Řetízkáč bobin Korda nebo bobin Taska

Máte někdo zkušenost s těmito výrobky těchto firem?Jaký je rozdíl ve zpracování a kterému by jste dali předost.
Autor diskuse: Mačař - Profil , 2.1.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

NKocháč - Profil | Čt 3.1.2013 13:04:39

Mačař - >> A tady s částí bobiny od Nash a dlouhou hokejkou

    Nksanda - Profil | Čt 3.1.2013 13:03:35

    Miras >> jsou pekny, ale me se nelibi ten cerny (asi plastovy?) retizek chromovany je chromovany :-)

      NKocháč - Profil | Čt 3.1.2013 13:03:23

      Mačař - >> Minulý rok jsem si pořídil dvě sady Korda Stow Bobbins v červené a purpurové barvě. První zkušenost byla děsivá, člověk se musí naučit s tímto swingrem pracovat, ale jak jsem to vychytal tak absolutní spokojenost a dokoupil jsem i závažíčka a obal. Zpracování velice slušné. Výhodou je odpadávání swingru při záběru, žádne přepadávání řetízku přes hlásič při zvednutí prutu. Sada obsahuje dvě hokejky, jedna origo na Delkim a druhá delší na ostatní typy hlásičů. Líbí se mi magnetické uchycení řetízku v hokejce. Když končím, tak jednoduše vytáhnu a schovám do futrálu Korda. Taky krásně vyřešen s magnetickým zámkem. Navíc jdou části kombinovat s klasickým swingrem třeba od Nashe. Dle chuti jen jednoduše přehodím, řetízky jsou v sadě dva.

        NMiras - Profil | Čt 3.1.2013 12:49:36

        Tomajo >> tady jsou ty kratší - do těch jdu.

          NTomajo - Profil | Čt 3.1.2013 10:38:06

          Miras >> ty jsou vážně pěkný :-) taky možná dva přikoupím

            NIndiana - Profil | Čt 3.1.2013 10:17:36

            jiri22 >> Jaká je asi výrobní cena, když i za 130,- Kč pořád vydělají B)

              Njiri22 - Profil | Čt 3.1.2013 10:14:25

              Indiana >> je to jako vždy. Na začátku to tlačí lidem s prosíkem a jenom se najde trubka co si myslí, že má super sestavu a u vody honí machra, proč blba neobrat a nenamastit si kapsu? Ještě, že je to o tom, ať si každý chytá jak sám umí.

                NIndiana - Profil | Čt 3.1.2013 9:46:18

                ksanda >> Na můj vkus moc káblíků ;-)

                  NIndiana - Profil | Čt 3.1.2013 9:45:26

                  bodie >> Zkušenost s Mivardy taková, že neumí udělat pořádně ani zarážku na boilie. Vše co jsem si od nich kdy koupil stálo za ho..o. Tyhle swingery měly zrovna v Ravenu za 130,- Kč, ale teď jsem se díval, že už je zdražily na skoro 400,- Kč.

                    NMiras - Profil | Čt 3.1.2013 9:36:21

                    Mně se líbí tyhle od Tasky - budu je však kupovat v poloviční velikosti.

                      Nno.matter.who - Profil | Čt 3.1.2013 7:08:31

                      Taky jsem řešil začátkem prosince a rozhodl se pro Kordu. Ale jen z důvodu náklonosti k této firmě a možná taky proto, že jsem je koupil za relativně dobrou cenu. Za mě Korda...

                        Nksanda - Profil | Čt 3.1.2013 2:08:34

                        nasel jsem na e-bay tyto krasavce cenovka za komplet 20 Eur bez postovneho, co jim rikate?

                          Nkritik - Profil | Čt 3.1.2013 0:36:27

                          bodie >> Že by okopčenej Osprey ? :-)))

                            Nbodie - Profil | St 2.1.2013 23:18:51

                            Nejsem ve vercajku zrouvna fandou Mivardi ale nedávno mě docela zaujalo toto
                            http://www.mivardi.cz/produkty/swingery/swinger-iq/​
                            nějaké zkušenosti ???

                              NRadekZa - Profil | St 2.1.2013 23:17:33

                              fotojakes >> Mockrát děkujíí :o)

                                Nfotojakes - Profil | St 2.1.2013 23:15:30

                                RadekZa >> jsou v báglu u foťáku.

                                  NRadekZa - Profil | St 2.1.2013 23:13:46

                                  fotojakes >> Pokud by ti to nějak nevadilo, tak bych to jedině uvítal :o) To už tě tam snad někde najdu ;o)

                                    Nfotojakes - Profil | St 2.1.2013 23:04:03

                                    RadekZa >> mám je vzít do brašny s foťákem?:-) Jen si mě tam musíš někde odchytit:-)

                                      NTóno - Profil | St 2.1.2013 23:02:44

                                      a co tak solar? ten bobbin od kordy sa mi zda taky malo vyuzitelny

                                        NRadekZa - Profil | St 2.1.2013 22:59:17

                                        Tak tohle mě opravdu zajímá...právě se mezi nimi rozhoduji, Taska prohlédnu o víkendu v Břeclavě ale ke Kordě se nemám jak dostat :(