dobrá volba, chytal jsem na soukromáku bez zakrmení jen s pva a drceným k tomu a za den asi deset záběrů jakko jediný, na ostatní pruty kde jsem mel vaclavika ani tuk nebo jen jeden dva kapři....