Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Npjarmil - Profil | St 25.2.2015 23:18:00

honzina >> nema smysl ten prut pretezovat, to si radsi obstarek nejakej starej tvrdel teleskop. ten vzdalenost 60 metrru jak pises zvladne uplne v klidu :) taky setrim na spod prut a navijak.

    Nculis - Profil | St 25.2.2015 20:24:36

    Zdar .
    Ako je to zo šnurou a očkame nieje problém ???

      Nhonzina - Profil | St 25.2.2015 13:10:16

      pjarmil >> určitě budu kupovat spod.prut,ale tak za pul roku až našetřím.tak jsem se ptal jestli pár náhozů se spombem neva.kolik si hodil s tím prutem.napiš do sz

        Npjarmil - Profil | St 25.2.2015 11:54:57

        z 3,25lb to lita hodne daleko, ale je to spis v rukach. nebudu zde psat kolik a jakou montaz atd.. opet by se tu objevil jeden zavistivy rejpal a ja se snim neminim hadat. na tyhle pruty je nejlepsi olovo 100-110gr typ horizont.. letos natocim video jak to z toho prutu lita, ale bude nejdrive tak v cervnu. na videu ukazu i typ montaze a i pouzivany kmenovy vlasec+ odhozovou snuru.
        co se tyka toho spomba, tak je lepsi si poridit nejaky spodovy prut. je skodda pretezovat e class raketou plnou krmeni.

          Nhonzina - Profil | Út 24.2.2015 19:59:35

          viceroy >> v poho

            Nviceroy - Profil | Út 24.2.2015 19:56:31

            honzina >> aha sorac ja to niz necetl :-)

              Nhonzina - Profil | Út 24.2.2015 19:54:32

              tomban >> jasný že jóó

                Nhonzina - Profil | Út 24.2.2015 19:54:12

                viceroy >> vždyť se bavím o tom středním

                  Nviceroy - Profil | Út 24.2.2015 19:52:37

                  honzina >> tak to bych asi resil koupi toho stredniho Spombu radsi vicekrat tim mensim nez parkrat tim vetsim ..........ten stredni tomu prutu bude vyhovovat urcite lepe

                    Ntomban - Profil | Út 24.2.2015 19:50:30

                    honzina >> pokud myslíš spomb(midi) tak asi ano.Já to házet nezkoušel ale!!!!!vážil jsem MIDI plnou mokré kukuřice a taky plné boilies....(na kuchyňské váze) a váhá byla max 110g tak by neměl být problém.Pokud ale budeš chytat na max odhoz tak stejně spombem tak daleko nehodíš.Bude tam velký odpor.....

                      Nhonzina - Profil | Út 24.2.2015 19:32:35

                      viceroy >> tak určo je lepší mít k tomu prut určen.nákup mě toho prutu čeká jen nevím kdy?tak se ptám kdyby v nouzi byla potřeba jestli by to šlo.je mě jasný že to tam nemůžu házet o sto šest

                        Nviceroy - Profil | Út 24.2.2015 19:29:11

                        honzina >> opatrnym tahem mozna jo ale jak dlouho to takhle ten prut snese ? Za mne dobrovolna poprava toho prutu ......

                          Nsmike - Profil | Út 24.2.2015 19:20:33

                          honzina >> ja hazel 122 g a bez problemu. Je ale rozdil nahodit 3 x za den olovem nebo tam poslat najednou 30 spombu. Podle mne ten prut na to neni urceny. Spodak koupis i za 1500 woci a muzes mu nakladat, co raketa unese.

                            Nhonzina - Profil | Út 24.2.2015 19:17:43

                            smike >> právě mě říkali že 130g olovo není problém a ten spomb plnej má nějakejch140g.potřebuju s tím hodit Max 60m

                              Nsmike - Profil | Út 24.2.2015 19:12:58

                              honzina >> unese to. Ale je zase nesmysl ty pruty pretezovat.

                                Nhonzina - Profil | Út 24.2.2015 19:11:52

                                tomban >> a co dát toho středního spomba na ty e-classy 3,25ft?

                                  Ntomban - Profil | Út 24.2.2015 18:50:11

                                  dukin >>E-Class 2,75lb a olovo 90g.....jako prd :-)

                                    Nsmike - Profil | Út 24.2.2015 18:20:38

                                    Martin - Havířov >> se divím, že se toho tak bojí:))

                                      NMartin - Havířov - Profil | Út 24.2.2015 18:08:05

                                      dukin >> hoj Lukine, hele pověs tam tu 90gr, zavři oči a práskni to naplno. Uvidíš, že to jde a není to zase tak hrozné.

                                        Nhonzina - Profil | Út 24.2.2015 18:07:23

                                        tomban >> vyzkoušíme co se dá a uvidíme