Řetízkáč bobin Korda nebo bobin Taska

Máte někdo zkušenost s těmito výrobky těchto firem?Jaký je rozdíl ve zpracování a kterému by jste dali předost.
Autor diskuse: Mačař - Profil , 2.1.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

NHunter 1 - Profil | Pá 4.1.2013 12:35:20

kritik >> ta cena no to je mazec!!!

    Nbodie - Profil | Čt 3.1.2013 23:33:57

    Indiana - ® jj , jen mě zajímalo jak je tam řešený to světlo, nepředpokládám že je to krypton:o) ale spíš nějaká baterka :o(

      Nvoivod - Profil | Čt 3.1.2013 21:17:41

      Miras >> Jsou fakt pěkný a ty černý jsou úplně luxusní.

        Nczechmade74 - Profil | Čt 3.1.2013 21:02:19

        Ty Tasky na fotce od Mirase(myslim ty delsi) ma kolega a s tim ukoncenim na te fotce(zarez do ktereho se dava vlasec) bych si je urcite nekupoval,s jinym zakoncenim klidne,ale s timhle ne...jinak vzhledove moc pekny....

          NKocháč - Profil | Čt 3.1.2013 20:27:21

          pepas60 >> Osobní zkušenost?

            Npepas60 - Profil | Čt 3.1.2013 20:18:42

            pěknej šunt.

              NMIra - Profil | Čt 3.1.2013 15:25:17

              Zatím je používám na chytání nakráto a spokojenost.

                NTavris29 - Profil | Čt 3.1.2013 13:26:41

                Kocháč >> Pěkný. Jaké přesně máš? A co za ně budeš chtít? Jak jsou staré? Kdyžtak do sz

                  NKocháč - Profil | Čt 3.1.2013 13:25:40

                  Mačař - >> Ty fotky mobilem stojí za prd, ale třeba neurazí :o))

                    NKocháč - Profil | Čt 3.1.2013 13:22:45

                    Tavris29 >> Ne, Sportexy, ale asi půjdou z baráku a pořídím Century nebo Harrison, ale to až v průběhu sezóny.

                      NGrasel - Profil | Čt 3.1.2013 13:22:01

                      Kocháč >> Tak to potěší je pak nechat někde v trávě :))

                        NKocháč - Profil | Čt 3.1.2013 13:20:41

                        Grasel >> Ty ceny jsou všude jiný, musel by jsi si to zadat a vyhledat, kde to je nejlevnější teď, ale já je bral u Zábranských na prodejně a tam mám nějakou slevu za ty roky, takže zhruba:
                        kompletní bobina 2ks - 1000,-
                        závažíčka 8g 2ks - 150,-
                        futrálek - 150,-

                        Takže takový dvě blbinky za 1300,- :o)))

                          NTavris29 - Profil | Čt 3.1.2013 13:17:51

                          Kocháč >> Mimochodem,co to máš za pruty? To jsou Daiwy?

                            NMike - Profil | Čt 3.1.2013 13:17:35

                            Originál je jen jeden....

                              NTavris29 - Profil | Čt 3.1.2013 13:15:48

                              Kocháč >> Mě to neříkej....:o)))

                                NKocháč - Profil | Čt 3.1.2013 13:15:13

                                Tavris29 >> Vždyť je to naše radost, nakupovat takový pěkný kraviny :o)

                                  NGrasel - Profil | Čt 3.1.2013 13:14:42

                                  Kocháč >> Pěkný... Na kolik to vyjde,takhle celá sada?

                                    NTavris29 - Profil | Čt 3.1.2013 13:14:17

                                    Kocháč >> Podle ženy jsem blázen...jsem rád,že nejsem sám .o))))

                                      NKocháč - Profil | Čt 3.1.2013 13:10:46

                                      Mačař - >> a tady jsou krabky a za těch 165,- Kč stojí.

                                        NMiras - Profil | Čt 3.1.2013 13:05:41

                                        ksanda >> můžeš si to nakombinovat, jak chceš - struna, řetízek, tyčka, chrom, nechrom a kdovícoještě:-)