WCC 2012 - Itálie

NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 8:33:51

RST >> Já potřebuju jenom jeden a to legendární Tovačovský maraton. Že se letos nekonal, považuju za kaprařské zklamání tohoto roku.
Ostatní závody jsou nepotřebné

    NRST - Profil | Po 3.9.2012 8:28:01

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Moc, a kolik jich potřebuješ ty??

      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 8:17:33

      Kolik kaprařských závodů běžný kaprař ročně potřebuje, aby byl spokojený?

        Nyvana - Profil | Ne 2.9.2012 22:41:26

        oskus >> jejda to jsi mi udělal radost,ale jsem za ty stránky ráda.Mám tam kamaráda Karlíka a Jarouše.

          Noskus - Profil | Ne 2.9.2012 22:40:01

          yvana >> no tak to já také ne,z toho si nic nedělej :-)

            Nyvana - Profil | Ne 2.9.2012 22:39:21

            oskus >> No tak to si myslíš ty že není ale když neumím kromě pozdravu blafnout anglicky ani fň tak jsem ráda za tu češtinu:-))

              Noskus - Profil | Ne 2.9.2012 22:36:21

              yvana >> není zač :-)

                Nyvana - Profil | Ne 2.9.2012 22:35:56

                oskus >> Tak moc děkuju tady budu moc sledovat všechno teda co se děje třeba u Karlíka?To by bylo moc fajn.

                  Nyvana - Profil | Ne 2.9.2012 22:16:40

                  Drinks >> díky on se někdo najde kdo mi to napíše:-)

                    NDrinks - Profil | Ne 2.9.2012 22:13:29

                    yvana >> V popisu diskuze je , tak nevím co mám házet. Víc než tohle není . :-)

                      Nyvana - Profil | Ne 2.9.2012 22:04:30

                      Drinks >> Teda s tebou je debata tak mi ho´d linku mě zajímá Karlík Niklů a Jarouš Kučera:-)

                        NDrinks - Profil | Ne 2.9.2012 22:00:04

                        yvana >> No právě že jenom tam to najdeš:)

                          Nyvana - Profil | Ne 2.9.2012 21:55:33

                          Drinks >> No vidíš a já měla za to že začali dneska kde najdu jaký kdo má vylosovaný flek?Já se v tý hatmatilce nevyznám:-)

                            NDrinks - Profil | Ne 2.9.2012 21:50:29

                            yvana >> Ráno v 7 je záhájení :-)

                              Nyvana - Profil | Ne 2.9.2012 21:38:29

                              Kluci jak to vypadá s výsledkama poradí někdo?

                                NDrinks - Profil | Ne 2.9.2012 15:01:48

                                Doufám že ti naši soukmenovci , budou závodit v chytání kaprů a né v pití rumu:-)

                                  NshimanoN14 - Profil | Ne 2.9.2012 14:32:26

                                  taky držim pesti našim i slovaku ,nebude to lehke ,ale ryby fakt krasa

                                    NTWIN 69 - Profil | Ne 2.9.2012 9:29:23

                                    Hodně štěstí všem z Moravy,Čech a Slovenska!

                                      Nrománek - Profil | Ne 2.9.2012 8:26:05

                                      Paul van Drax >> pěkný videjko

                                        NLibor 1 - Profil | So 1.9.2012 20:07:40

                                        F16 >> těm, ale jen trošku o))