- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kolik spotřebujete boilies za rok?
Ahoj koulísáci. Pořád tady čtu, jak kdo dělá svoje boilies a vlastně vše kolem, ceny druhy boilí atd. Moc by mě zajímalo kolik vlastně spotřebujete za rok koulí, nebo chytacích pelet. Po zveřejnění přidám malou anketu, kde budu rád za každý hlas. Do komentářů potom třeba můžete doplnit jestli si válíte sami, nebo vše kupujete atd.No a zajímalo by mě jaké kupujete barviva, když potřebujete svoje výtvory doladit.
Kolik spotřebujete boilies za rok?
A) Do 1kg5%
B) 1-2 kg4%
C) 2-6 kg13%
D) 6-20 kg29%
E) 20-50 kg31%
F) 50-100 kg 10%
G) 100-200 kg4%
H) Více jak 200kg4%
Od 21.12.2012 hlasovalo 226 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nweobler - Profil | Ne 23.12.2012 17:27:23
NLukáš H. - Profil | Pá 21.12.2012 17:06:34
Nmexik - Profil | Pá 21.12.2012 16:11:50
NČík - Profil | Pá 21.12.2012 15:45:29
Nchavez - Profil | Pá 21.12.2012 11:40:49
NMakrelobíjec - Profil | Pá 21.12.2012 11:16:22
NOndra (tloušťák) - Profil | Pá 21.12.2012 11:03:13
Nchavez - Profil | Pá 21.12.2012 11:01:11
NMakrelobíjec - Profil | Pá 21.12.2012 10:56:26
Nalda2211 - Profil | Pá 21.12.2012 10:42:04
NKocháč - Profil | Pá 21.12.2012 10:38:57
Ndosec - Profil | Pá 21.12.2012 10:37:00
Nchavez - Profil | Pá 21.12.2012 10:33:30
NMiras - Profil | Pá 21.12.2012 10:31:45
NForex - Profil | Pá 21.12.2012 10:31:10
Nalda2211 - Profil | Pá 21.12.2012 10:29:58
NMiras - Profil | Pá 21.12.2012 10:23:02
NPoušťák - Profil | Pá 21.12.2012 10:20:45
NForex - Profil | Pá 21.12.2012 10:20:31
Když lentilky máš v hrsti, patří ti celý svět ....... http://www.youtube.com/watch?v=gY7mOwDJL8k
NKocháč - Profil | Pá 21.12.2012 10:17:40
NPoušťák - Profil | Pá 21.12.2012 10:17:13
NPoušťák - Profil | Pá 21.12.2012 10:13:38
NKocháč - Profil | Pá 21.12.2012 10:13:05
NOndra (tloušťák) - Profil | Pá 21.12.2012 10:11:57
Nroce - Profil | Pá 21.12.2012 10:11:29
NNeznaboh:-D - Profil | Pá 21.12.2012 10:09:50
NKocháč - Profil | Pá 21.12.2012 10:09:45
NForex - Profil | Pá 21.12.2012 10:09:43
Nalda2211 - Profil | Pá 21.12.2012 10:08:54
NPoušťák - Profil | Pá 21.12.2012 10:05:06
NKocháč - Profil | Pá 21.12.2012 10:03:25
NKocháč - Profil | Pá 21.12.2012 10:02:03
NPoušťák - Profil | Pá 21.12.2012 10:01:44
NOndra (tloušťák) - Profil | Pá 21.12.2012 10:00:23
NKocháč - Profil | Pá 21.12.2012 10:00:03
Ono bude záležet na tom, na jakou vodu člověk jede a na jak dlouho. Vždycky jde vyrazit se sáčkem boilies, ale ne všude je to dostačující. Mě třeba hrozně baví malé vody a tam není potřeba masivně krmit a na víkend stačí jedno až dvě kg, ale na řeku bych s takovou trochou asi nejel nebo měl k tomu celkem dost partiklu.
NRybatorstr - Profil | Pá 21.12.2012 9:57:55
NMachino - Profil | Pá 21.12.2012 9:55:24
NForex - Profil | Pá 21.12.2012 9:54:35
NForex - Profil | Pá 21.12.2012 9:52:40
A teď se dívám na anketu a zjišťuju, že se řadí k většině. Jsem překvapenej. Taky jde samozřejmě o to, kolik máš na ryby času, ale to je zase o něčem jiným.
NKocháč - Profil | Pá 21.12.2012 9:51:26
Podle mě si většina kaprařů vystačí na víkend s max 2kg boilies. Těch co krmí masivně zase tolik nebude.
NRybatorstr - Profil | Pá 21.12.2012 9:49:29
NOndra (tloušťák) - Profil | Pá 21.12.2012 9:47:21
Nbart.bm - Profil | Pá 21.12.2012 9:45:49
Ncarp2413 - Profil | Pá 21.12.2012 9:45:08
NMachino - Profil | Pá 21.12.2012 9:44:14
NRybatorstr - Profil | Pá 21.12.2012 9:39:19
NPřemet:-) - Profil | Pá 21.12.2012 9:36:32
NOndra (tloušťák) - Profil | Pá 21.12.2012 9:08:10
Nvundu - Profil | Pá 21.12.2012 9:01:28
10491 kusů koulí
98428 kusů pelet
647821 zrnek kukuřice
no a asi tak bambilión zrnek řepky
statisticky to nedám na kila tak sorry :-)))))
p.s.všechno kupuji-není čas ztrácet čas:-)))
no dobrá no,tak do 50-ti kilo se vejdu,jak s koulema,tak s peletama
Ndeni 79 - Profil | Pá 21.12.2012 9:00:50
Myslim ze pravy kaprar to nema zapotrebi,protoze za chvili by jsme mohly pocitat projety benzin...
NPYTLAKS - Profil | Pá 21.12.2012 7:55:09
NJirka Rybka - Profil | Pá 21.12.2012 7:11:42
takže suma sumarum 20 Kg koulí,10 kg pelet chytacích, 200 - 300 kg řepných letos ale bylo méně bylo narození potomka tak nezbylo moc času na ryby , ale příští rok to už pujde zase stejnou cestou
NKoubas - Profil | Pá 21.12.2012 1:03:44
Nčeman 29 - Profil | Čt 20.12.2012 23:47:27
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












