WCC 2012 - Itálie

NZindys - Profil | Po 3.9.2012 10:55:07

Rick >> když sleduju tu informovanost, tak mě to přijde skoro stejný :o))

    NRick - Profil | Po 3.9.2012 10:53:46

    Zindys >> to maš pravdu ale tohle se alespon kona o)

      NZindys - Profil | Po 3.9.2012 10:52:22

      Kua takovej závod a nikde není mapa s vylosovanýma místama, nikde není úlovkovej list, hlavně že zahájení je jak pro přivítání prezidenta :o)) Zlatej českej CMT. :)

        Nfotojakes - Profil | Po 3.9.2012 10:52:12

        Ondřej Macků-Maca se - 3.9.2012 10:49:28 >> tak uvidíme:-)

          NOndřej Macků-Maca se - Profil | Po 3.9.2012 10:49:43

          Pitris >> není :-)

            NOndřej Macků-Maca se - Profil | Po 3.9.2012 10:49:28

            fotojakes >> to hodí asi až s prvníma rybama

              Nfotojakes - Profil | Po 3.9.2012 10:48:58

              Ondřej Macků-Maca se - 3.9.2012 10:44:45 >> já vím, ale býval tam seznam úlovků, který se aktualizoval, i když dost se zpožděním:-)

                NPitris - Profil | Po 3.9.2012 10:48:56

                Ondřej Macků-Maca se - 3.9.2012 10:44:45 >> Je někde rozlosování? To taky pro jistotu nevidim ;-)

                  NOndřej Macků-Maca se - Profil | Po 3.9.2012 10:44:45

                  fotojakes >> ještě se asi nechytá, tuším že to začíná v poledne, včera večer se teprve losovalo....

                    Nkarlosivo - Profil | Po 3.9.2012 10:39:43

                    Chápu, že to nějaký zahájení mít musí, ale tohle mi přijde trošku mimo mísu....a když sem včera na PV TV koukal jak se tam prohání v povozu alá César, no nevim :-)

                      Nfotojakes - Profil | Po 3.9.2012 10:38:26

                      Zindys >> tak jsem myslel, že špatně hledám sám:-)

                        Nfotojakes - Profil | Po 3.9.2012 10:37:14

                        Zajda >> nebo, na závěrečné ceremonii se o ní budou rozhodčí prát a mávat s ní jak o život:-)

                          NZindys - Profil | Po 3.9.2012 10:36:37

                          Nějakej úlovkovej list, jak v minulých letech není ? Nebo jsem slepej a nic jsem nenašel... ?

                            NSmetana - Profil | Po 3.9.2012 10:34:50

                            Zajda >> Přesně, všichni vědí prd.

                              NZajda - Profil | Po 3.9.2012 10:33:31

                              Martin M. >> Proč šaškárna? Kdo u nás ví, kromě pár zasvěcených třeba o CMT?

                                NOndřej Macků-Maca se - Profil | Po 3.9.2012 10:33:10

                                Martin M. >> nejseš

                                  NZajda - Profil | Po 3.9.2012 10:32:27

                                  fotojakes >> Nějak mi tam chyběla naše vlajka...

                                    Nfotojakes - Profil | Po 3.9.2012 10:31:21

                                    Martin M. >> no chtějí do toho zapojit asi i tu obec a místní lidi, takže musí udělat šaškárnu:-)

                                      NMartin M. - Profil | Po 3.9.2012 10:29:49

                                      fotojakes >> jsem jedinej, komu to pripadne jako saskarna?