- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lago superiore Info
Prosim jen o info kde sehnat rybařsky rad a povoleni k lovu..Nezajima me taktika a nastrahy k lovu..Mnohokrat dekuji za vsechny informace
Autor diskuse: mary - Profil , 18.8.2012 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
7 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nmary - Profil | Út 21.8.2012 13:22:17
micrad >> tak sem rad za kazdou recenzi byt spatnou:-)Tak to mam v planu nechat nekde auto(na hlidanem misteúa odjet na lod.
Nmicrad - Profil | Út 21.8.2012 13:00:28
O Lago Superiore jsem se zajímal a od kolegy co tam byl mi přišla tahle odpověď......
je to tak , že je problém s autem , všude zákazy a pokud se auto nechá nestřežené, často končí vykradené. my jsme ho nechali u domorodce za 50E na týden a byl klid, přímo u něj na pozemku za plotem. Bivakovat se tam nesmí jelikož je to chráněná oblast, dovolí jen deštník a to jen na noc. (byli jsme druhý den vyhnání
"carabniery" pod hrozbou pokuty a ne malé) to samé bojka jakéhokoli tvaru včetně tyčovky. na tu nám dokonce přijeli s motorovým člunem a smotali s tím 2 pruty na vrtuli motoru. Místo jsme měli uklizené, byli jsme slušní a stejně tohle. chytli jsme jen ryby do 70cm za ty dva dny a karasy, kteří neměli problémy s koulema 40mm :-) ryb vypadá že tam je dost,ale ty zákazy za to nestojí. jediné mnou rozumné řešení je nechat auto buhužel bez dozoru což já jsem neriskoval, a lodí vše odvozit někam hodně dozadu do rákosí, aby byl člověk mimo oči.jinak lov v noci nebyl problém, byl tam nějaký zákaz v lovu na živou nástrahu,ale to jsme neřešili. byl tam docela ruch i v noci a to i ve dvě ráno, takže jsme hlídali auto aby nám ho nikdo nevybral... mi jsme chytali u loděnice. jinak povolenka se vyřizuje jinak nez na pádu. musí se na úřad , poštu atd. není to rozdohně už takové snadné,cenu si nepamatuju, ale nějaký ranec to nebyl, ale dražší než na pádu....
tak nevím zda vám to za to stojí
asi ne moc povzbudivé , mě osobně to odradilo
je to tak , že je problém s autem , všude zákazy a pokud se auto nechá nestřežené, často končí vykradené. my jsme ho nechali u domorodce za 50E na týden a byl klid, přímo u něj na pozemku za plotem. Bivakovat se tam nesmí jelikož je to chráněná oblast, dovolí jen deštník a to jen na noc. (byli jsme druhý den vyhnání
"carabniery" pod hrozbou pokuty a ne malé) to samé bojka jakéhokoli tvaru včetně tyčovky. na tu nám dokonce přijeli s motorovým člunem a smotali s tím 2 pruty na vrtuli motoru. Místo jsme měli uklizené, byli jsme slušní a stejně tohle. chytli jsme jen ryby do 70cm za ty dva dny a karasy, kteří neměli problémy s koulema 40mm :-) ryb vypadá že tam je dost,ale ty zákazy za to nestojí. jediné mnou rozumné řešení je nechat auto buhužel bez dozoru což já jsem neriskoval, a lodí vše odvozit někam hodně dozadu do rákosí, aby byl člověk mimo oči.jinak lov v noci nebyl problém, byl tam nějaký zákaz v lovu na živou nástrahu,ale to jsme neřešili. byl tam docela ruch i v noci a to i ve dvě ráno, takže jsme hlídali auto aby nám ho nikdo nevybral... mi jsme chytali u loděnice. jinak povolenka se vyřizuje jinak nez na pádu. musí se na úřad , poštu atd. není to rozdohně už takové snadné,cenu si nepamatuju, ale nějaký ranec to nebyl, ale dražší než na pádu....
tak nevím zda vám to za to stojí
asi ne moc povzbudivé , mě osobně to odradilo
Nmary - Profil | Út 21.8.2012 11:24:39
dekuji tuto stranku uz jsem take nalezl.ale presto dekuji za snahu
Nmicrad - Profil | Út 21.8.2012 10:44:08
IT stránky
http://www.provincia.mantova.it/extendedsearch_modul.jsp?area=40&ID_LINK=281&page=5&id_context=909
http://www.provincia.mantova.it/extendedsearch_modul.jsp?area=40&ID_LINK=281&page=5&id_context=909
Nmary - Profil | Po 20.8.2012 13:35:20
ano na techto strankach je vse popsano ale neni zde jak a kde sehnat povoleni k lovu..a jen o to me jde
Nondras76 - Profil | Po 20.8.2012 13:05:01
tak treba zde je vse pekne popsano
http://www.gofishing.cz/katalog/italie/reka-pad/
http://www.gofishing.cz/katalog/italie/reka-pad/
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












