Silony značky FIN

Máte niekto súsenosti s týmito silónmi.
Autor diskuse: Kokodryl - Profil , 25.11.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NIvan. - Profil | Po 6.3.2017 13:57:43

Pallermo >> a ktory nie je?:) Ani slovo Japan uz nie je to co byvalo..

    NBejmák - Profil | Po 6.3.2017 13:35:39

    Hurvinek >> No jo ale u tebe je to rukama :)

      Nadam.diviak - Profil | Po 6.3.2017 13:29:52

      Minuly rok 60% vlacky na spin a bez problemov. Pevnost zodpovedala priemer tiez ... ziadny problem. Cena smiesna. A to som zaryty snurkac ;) fireline uz rybky nechceli ako okusili toto :D silon ako kazdy druhy nie?

        NMartinT.10 - Profil | Po 6.3.2017 13:22:05

        Už rok používám Method Feedy na feederech a jsem spokojený. Po každém lovu odstřihnu opotřebovanou část abych měl jistotu, že je vlasec 100%. Mám 0,20 hnědý i šedý a 0,22 šedý. Na stalking prutu mám pro tuto sezónu 0,28 šedý. Jedna podstatná věc na závěr - uzly před dotažením nesliním ale mažu krémem na ruce, má to mnohem větší pevnost.

          Njarda85 - Profil | Po 6.3.2017 12:35:15

          Pallermo >> Přesně jak píšeš.

            NHurvinek - Profil | Po 6.3.2017 11:47:34

            Po cca roce používání ho nedoporučuji. Použil jsem ho jak na feeder tak na plavanou. Při úniku ryby i když je brzda seštelovaná tak se trhal. Po cca měsíci používání začal praskat.

              NPallermo - Profil | Po 6.3.2017 11:31:55

              Fin to je vse cina .D

                NŠlapeto - Profil | Ne 5.3.2017 21:10:45

                ahoj, máte někdo dlší zkušenosti s tímto vlascem? FIN FIXATION CARP no memories....Díky

                  NKnedla12 - Profil | Út 19.4.2016 21:19:53

                  sergej13 >> On taky stroft je daleko silnější než je udávaný průměr a ten Finn mohl být starý, občas i nově koupený vlasec nestojí za nic ;)

                    Nsergej13 - Profil | Út 19.4.2016 7:26:50

                    Polčis >> Čau, já ho měl a nic moc, při tahu mi praskal v ruce, a docela špatně se na něm dělali uzly, raději bych dal nějaký stroft než tenhle vlasec.

                      NRockwell - Profil | Út 19.4.2016 6:56:02

                      Tak je tam, tak uvidím...zatím se nezdá nějaký nepoddajný, uzel jde vázat bez problémů, pevnost taky super. Ještě jsem s tím nikam nemrskal, zajdu to protáhnout i víkendu.

                        NDendy036 - Profil | Po 18.4.2016 21:19:49

                        wywar >> Pokial sa silon krúti,nie je to chyba vlasca.Buď je silon nesprávnym spôsobom navinutý,alebo je chyba v navijáku.To je iba môj názor.

                          Nwywar - Profil | Po 18.4.2016 13:12:46

                          Zdravym vsechny kolegy. Tuhle znacku skousel kolega, po pul roce jse mu vlasec kroutil, ani nevim jestli to bylo az pul roku. Bylo to v obdobi kdy tahle firma prisla na trh je mozne ze jse zlepsili. Za ty penize bych sel do tech velikych navinu a bude to zajimave na vodach kde je silon opravdu spotrebnim materialem, zejmena kde dochazi k castemu odirani silonu, kde po 3-5 dni je potreba mnenit. Tod muj nazor. Zdar

                            Npredator314 - Profil | Po 18.4.2016 10:19:26

                            aj ja som si pred týždnom kúpil silony fin armada 1x 0.35,1000 metrové balenie,a jednu 0.35,1200 metrov,je naozaj ako hodváb,ale ešte som s nimi nebol pri vode,uvidíme ako to bude zo stratosou 12000 fs lietat,

                              NDendy036 - Profil | Ne 17.4.2016 21:18:24

                              Používam silon delphin armada a velká spokojnosť.

                                NRockwell - Profil | Ne 17.4.2016 7:03:12

                                Fanooos >> Vlasec FIN mi právě doporučil známý, je slovák a chytá na ně nějakou dobu a je spokojený. Prý preferuje jen jejich výrobky :-) Cena je taky přijatelná. Známý chytá na průměry 0,30 a 0,35 a nemá problémy, proto jsem volil tu 0,30 a barva je jen na vzhled....oranžovou barvu vlasce jsem už několikrát měl. Zítra má dorazit, tak to navinu a uvodím jak bude fungovat.

                                  Nchendler - Profil | Pá 15.4.2016 21:06:05

                                  clarence >> dik. Kouknu.

                                    Nclarence - Profil | Pá 15.4.2016 20:49:37

                                    chendler >> Můžeš ho objednat u Jardy Páryse.J

                                      Nchendler - Profil | Pá 15.4.2016 20:40:14

                                      Fanooos >> muzu poprosit odkaz? Premyslim jakej vlasec na vyvazku a pokud je tento jako drat,bez prutaznosti....

                                        NPolčis - Profil | Pá 15.4.2016 19:28:25

                                        Máte někdo zkušenosti s vlasci spinn od téhle firmy?