Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndukin - Profil | Po 14.1.2013 17:09:15

alda2211 >> Vy jste to měřili?

    Nalda2211 - Profil | Po 14.1.2013 16:24:08

    Michal-R >> vcera jsme hazeli s 12ft 2.75lb jen s olovem 80g tvar kapka a 130m olovo jsem nevidel ale akce prutu zajimava to me zajimalo

      Nfpetula - Profil | Po 14.1.2013 16:21:04

      Michal-R >> cau, vy v tovacove nevyvazite ??? Prave tam bych radej 2,75 uzit si zdolavacku ze clunu :))))

        Npeos - Profil | Po 14.1.2013 16:07:00

        dukin >> kolik sněma hodils?

          Ndukin - Profil | Po 14.1.2013 15:59:55

          Michal-R >> Nevím, neměřil jsem to, ale mám strach s nima švihnout plnou silou, možná je to tím že je nemám moc dlouho.. a taky jsem dlouho míval o něco tvrdší pruty.. Zkoušel jsem je s navi Shimano Ultegra 4500 0,28 mm vlasec jako kmen, 80 g kapka, letělo to no :o) Ty 3,25 bych chtěl na svazovky, jezdím hodně z jara, na podzim jsem byl na jedné a líbilo se mi tam, je třeba ale házet co nejdále.. klukům co byli se mnou to lítalo o něco dále, mají ale jiné pruty, no a občas zavítám na řeku někam, kde chytáme s těžkýma olovama..
          Já jestli se to podaří tak bych chtěl na TJ jezdit co čtrnáct dní :o)) to jsou ale takové optimistické odhady :o) jako každý rok...

            NMichal-R - Profil | Po 14.1.2013 15:21:15

            dukin >> Možná se tam někdy potkáme.Taky chci zahájit nějak začátkem dubna.Kolik hodíš s těma 2,75 lb.

              Ndukin - Profil | Po 14.1.2013 14:59:33

              bizonn >> jojo souhlas s Tomajo, ta 2,75 to zvládne, zase tak měkká není..

                NTomajo - Profil | Po 14.1.2013 14:52:14

                bizonn >> v tomhle pripade bych sel utcite do 2.75lb a budes max. spokojeny.

                  Nbodie - Profil | Po 14.1.2013 14:50:20

                  do 80 metrů v poho 2,75lb ...

                    Nbizonn - Profil | Po 14.1.2013 14:36:42

                    zdarec,chci se zeptat jakou libraz byste vybrali 2,75lbs nebo 3,25lbs.Potrebuji hazet do 80m s pva puncoskou-malinkou a olovem 70gr.Samo,ze potrebuji si hlavne vychutnat boj s rybou,ja se priklanim k 2,75lbs co vy na to?Nebo mam jit do 3,25lbs?Diky za info...

                      Ndukin - Profil | Po 14.1.2013 14:29:18

                      Michal-R >> Já na mých navijácích taky nemám šňůru, ale kamarád je má a básnil o tom že to tou trávou projíždí jak pilka, v pohodě... spokojenost. Jen ten návin je trochu dražší no.. proutky mám letos v plánu, teď na jaře to ale asi nebude, kupuju jiné věci. Pořád je něco třeba :o) První výlet na tu vodu plánuju někdy začátkem dubna, možná už v březnu, uvidím jak bude... Těším se. Loni se dařilo tak snad to nebude letos horší :o)
                      Ty pruty potřebovat budu, 2,75 lb. je fakt na házení trochu měkký. Líbí se mi i to, že ty 3,25 nejsou nějak hrubší, teda aspoň podle fotek..

                        Nalda2211 - Profil | Ne 13.1.2013 20:48:54

                        Tavris29 >> diky

                          NTavris29 - Profil | Ne 13.1.2013 20:47:08

                          alda2211 >> Jdi do něj,nebudeš litovat. Popravdě mi bylo líto připlácet 800Kč/prut za celoduplon, ale to rozhodnutí bych vzal nejradši zpět:o) Měj se a přeju štastný výběr:o)

                            Nalda2211 - Profil | Ne 13.1.2013 20:44:58

                            Tavris29 >> duplom se mi libi protoze neni okoukanej jako korek i kdyz korek mam ale driv mel kouzlo dneska ho ma kazdej druhej tak zvazuju na e-classech plnej duplon proto me to zajima..........o)

                              NTavris29 - Profil | Ne 13.1.2013 20:42:50

                              alda2211 >> Jinak foto celeduplonu u Spiritu jsem taky nikde neviděl

                                NTavris29 - Profil | Ne 13.1.2013 20:42:23

                                alda2211 >> Celoduplon jsem měl u předchozích prutů( Sonik SK3) a bylo to super. Ted jsem vzal u new E-Classu dělenou rukojet a lituju. Ale je to asi jen o zvyku

                                  Nalda2211 - Profil | Ne 13.1.2013 20:38:35

                                  Tavris29 >> tu jsem videl ale myslel jsem ze jsi mluvil o plnem duplonu az k sedlu a nebo jsme si nerozumneli

                                    NTavris29 - Profil | Ne 13.1.2013 20:35:42

                                    alda2211 >> Však ted jsem Ti poslal fotku s dělenou rukojetí. Plný duplo - guma bude až k sedlu navi

                                      Nalda2211 - Profil | Ne 13.1.2013 20:32:18

                                      Tavris29 >> ja je ani v plnym duplonu nemuzu najit :-(

                                        NTavris29 - Profil | Ne 13.1.2013 20:27:27

                                        alda2211 >>