Odtrhnutie rakety na zakrmenie

Mam zaujem si kupit zakrmovaciu raketu s "poklopom" proti vypadnutiu partiklu ale neviem ci ju pri nahode neodtrhnem (s krmitkom sa mi to uz stalo ) . vlasec mam 0.28- 7.6kg. Planujem ju hadzat do vzdialenosti 70+ metrov... Dakujem
Autor diskuse: spore - Profil , 16.9.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
26 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NMihalos - Profil | St 19.9.2012 16:01:23

spore - >> nechce se mi to tu vše číst ale pokud sis ji nekoupil ani nekupuj je úplně na ho... ty dvířka se furt zasekavaj do těch provázku a navíc dost kuku zůstává ve dvířkách

    Nnofish - Profil | St 19.9.2012 14:02:41

    jurasoft >> 20lt během 4 dní jo. Ale když házíš 20lt na jeden zátah tak to prd ubývá :-)

      NDave ZR-7 - Profil | Po 17.9.2012 19:10:52

      Používám starý teleskop ( bez prvního dílu) a spomb ..pletenka k tomu a zatím spokojenost. Ale fakt naházet větší množství partiklu na 90m je mazec bolely mě ruce až u pr.... Jinak je to fajn pomůcka to jo!

        Nnofish - Profil | Po 17.9.2012 18:32:32

        jurasoft >> no ona ta spomb není zas takové terno. Za 400 mi neplave a házet tím kýbl kukuřice sám je na dlouho. Už by měli udělat i nějakou větší :-)
        Je fajn, ale prd se do ní vejde.

          Nnofish - Profil | Po 17.9.2012 18:29:49

          spore - >> dej si tam na odhoz pořádnou pletenku, nebo na jednu cívku jenom pletenku. Pak rakeetu neutrhneš. Ale když ti vylítně pavučina z cívky tak si můžeš urvat očko na prutě - vyzkoušeno.

            Nluke46 - Profil | Po 17.9.2012 17:33:33

            spore - >> první a nejdůležitější otázka je prut se kterým to tam pošleš, ten máš nebo některý konkrétní plánuješ?

            Moje sestava (spomb, Red Mamma) je 5,5lb prut, odhazovka na 30kg cca 10m, monofil 0,35mm ale bohatě by stačil slabší což by pak líp lítalo. Někde jsem četl o házení s odhazovkou a snad 0,20mm silonem, v praxi jsem se s tím zatím nesetkal. Ze zkušenosti navi velkokapacitní protože při pravidelném a dlouhém krmení to ruce ocení.

              NCronicle - Profil | Po 17.9.2012 17:17:51

              meteor >> Shimano Navi 7000 XSA - tak potom UK fišmeni, asi preháňajú :) Ale..Na spod potrebuješ predsa dostatočnú kapacitu na cievke, samozrejme, ak nechceš dávať šnúru, ale spodovať s takým 0,28 - 0,33mm by som rozhodne nerobil..A tie mini rakety sú podľa mňa dobré akurát tak na poličku k modelom autíčok. Obdivujem tých, čo by spodovali 30x, keď môžu iba 15x..A k navi..Nechcelo by sa mi sťahovať raketu 70+ s navi, ktorý na jedno otočenie kľučky natočí do 90cm, + ako písali iní, sťahovali často aj poloprázdnu raketu..Spod prúty nie sú až také drahé..

                NCronicle - Profil | Po 17.9.2012 17:08:51

                deni 79 >> A na čo je to vlastne dobré? :)

                  NFigos - Profil | Po 17.9.2012 14:24:01

                  jurasoft >> Tak samou mám pak i já tu velkou a v pohodě zatím......

                    Nmeteor - Profil | Po 17.9.2012 13:33:23

                    Cronicle >> náhodou, pár let (desetiletí) dozadu to byl "UK style" jak vyšitý :-D

                    Ale vážně: "spod" navijáky neexistují // teleskop ti zastane tu samou práci za výrazně menší peníz // pletenka je OK // zadavatel se obecně informuje a pochybuji, že by chtěl vrážet (vlastně zbytečně) peníze do takového speciálního vybavení (sice to nikde nepíše, ale rozum velí jít cestou nižších nákladů :-))...

                      Ndeni 79 - Profil | Po 17.9.2012 13:20:35

                      jurasoft >> tebe to rozesmalo a ja pomoci ni chytam. Vleze se do ni uplne stejne mnozstvi jako do jakekoliv rakety.. Jak jsem psal ktyz potrebuji hodne krmit tak jedu na clunu. Doby kdy se krmilo hodne jsou uz davno pryc a na udrzeni ryb na lovnem miste me i mym znamym bohate staci..

                        NFigos - Profil | Po 17.9.2012 12:52:53

                        jurasoft >> Mám tady tu ale velkou bohatě stačí a jedu velké hody a zatí ale zatím se neutrhl a to dávám skoro plnou...http://rybarske-vrhace-navnad.heureka.cz/extra-carp​-zakrmovaci-raketa-uzaviratelna/

                          NFigos - Profil | Po 17.9.2012 12:47:54

                          Já osobně zakrmují velkou klasickou raketou plnou a vlasec mám 0,28 a zatím se mi nepřetrhl...........

                            Ndeni 79 - Profil | Po 17.9.2012 12:34:08

                            jurasoft >> o par prispevku nize jsem psal ze mam dve rakety-mala Fox a mini Spomb...

                              Nretrívr - Profil | Po 17.9.2012 12:31:12

                              spore - >> Utrhne.Pořiď si pomocný prut, na kráse nezáleží, dej na něj něco silnějšího. Na raketu se mi to zdá až dost dlouhá vzdálenost. Jde taky o to aby jsi to tam trefil.

                                Ndeni 79 - Profil | Po 17.9.2012 12:22:45

                                Cronicle >> ja ho doufam neznicim. Jestli ho znicim,tak to bude moji vinou ale ne pri nahazovani. Raketu pouzivam na kradsi vzdalenosti,tidiz zadne extra velke namahani. Pokud potrebuji krmit dale od brehu,tak z auta vytahuji nafukovak s elektromotorem.

                                  NCronicle - Profil | Po 17.9.2012 12:12:53

                                  deni 79 >> Netvrdím, že 2 a 3/4lb prútom to nejde, ale prečo si zničiť prút nahadzovaním rakety? Samo, dá sa kúpiť lacný prút, ktorý keď zlomím tak iba mávnem rukov, ale aj tak to niečo stojí.

                                    NCronicle - Profil | Po 17.9.2012 12:01:24

                                    meteor >> TELESKOP??? UK STYLE! :D Spod prút, spod navi a šnúra! :DD

                                      NReeaper - Profil | Po 17.9.2012 11:33:59

                                      spore - >> já mám starej prut na těžko, starej naviják, 15m 0,5 šňůry a víc neřeším. Jen bych ti doporučil dát pod šňůru nějaký hrubší silon, já tam mám asi 0,22 a při brždění to dost řeže do prstu.
                                      Na raketu můžet vykutit ještě dva polystyrenový policajty, kdyby se přecejen stalo, tak ať raketa plave.

                                        Ndeni 79 - Profil | Po 17.9.2012 11:26:22

                                        Cronicle >> ono taky zalezi jakou raketu pouzijes. Ja pouzivam malou od Foxe-plna vazi cca 80g a Spomb mini ktera vazi obdobne.. Hazu to prutem 2 3/4 lb
                                        Urcite ale nenapisu nekomu stupiditu aby si koupil Spod navijak nabity snurou a Spod prut. Tyhle veci se memuzou radit cloveku o kterem nic nevime-hlavne jeho financni situaci...
                                        Mimochodem Spod prut je na te me takety priliz tvrdy a jeho potencial je nevyuzit...

                                          Nmeteor - Profil | Po 17.9.2012 11:24:16

                                          Cronicle >> to asi ne, ale třeba "spod naviják" (to se opravdu dělá?) bych určitě nekupoval... a prut... stačí teleskop 150g až 200g a je vymalováno :-)

                                            NCronicle - Profil | Po 17.9.2012 11:03:01

                                            deni 79 >> A čím by si to robil ty? Snáď nie nejakým 2 a 3/4 lb prútom..

                                              Ndeni 79 - Profil | Po 17.9.2012 10:52:16

                                              Cronicle >> tak to je rada za VSECHNY penize....
                                              A to doslova....

                                                NCronicle - Profil | Po 17.9.2012 9:24:34

                                                spore - >> Kúp si spod prút, spod navi a nabij na cievku šnúru a máš pokoj..

                                                  NRomanBA - Profil | Ne 16.9.2012 23:16:28

                                                  Tak jak deni pise,skor ci neskor ju odtrhnes.daj sokovku 0,50,ja mam tak 7m sokovky-odpalovky a pod tym 0,32 kmen a lieta jak Remek,ale mam na to zvlast palicu staru a stary navi,nech to nemusim furt prevezovat na delicke.

                                                    Ndeni 79 - Profil | Ne 16.9.2012 23:10:38

                                                    spore - >> s timhe vlascem ji pravdepodobne urves. Plna raketa vazi 100 a vice gramu... Pouzi odpalovou snuru a mas pokoj...