WCC 2012 - Itálie

NPaul van Drax - Profil | So 1.9.2012 18:47:33

Pěkné video pro nasátí atmosféry.


http://youtu.be/-irGwG0qBC8

    NTomajo - Profil | So 1.9.2012 18:03:40

    Libor 1 >> ale tak teda jo :-)

      NBloodworm - Profil | So 1.9.2012 17:22:45

      http://www.youtube.com/watch?v=FkHlgg_DUSk&feature=​player_embedded#!

      Ryby tam sou pekny...Drzim palce CZ a SK tymum.... :)

        NF16 - Profil | So 1.9.2012 15:20:03

        Libor 1 >> I těm slovákům by jsme taky mohli.)))))

          NLibor 1 - Profil | So 1.9.2012 15:15:20

          Tomajo >> moravákům snad taky, nééé o)))))

            NTomajo - Profil | So 1.9.2012 14:07:42

            at se daří všem čecháčkům :-)

              Ncarpjena - Profil | So 1.9.2012 8:38:40

              Držím palce našim týmům,ať to lítá!!!

                Nkrmec - Profil | Pá 31.8.2012 17:04:53

                lubbal >> jestli Tulo PIJE jako čech tak stim nebude mit moc velky problém asi :D

                  Nlubbal - Profil | Pá 31.8.2012 17:01:19

                  Tulo >> Koukej je prechytat a přepít :-D

                    NTulo - Profil | Pá 31.8.2012 16:52:33

                    El Duffus >> díky,budu se teda snažit.

                      Nfishing planet - Profil | Pá 31.8.2012 16:35:40

                      Miras >> :-)

                        NMiras - Profil | Pá 31.8.2012 16:34:39

                        fishing planet >> Jasný, vždycky fandím Čechům i Slovákům, ale našim přeci jen víc:-)

                          Nfishing planet - Profil | Pá 31.8.2012 16:31:44

                          Miras >> :-)) však sme bratry :-)

                            NMiras - Profil | Pá 31.8.2012 16:19:24

                            fishing planet >> Roman Rozvoda je Čech a kope za SK:-)

                              Nfishing planet - Profil | Pá 31.8.2012 16:09:48

                              je to vyrovnané Hofy kope za čR a tiež za EU maju ích 2X v čul buď mudry :-)

                                NKocháč - Profil | Pá 31.8.2012 15:25:03

                                Cerebro >> Tak ho tam prosím tebe pohlídej, je to divoch. :o)

                                  NCerebro - Profil | Pá 31.8.2012 14:58:46

                                  Kocháč >> http://www.worldcarpclassic.com/world-carp-classic-​contestants-2012 team WCC12-085 a to ještě neví, že tam jede se mnou :-D

                                    NKocháč - Profil | Pá 31.8.2012 14:55:51

                                    Tulo >> Ty tam taky hrneš?

                                      NEl Duffus - Profil | Pá 31.8.2012 14:46:19

                                      Tulo >> tak budu držet palce...

                                        NKocháč - Profil | Pá 31.8.2012 14:33:24

                                        Mara.J >> No tak to ještě jde, taky je mohli plácnout třeba k Mongolům.