Staré kapřařské navijáky

Zašlá sláva některých modelů od různých firem : Daiwa, Shakespear...atd
Autor diskuse: pulec14 - Profil , 23.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Npepson - Profil | Po 27.8.2012 18:48:35

Stabil (321,341)-asi najhoršie zlo, čo existovalo.Tragická brzda,vlasec neustále pod cievkou, skrátka nočná mora.Keď sa z MĽR začali nosiť navijáky Sigma,Silstar...to bolo slovami klasika "nebe a dudy" ;-)

    NJaromírek - Profil | Ne 26.8.2012 19:04:11

    kaprikar164 >> Měl jsem dva 7000GT a poto mjsem je vyměnil za novější 9000GT.Oboje jsou ve světě a ty 9000 kolega používá dodnes.Jednoduché a výkonné stroje,zkrátka-držáky.

      NTomajo - Profil | Ne 26.8.2012 18:50:44

      kaprikar164 >> taky dobré stroje. Jeden kamarád je dodnes chytá a na pohodu. A musím říct že se mě i líbí a klidně bych si taky nechal dva pořídit :-)

        Nkaprikar164 - Profil | Ne 26.8.2012 16:28:41

        Zdravím,taky něco přidám pamatuje si je ještě někdo? Shimano Biomaster 7000Gt máme je doma 2 a stále v pohodě jedou,máme jeasi 5 let původní cena 4500Kč

          NTIRO - Profil | Ne 26.8.2012 16:05:23

          Hardyman >> Já na něj ještě stále chytám. Ale moc praktický není. Zachytává se vlasec pod cívku a překlápěč je moc fajnový. Nejpevnější je na něm středová osa a upevnění cívky. To nemají ani dnešní navijáky.

            NP!F - Profil | Ne 26.8.2012 15:52:18

            sedlo >> Mal som na mysli pri nakupe z usa. Ale uz chapem o co islo, kopa tych predajcov odmieta posielat veci sem.

              Nsedlo - Profil | Ne 26.8.2012 15:46:16

              P!F >> Můžeš vydražit věci, které prodávající odmítá poslat mimo UK. Při nákupu z Británie neplatíš clo ani dph.

                Npepson - Profil | Ne 26.8.2012 15:43:28

                Fild@ >> Fil@s - 26.8.2012 10:24:52 >> Mám dve 5600 aj s náhradnými cievkami.Jeden používam na XH feeder ;-). Ten baitrunner je taký zvláštny,že sa v určitej polohe nedá zapnúť,respektíve dá,ale treba pootočiť kľučkou.(Ide o ten Browning Camcad).

                  NP!F - Profil | Ne 26.8.2012 15:37:05

                  sedlo >> a co tym ziskam? Sa vyhnem platbe dane a cla ci?

                    NHermis_s - Profil | Ne 26.8.2012 15:11:27

                    stary,dobry emblemy

                      Nsedlo - Profil | Ne 26.8.2012 14:44:26

                      Tomajo >> Problém s posíláním věcí do ČR, vyřešíš virtuální adresou. Na netu najdeš dnes už vícero firem, které ti propůjčí adresu a balík ti do přepošlou na tvou. Sice si berou nějaký poplatek, ale u některých věcí třeba právě z Ebay se to i tak dost vyplatí. Nakupuji takto poměrně často a nejen z UK.

                        NImothep - Profil | Ne 26.8.2012 14:19:44

                        Tomajo >> tak kdyby ses jich chtěl zbavit, tak dej vědět.

                          NFranc49 - Profil | Ne 26.8.2012 14:13:08

                          Tomajo >> Ahoj Jirko a jestli chces tak ti muzu sehnat jeste ty starsi emblemy Z5000T to uz je rarita ale tu ve francii jsou k mani i ty X5000T jestli chces tak ti je i muzu zaslat no:)))))))

                            Nbremic - Profil | Ne 26.8.2012 12:56:44

                            Vypadá to jako Tlustoš a není to Tlustoš...:))

                              Nclarence - Profil | Ne 26.8.2012 12:48:53

                              Měl jsem 3 kousky Emblém s5000t dva jsem prodal a zbyl mi už jen jeden,kdyby měl někdo zájem.J

                                NTomajo - Profil | Ne 26.8.2012 12:38:40

                                Radek TCF >> Imothep - 26.8.2012 12:12:37 >> tyhle mám doma taky. Ale moc je nepoužívám. Nesedí mě ta koncovka na kličce.

                                  Nvenca1 - Profil | Ne 26.8.2012 12:23:26

                                  Čingi >> Konečně to tu někdo vzpomněl. Sigma serie 2200 nezničitelný naviják.

                                    NImothep - Profil | Ne 26.8.2012 12:12:37

                                    Tomajo >> ...a ještě bratříček legendy....Daiwa Emblem S5000T Limited Edition....už jednou jsem je měl a udělal největší chybu jejich prodejem, ale v zimě se k nim vracím.

                                      NČingi - Profil | Ne 26.8.2012 12:08:30

                                      Měl jsem kdysi sbírku hodně starých navijáků ale v nouzi jsem je prodal.Naše TAP Tlustoš jsou stále nedostižné.V éře Shakespearů na mě nejvíce zapůsobila řada Sigma,to mě bralo několik let.

                                        NTomajo - Profil | Ne 26.8.2012 12:08:08

                                        VL.K. >> tak to by mě taky stačilo :-)