Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Nčeman 29 - Profil | Ne 20.1.2013 0:57:18

Leorim >> No ono to tema prutama nebude ,ty ti vic ryb nechytnou :)

    NLeorim - Profil | Ne 20.1.2013 0:49:49

    Tak jsem si objednal 4 kusy těchto prutů 2ks-2.75lb a 2ks 3.25lb+new shimano Big baituner tak su na to zvědavej jaký budou hlavně aby nachytaly víc ryb , minulou sezonu jsem měl Nash Entity 3lb ještě je teda mám..... a moc jsem toho nechytl nej 12kg tak snad to bude lepší...

      NOndřej Macků-Maca - Profil | Po 14.1.2013 18:17:01

      Michal-R >> čau Michale, tam bych měl být

        NMichal-R - Profil | Po 14.1.2013 18:15:32

        Ondřej Macků-Maca >> Ahoj,na veletrhu v Brně budeš?nebo je to ještě daleko.

          NOndřej Macků-Maca - Profil | Po 14.1.2013 18:11:08

          jaryn82 >> asi ne

            Nalda2211 - Profil | Po 14.1.2013 18:05:34

            Michal-R >> navijaky tournament entoh a civky QD jsou do konusu tak to mozna mohlo pomoct..... vlasec 30mm

              NMichal-R - Profil | Po 14.1.2013 18:01:19

              alda2211 >> pěkná vzdálenost,kolikátka vlasec?

                NMichal-R - Profil | Po 14.1.2013 17:59:14

                fpetula >> Jasně vyvážíme bez toho ani ňo.Chytal jsem i s 2,75 lb ale sedli mě víc 3,25 lb kvůli protrhávání trávy.Ale zdolávačka je samozřejmě lepší s měkčími pruty tedy 2,75 lb.

                  Njaryn82 - Profil | Po 14.1.2013 17:56:49

                  Ondřej Macků-Maca >> A co ty tam jedeš nebo ne ?

                    NOndřej Macků-Maca - Profil | Po 14.1.2013 17:54:24

                    jaryn82 >> Řekl bych, že budou i u Páryse, ale radši si to ověř u Michala po telefonu nebo meilu...

                      NMichal-R - Profil | Po 14.1.2013 17:53:10

                      dukin >> Můj plán je jedenkrát za měsíc na 3 dny na Anín a pak řeka Morava.
                      Už aby byl březen.

                        Njaryn82 - Profil | Po 14.1.2013 17:52:20

                        Ondřej Macků-Maca >> Asi si je zajedu osahat do Bolky nebo budou i u Páryse k prohlídnutí při setkání s Michalem?

                          NOndřej Macků-Maca - Profil | Po 14.1.2013 17:49:07

                          jaryn82 >> Jasný, na velký vody a daleký hody jsou perfektní.

                            Njaryn82 - Profil | Po 14.1.2013 17:48:34

                            dukin >> od brány k bráně je to 100m

                              Njaryn82 - Profil | Po 14.1.2013 17:46:09

                              Ondřej Macků-Maca >> Díkes takže použití na řece ale i na přehradě není problém? Dá se s nima dobře házet?

                                Nalda2211 - Profil | Po 14.1.2013 17:40:03

                                dukin >> nepraskalo 80g a v pohode se 100g by to bylo uz riziko jinak vetsina hrist ma 100m+ zeptej se kluku co tam hrajou budou to vedet

                                  Ndukin - Profil | Po 14.1.2013 17:21:47

                                  alda2211 >> Hmm tak to jo.. V proutku nepraskalo, nic, v pohodě jo? Já bych měl obavy :o) nejsem s fotbalem za jedno, každé takové hřiště má stejný rozměr? jakože bych taky navštívil to co je u nás a zkusil to, jen tak ze zvědavosti :o)

                                    NOndřej Macků-Maca - Profil | Po 14.1.2013 17:20:14

                                    jaryn82 >> čauves, mám ten starší model, ty pracujou spíše v horní polovině prutu s velkou silovou rezervou v dolní části. Novější model by měl být o něco více paraboličtější, ale nebude to nijak výrazný. Super prut na prasácký zacházení, daleký hody, chytání na řece s těžšíma olovama apod. Prostě prut pro chlapy :-)

                                      Njaryn82 - Profil | Po 14.1.2013 17:17:54

                                      Ondřej Macků-Maca >> Ahoj Ondro můžeš mně napsat jakou akci má 12"6' 3,25lbs.Chci kupovat nové pruty a furt se rozhoduji které nechci žvejky ale něco s progresivní akcí.Tak jakou akci maj ty Free Spirity dík čus

                                        Nalda2211 - Profil | Po 14.1.2013 17:11:36

                                        dukin >> hazeli jsme na fotbalovym hristi od brany k brane to ma 104m a ten zbytek jsem krokoval