Silony značky FIN

Máte niekto súsenosti s týmito silónmi.
Autor diskuse: Kokodryl - Profil , 25.11.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Petr.J - Profil | Pá 16.6.2017 10:55:56

Pred letosni sezonou jsem si na kapraky koupil vlasec fin armada 0,25. Uz ho mam odmotanej a navinutej jinej. Jednim slovem hruza. Po nekolika puldennich vychazkach zacal vlasec svetlat, z te olivove na takovou sedou a trhal se jak nite na zasivani.

    stenly88 - Profil | Pá 16.6.2017 8:58:01

    Tommy1975 >> Nazdar, ja mám tento vlasec na obidvoch navi a zatiaľ spokojnosť. Mám 0,28 mm a kupoval som 1200 m za 14 EUR. Takže cena super a kvalita zatiaľ tiež. Nahadzovanie v pohode a zdolávačky takisto. Nekrúti sa. Vzhľadom vyzerá byť tenší ale silný je ako 30ka určite. Uvidíme v akom bude stave na konci sezóny ale to až potom. Za mňa teda dobrá voľba.

      Tommy1975 - Profil | St 3.5.2017 14:29:02

      Ahoj všichni...zvažuji koupi vlasce http://www.tropicliberec.cz/vlasec-fin-rubin-carp-c​ervena-300m/ pouze na stojaou vodu, jen na jeden rybník kam chodím...Máte s ním někdo zkušenosti...?

        Mautin - Profil | Út 7.3.2017 19:50:54

        Pred loňskou sezonou jsem silony od nich zvažoval a nakonec jsem na ne vsadil, nelitoval jsem. Cena výkon parádní, sezónu odtahal na výtečnou.. Ted mam opět novy náviny opět od nich a litovat? To si povime v budoucnu.
        Ale každému sedne neco jineho, slabší jedince vystrasi jiz jen nízká cena, ale cena neni rozhodující.

          Smrtak - Profil | Út 7.3.2017 19:29:20

          Jarda Š. >> Fin urcite. maju tam vlastnu fabriku na fc dalsiu :))))

            Jarda Š. - Profil | Út 7.3.2017 16:21:35

            Pallermo >> Vlasce bývají vyrobené v Japonsku nebo v Korei.

              Hurvinek - Profil | Út 7.3.2017 16:05:26

              Bejmák >> Dobře nechám si poradit ahoj

                Pallermo - Profil | Po 6.3.2017 20:19:41

                Šlapeto >> tak jedine P line

                  Bejmák - Profil | Po 6.3.2017 19:20:00

                  Hurvinek >> jen se směj ,naviják má bud ve předu nebo vzadu brzdu ,je to takove kolečko se kterym když otáčíš tak se cívka buď povoluje a nebo utahuje vyzkoušej to ,pak ti vlasec praskat nebude . Ale na to přijdeš časem ,jseš přece jen začatečník . Nebo popros kolegy rybáře u vody ,oni ti to rádi vysvětlí. Hlavně to Jiří nevzdávej a vytrvej vysledky se dostaví.:))))

                    Ivan. - Profil | Po 6.3.2017 17:44:43

                    Pallermo >> si predstav. Tak aspon uvidim, co ta cinska armada znesie:))

                      Apso - Profil | Po 6.3.2017 17:10:30

                      Šlapeto >> Awa-s Classic Competition.

                        Hurvinek - Profil | Po 6.3.2017 16:25:15

                        Bejmák >> Dovol ať se zasměju. No u tebe taky vše nesedí.

                          Pallermo - Profil | Po 6.3.2017 15:43:53

                          Šlapeto >> aha tak ja nevim ja mam awas reflektor

                            bady-87 - Profil | Po 6.3.2017 14:58:30

                            Já namotal 0,30 týhle barvy a jsem zvědavej! Když budou zlobit, tak hned letí dolů :-D

                              Šlapeto - Profil | Po 6.3.2017 14:46:36

                              Pallermo >> klidně z čr :))

                                molca - Profil | Po 6.3.2017 14:35:06

                                Nevím co furt mate všeci s tou Čínou, ale co v této době Čína není že :-))
                                A co vím, tak Čína, už je pro některé drahé, tak buďme rádi za Čínu :-))

                                  Šlapeto - Profil | Po 6.3.2017 14:12:19

                                  Pallermo >> ahoj, doporuč mi nějaký světlý (čirý) vlasec, prosím :D

                                    Pallermo - Profil | Po 6.3.2017 14:11:14

                                    Ivan. >> jasny ale fin je proste cina objednaval jsem sam z ciny fluocarbon a je na tom fin :D