Mišel Zadravec Carp Baits

Zdravím všetkých.
Máte niekto skúsenosti s týmito nástrahami? S akoukoľvek radou.
Super cena a kvalita???
Autor diskuse: Bitko - Profil , 6.1.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

Nclarence - Profil | So 28.12.2013 21:06:58

masozrout >> Ty jo to jsou slováci zase zase o pořádný kus ve předu musím to taky rychle sehnat.podle karty voják z povolání tak jestli máš nějaké podřízené tak se z tvého pravopisu poblijou.Vrať školný.J

    NDendy036 - Profil | So 28.12.2013 20:59:15

    Rybatorstr >> aku prichut si pouzival,a cim si krmil.Ja som kupil ten fishmix 5kg zoberiem este 1kg winter crab+dip a csl a uvidim.

      NRybatorstr - Profil | So 28.12.2013 20:48:02

      Dendy036 >> Myslím, že + - 10°C....

        NDendy036 - Profil | So 28.12.2013 20:47:13

        Rybatorstr >> zaujimave,kolko mohla mat stupnov voda?

          NRybatorstr - Profil | So 28.12.2013 20:45:21

          Dendy036 >> Ten Ocean Killers mám a na studenou vodu mi šel super :-))

            NDendy036 - Profil | So 28.12.2013 20:22:46

            masozrout >> ja chcem akurat vyskusat ten monster crab na malej riecke na jar.Chcem vyskusat naraz mika monster crab-express a zadravca monster crab,tak uvidim :))

              Nmasozrout - Profil | So 28.12.2013 20:17:03

              Dendy036 >>mně osobně winter moc nešel ale je fakt že sem mu moc nedal.ale udajně na labi např. monster crab byl velmy uspěšnej.osobně nejvíc věřim olihni z řady carp dream. a to po celí rok.koukal sem že tet je do konce zlevnily tak to bude fain)).

                NKocháč - Profil | So 28.12.2013 19:30:04

                Dendy036 >> Nestraš :o))))

                  NDendy036 - Profil | So 28.12.2013 19:29:02

                  masozrout >> Urcite dorazi aj ku vam do ciech vsetko.Dost ma tato znacka zaujala,len este vyskusat kde co funguje:-)Moze byt zaujimava rada Winter,na studenu vodu.Vyskusam na jar ako budu fungovat,cau

                    Nmasozrout - Profil | So 28.12.2013 19:24:11

                    Dendy036 >> no jo na slovensku už holt maji dipy v novim balení a jiný vychitávky od zadravce. ale od novího roku tu budem prej mít taky všechno)))zase bude co nakupovat))

                      NDendy036 - Profil | So 9.11.2013 14:31:13

                      Tak dnes som trosku nakupil.Nezohnal som presne co som chcel,ale nevadi.Zaujimava moze byt aj rada Winter do studenej vody.

                        NDendy036 - Profil | Pá 1.11.2013 19:38:40

                        Kubac >> Presne tak,ma spravne hlasky,podobne mojim:-)

                          NKubac - Profil | Pá 1.11.2013 19:13:39

                          Dendy036 >> správný v dobrém smyslu slova :-)

                            NDendy036 - Profil | Pá 1.11.2013 19:02:30

                            junyor2 >> v strede je ta celebrita z videa z rs :-)To musi byt spravny typek,cau

                              NKubac - Profil | Pá 1.11.2013 17:47:40

                              kolib >> bohužel někdy to může být o maličkostech a né vždy se zadaří :-)

                                Nkolib - Profil | Čt 31.10.2013 7:36:02

                                junyor2 >> Já vím že vám to šlape.. S kubou jsme na větřkách něco poseděli ale nic moc.. Ať se daří :-)

                                  Njunyor2 - Profil | St 30.10.2013 17:52:49

                                  kolib >> Zdarec,nám Mišel šlape a spolehlivě!

                                    Nmasozrout - Profil | St 23.10.2013 22:58:02

                                    Dulf >> je pravda že se neomílaj jako např.mikbaits.ale i po x hodinách má skvělé aroma.osobně v tom nevydím problem aspon mi to nezblajzne cejn.důležité je že zimní (na alkoholové bázi) prostě pracuje i ve studený vodě o proti některým značkám které se zatáhnou.nejni to prostě peleta.a to je dobře.

                                      NTavris29 - Profil | So 19.10.2013 14:10:07

                                      Slavíček >> To máš pravdu. Podrazil chytá a za tu cenu....ale jak jsem někde psal,jen pár dní.

                                        NSlavíček - Profil | So 19.10.2013 12:54:36

                                        Hoši nehádejte se že to má kvalitní složení to může někdo tvrdit pouze když si to udělá sám . O složení nejde hlavně když to chytá to podrazil krmný je šrot a jak to šlape !

                                          Červené karty: 46547513248512348941