Jaký top vlasec na sezonu 2013

Zdravím všechny.Prosím o Váš názor,jaký koupit vlasec na novou sezonu na kaprařinu.Kupoval jsem si čirý od Sufixe,ale ten již nemohu sehnat a potom jsem trefil nějaké špatné várky takže 33mm jsem trhal v ruce jak nic.Nyní s kolegou přemýšlíme a moc prosím o Vaše zkušenosti.Měl jsem rád čiré,ale to nemusí být podmínka.Potřebuji na 3.navijáky a min.po 600metrech mám ultegry ysb 14 000.Nejčastěji chytáme na řece a vyvážíme,,ale občas i závody jezdíme kaprařské díky moc všem.
Autor diskuse: Michal S - Profil , 1.1.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

NPavao - Profil | So 4.4.2015 16:18:30

Addy >> Lozty - 4.4.2015 15:20:37 >> k čemu tak drahý vlasec, když ti úplně stejnou službu, né-li lepší, udělá Sufix XL strong, příp. Awashima Reflector?

    NLozty - Profil | So 4.4.2015 15:20:37

    Zdravím čo hovoríte na tento vlasec ? http://sportcarp.sk/obchod/vlasce-silony/vlasce/vla​sec-korda-touchdown.aspx je to predražená somarina ?? alebo sa oplatí ???? a ešte niečo čo za priemer vlasca mi odporúčate na nahadzovanie a čo na vyvážku.... 0.30 na nahadzovanie a 0.35 na vyvážku ???

      Nsmike - Profil | Čt 12.2.2015 20:13:43

      Mi!d@72 >> nevymyslej blbosti:-) P line koupis pod 600 a je overeny

        NMi!d@72 - Profil | Út 27.1.2015 19:37:36

        smike >> ...tak to je ale šupa...(((

          Nsmike - Profil | Út 27.1.2015 18:35:17

          no podle ceny ten mimicry 3D bude asi zajímavý:) v anglii 27 GPB

            NMi!d@72 - Profil | Po 26.1.2015 8:57:47

            ...a nebo tento...(((

              NMi!d@72 - Profil | Po 26.1.2015 8:54:21

              ...tak letos bych chtěl zkusit tento...(((

                Ndardajarda - Profil | Po 26.1.2015 8:46:05

                červik7 >> Za mě také P-Line Florocleer, letos převinu a pojede 3. sezónu 0,30 mm a 10,4 kg!

                  NMD-Carp - Profil | So 24.1.2015 19:22:57

                  Jackubick >> Ahoj moje osobní zkušenost možná lepší průměr ale už bych si ho asi nekoupil, zkoušel jsem Colmic onda a řekl bych že je lepší,ale je to jen můj osobní pocit.Letos jsem objednal SH Technium tak uvidím po sezoně:-))

                    NJackubick - Profil | So 24.1.2015 18:15:48

                    MD-Carp >> zdravim, muzu se zeptat, jak jste byl s timto vlascem spokojen? Mam ho v hledacku, tak hledam info od nekoho, kdo ho mel. Diky.

                      Nšimako - Profil | So 17.1.2015 10:17:16

                      šimako >>

                        NRostid - Profil | Út 13.1.2015 19:53:58

                        pro letošek jsem zvolil od PB Control Mono a musím říct, že to je konečně vlasec, kterej splnil mé očekávání - je na velkým kotouči a vení vůbec zvlněnej, nenápadná barva, malá průtažnost, perfektně hladkej a v 0,35 i hezky mekkej, fakt supr! snad bude dobře sloužit :-) když porovnám s Carp Spirit Celt 2x, tak ve stejným průměru to byl hroznej drát, kterej když mi přišel, tak jsem ho ani nenamotal a hned zase prodal

                          NJirka75 - Profil | Út 13.1.2015 19:41:35

                          čabi >> Ahoj, používám už asi pátou sezonu tenhle - 0,30mm. Za ty peníze pro mou potřebu super.

                            Nšimako - Profil | Út 13.1.2015 18:57:18

                            Zdarec má někdo zkušenost s tímto vlascem?

                              Nčabi - Profil | Po 12.1.2015 18:05:06

                              Máte někdo zkušenost s vlasci od ESP?

                                Nsmike - Profil | St 7.1.2015 13:11:32

                                Palica_von_zvreca >> u martina v as fish

                                  NPalica_von_zvreca - Profil | St 7.1.2015 12:50:18

                                  Chlapi nevíte kde se dá v čechách sehnat P-lIne floroclear? Když neberu v potaz paryse a sportcarp, kde je sice v nabídce mají, ale dlouhodobě je nemají na skladě?

                                    NSochyč - Profil | Út 7.10.2014 21:24:59

                                    červik7 >> Zdar, tak jak se ti Floroclear od P-Line osvědčil? Převážně chytám odhoz 90g olova přes šokovku. Dík za případné informace.

                                      Nviceroy - Profil | Út 7.10.2014 17:30:30

                                      Zkusil jsem GAMAKATSU G1 ELEMENT a zatim pohoda .....hladky a nekrouti se .....drzi jako cert