Foceni s rybami samospousti

fotite se s rybami pomoci stativu kdyz jezdite solo nebo mate jine vychytavky ? ono samospousti je to celkem mazec na rychlost , nastavit , spustit samospoust uchopit rybu ,,,,,,,, zkontrolovat fotku popr fotit nanovo , delate to jinak ?
Autor diskuse: viceroy - Profil , 24.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NAnýzový dědek - Profil | Ne 11.11.2012 11:56:34

Petr.J >> s bleskem většinou uděláš tzv, upíří oči a barevně je ta fotka většínou mimo reál.

    NPetr.J - Profil | Ne 11.11.2012 11:54:33

    Anýzový dědek >> Většina foťáků ma zabudovaný blesk a ty které nemají, nají většinou sáňky na externí. Chápeš to?

      NAnýzový dědek - Profil | Ne 11.11.2012 11:51:52

      jak řešíte osvětlení při tomto způsobu nočního focení?

        NTomajo - Profil | Ne 11.11.2012 11:16:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        i nocni samospoust se da bezproblemove zvladat :-)

          NAnýzový dědek - Profil | Ne 11.11.2012 11:10:50

          gadasnik >> Zkus to odnést do nějakého Photo shopu,tam ti snad poradí, popř. najdi na netu servis Nikonu.
          http://www.nikon-foto.cz/service.php
          http://www.nikon-foto.cz/service.php

            NJTr - Profil | Ne 11.11.2012 11:01:25

            Joo, když se to povede...o))

              Nalda2211 - Profil | Ne 11.11.2012 9:44:16

              kdyz nastavim deset snimku v kuse tak se vzdy nebo spis temer vzdy jedna aspon trochu koukatelne povede.............o)

                Ngadasnik - Profil | Ne 11.11.2012 9:21:35

                Hojte kolegáčci,jeden prosbička - spadl mi objektiv Nikkor k Nikonu a praskla přední čočka,existuje možnost opravy popř kontakt kde??Za jakékoliv info všem předem velké Ď.

                  NSlavíček - Profil | Ne 11.11.2012 7:34:44

                  viceroy - >> Možná už jsem to psal na mrk . Mám zrcadlovku nikon d 50 k tomu dálkové ovládání na který jsem si udělal ovládání na nohu . Člověk nepotřebuje k tomu ruce má obě volné na držení ryby . Zkrátka pouze mačkám kolenem udělám 10 fotek výběru něco vymažu a buď končím nebo ještě udělám další to záleží jak se povedly .

                    Narnošt - Profil | Ne 11.11.2012 1:01:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Můj první kapr focený na stativu samospouští.Taková legrace to zase není,je potřeba všechno dobře připravit a chytit ten správný grif...

                      NBerserkr - Profil | Ne 11.11.2012 0:45:54

                      už chýba len to hlavné :-)

                        Nviceroy - Profil | Čt 6.9.2012 7:17:36

                        uz nikdo nefotite ? zitra jedu pro stativ tak jsem zvedavy :-))) , jen aby bylo co pred neho postavit

                          NBrendy - Profil | Út 28.8.2012 2:15:17

                          mates202 >> Ale já mám kombíka :D. jinak jak tu někdo psal ten malej stativek s "krouticíma" nožičkama postavím na kýbl od krmení

                            Nrover - Profil | Po 27.8.2012 21:51:56

                            Pvl >> OK ... :-) SZ

                              NPvl - Profil | Po 27.8.2012 21:44:10

                              rover >> No .. podívej díky té době se pořádně ani neví jak to bylo s tím kaprem z Rokoše -třeba :o§) Neříkám že se každá čudla musí fotit !! A ani to nedělám . EDIT a už to zakončíme :o§)

                                Nrover - Profil | Po 27.8.2012 21:39:42

                                Pvl >> Máš pravdu, bavíme se ale malinko o něčem jiném ...

                                  NLeoSNB - Profil | So 25.8.2012 20:58:47

                                  Mikbaits mánie >> Ani se nevešel na fotku :D

                                    NMikbaits mánie - Profil | So 25.8.2012 20:38:33

                                    LeoSNB >> Kapr jako kráva leošku :)))

                                      Nškudy - Profil | So 25.8.2012 20:35:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      viceroy - >> ideálním řešením je foťák s otočným displayem a dálkovou spouští,umístěný na stativu. Přesně vidíš,co fotíš a jsi pánem své fotografie.
                                      Mimochodem někde v bazoši,nebo na aukru se čas od času takové objeví v ceně někde kolem 3 tisíc kč (konica minolta,sony..).Obyčejný stativ použitelný k rybářským účelům kolem 200 kč. A máš fotky,jak víno!!!

                                      např. tento jsem nějakou dobu používal...
                                      http://aukro.cz/konica-minolta-dimage-a200-moznost-​na-splatky-i2575328843.html

                                        Nmates202 - Profil | So 25.8.2012 20:19:25

                                        Dalas >>
                                        jj, myslel jsem klasický velký stativ,
                                        ten tvůj znám, ale já jsem většinou u vody s kolego a když je nejhůře, kufr od auta je e také slušný stati a ten se opravdu ani nehne o:))