Jaký top vlasec na sezonu 2013

Zdravím všechny.Prosím o Váš názor,jaký koupit vlasec na novou sezonu na kaprařinu.Kupoval jsem si čirý od Sufixe,ale ten již nemohu sehnat a potom jsem trefil nějaké špatné várky takže 33mm jsem trhal v ruce jak nic.Nyní s kolegou přemýšlíme a moc prosím o Vaše zkušenosti.Měl jsem rád čiré,ale to nemusí být podmínka.Potřebuji na 3.navijáky a min.po 600metrech mám ultegry ysb 14 000.Nejčastěji chytáme na řece a vyvážíme,,ale občas i závody jezdíme kaprařské díky moc všem.
Autor diskuse: Michal S - Profil , 1.1.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Rdvan - Profil | So 2.3.2013 16:13:42

pekne navijaky ludku spokojeny? :]

    ludek 73 - Profil | So 2.3.2013 13:24:21

    já už su nachystané

      davos.h - Profil | Čt 28.2.2013 17:04:22

      Jethro >>


      Asi do něj půjdu :)díky

        clarence - Profil | St 27.2.2013 15:43:07

        kritik >> To já taky většinou na Labi hodně šutrů a mušle měl jsem 0,35 a na nic.Všechno se přeřízlo,pletenka taky a jakákoliv.Teď jsem to vyřešil poslední konec před návazcem 1,5m 0,60 vlasec a mám po starostech.J

          kritik - Profil | St 27.2.2013 15:31:20

          clarence >> Chytám často i řeku, kameny, vázky... Jinak vlasec znám dobře, mám na něj odchytaný 4 sezony. Právě díky tomu provázkoidnímu chování ti ani nepřijde, že je to 0,35mm.

            clarence - Profil | St 27.2.2013 15:27:51

            kritik >> Na co 0,35 takový lano on opravdu hodně vydrží.J

              kritik - Profil | St 27.2.2013 15:16:16

              Kuban >> clarence
              Díky pánové. Pokud bude kvalita 2X minimálně stejná, tak není co řešit. Není to tak dávno, co jsem tady u nás platil za špuly světle zelenýho Mymetiku 1000,-kč.
              Dneska koupim špulku 0,35mm se slevama u Páryse za 661,- kč
              Není co řešit :-))

                clarence - Profil | St 27.2.2013 14:42:05

                kritik >> Mymetik se doprodává i ve Francii místo něho je 2x tak bude min. stejný nebo ještě lepší.Hlavně,že se ta banda zlodějů taky trochu přizpůsobuje cenou ve Fr.22-25 EUR.

                  Kuban - Profil | St 27.2.2013 14:40:58

                  kritik >> to bude tím,že se Carp spirit konečně pořádně začal dovážet do republiky(Normark),i když ne komplet sortiment,takže když koukneš třeba na kaprarina.cz,najdeš už v nabídce víc věcí než jen vlasce(lehátka,tašky..) A celt2x by měl být to samý jako mymetic,jen změnili název ;-)

                    kritik - Profil | St 27.2.2013 13:01:49

                    clarence >> Dík. Já ten světle zelenej mám taky ještě v zásobě, letos namotám. Co jsem si všiml, naši obchodníci se začínají přizpůsobovat a Carp Spirit ze začíná objevovat na spoustě e-shopech.
                    Ale většinou se jedná o Carp Spirit CELT-2X, takže by mě zajímalo srovnání s Mymetikem.....

                      clarence - Profil | St 27.2.2013 12:45:59

                      kritik >> Jestli myslíš Celt X Mymetic tak se všechny barvy chovaj stejně jako ten zelený.Celt 2X jsem neměl,protože mám ještě z loňska.J

                        kritik - Profil | St 27.2.2013 10:41:08

                        clarence >> Ahoj.Ty ostatní barevný vlasce mají stejné vlastnosti jako ten světle zelený? Jsou stejně provázkoidní :-)?

                          Jethro - Profil | Út 26.2.2013 22:52:27

                          davos.h >>
                          http://www.tahoun.cz/vlasce-a-snury/formax-xenon
                          Super vlasec, za ty prachy nemá chybu. Na Tahounu 1000m pětadvacky za tři sta. Sufix či Awu či předraženej Celt z vlastí zkušenosti neberu !!!

                            nespechej - Profil | Út 26.2.2013 21:23:53

                            Já letos zkusím Stren, všude píšou jak je skvělej a jaká je to Americká No.1 :) tak se nechám překvapit.. A máte někdo zkušenosti s vlasci Stren?

                              Kuban - Profil | Po 25.2.2013 23:06:45

                              clarence >> čirej asi není a na myt-x jsem zas tolik pozitivních reakcí nečet.Potřebuju ho do závadový vody,takže musim vsadit na nějakou jistotu..Zkusim ty ostatní barvy prohlídnout na krámě..

                                clarence - Profil | Po 25.2.2013 22:43:46

                                Kuban >> No já jsem ještě čirej Celt neviděl možná ten Carp Spirit Myt-x Long Cast se dělá čirej ale nejsem si jistej.Ten Celt 2X bych zkusil olive je to taková světlá zelená žádný fluo je to taková průhledná decentní zelená.J

                                  Rostid - Profil | Po 25.2.2013 22:39:52

                                  clarence >> takovou dardu bych za vlasec nedal, raději Sufix XL Strong, je 3x levnější a hodně v pohodě :-) Letos budu zkoušet Extra Carp, vypadá taky dobře, uvidíme v praxi.

                                    Kuban - Profil | Po 25.2.2013 22:37:59

                                    clarence >> Mě furt láká ta černá,nevim proč,ale do čistý vody to bude chtít asi něco jinýho,tady na těch cívkách to bude bez šokovky..

                                      clarence - Profil | Po 25.2.2013 22:36:08

                                      Kuban >> Kdybych je neměl ještě ze starých zásob tak bych po nich hned skočil.J