Oblíbené kombinace esencí

zdravim zajimaji me vase oblibene kombinace esenci a pomer v ml na kg boilie diky
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 14.8.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

kdyz koulim doma tak se neobejdu bez........

A) olihen48%

B) ananas9%

C) scopex4%

D) fr.klobasa4%

E) svestka6%

F) chobotnice5%

G) tutti frutti3%

H) jahoda10%

I) balachan3%

J) EO9%

Od 31.8.2012 hlasovalo 124 čtenářů.

Freefish - Profil | St 15.8.2012 23:45:59

Pítrsák >> Jj blbě jsem to napsal,spíš jsem myslel,že po uvaření není zdaleka tak výrazná.

    Pítrsák - Profil | St 15.8.2012 22:53:25

    Freefish >> Myslim si ze esence se varem nevytraci,to bych spis rekl ze treba casem vyprcha z lahvicky a zustane jen nosic.Varem se ztraceji aminokyseliny.Stalo se me u esence Seamonster ze po uvareni a ususeni,uz nebyla tak silne citit,ale jezdilo to a to bylo podstatne!

      alda2211 - Profil | St 15.8.2012 21:52:30

      osobne dam radsi pri zakladu testa min esence a po uvareni preleju redenou esenci

        Freefish - Profil | St 15.8.2012 21:48:58

        Kocháč >> Taky dávám 10ml na kilo a to i na delší výpravy,dost se totiž vařením vytrácí.

          Machino - Profil | St 15.8.2012 21:26:26

          Kocháč >> a kolik myslíš že dávají esence do komerce?

            Kocháč - Profil | St 15.8.2012 20:15:17

            Slavíček >> Jo na krátký lov to do ní můžeš klidně namočit, to jo

              PYTLAKS - Profil | St 15.8.2012 20:02:00

              Pítrsák >> říká,co bys to neprozradil,vždyť na čem by stavěli komerční prodejci,dej jim radu zadara a oni vydělají i bez testérů

                PYTLAKS - Profil | St 15.8.2012 20:00:18

                Kocháč >> není,pokud nemáš hluboko do kapsy,jinak mi se zase osvědčilo nižší dávkování esencí

                  Slavíček - Profil | St 15.8.2012 19:29:54

                  Kocháč >> A proč si to myslíš ? Osobně mám na krátký lov z 10ml nejlepší zkušenosti .

                    Kocháč - Profil | St 15.8.2012 19:10:37

                    MARTIN K. >> Není 10ml solarácké esence na 1kg moc?

                      Fanax - Profil | St 15.8.2012 19:06:17

                      Pvl >> Zná,ale né plněnou.

                        Pvl - Profil | St 15.8.2012 19:04:17

                        Fanax >> Testuje , testuje a okurku s masem nezná .o§))

                          Fanax - Profil | St 15.8.2012 19:01:20

                          Pvl >> Ahoj Pavle,Petra znám dobře a můžu potvrdit,že je.Každou pochutinu pro kapry osobně testuje na sobě.

                            Pvl - Profil | St 15.8.2012 18:56:05

                            Fanax >> Nemůže to znát , bo není fajnšmekr :o§))

                              Fanax - Profil | St 15.8.2012 18:51:20

                              Dulf >> Ahoj Petře,nevím co je divné na plněné okurce masem,dá se smíchat všechno se vším.Když to žaludek snese a pr..l si to přebere.

                                Dulf - Profil | St 15.8.2012 15:55:34

                                Pvl >> Pokud si jedl už plněnou okurku,předpokládám masem,tak si těžkej požitkář a fajnšmekr.Smekám.

                                  mannice - Profil | St 15.8.2012 15:53:34

                                  FOUSATEJ HAT >> Já sem se původně u toho tvýho příspěvku taky pousmál. Ale zase se toho nikdo nemusel tak chytat a dělat z toho drámo.

                                  Na druhou stranu vysvětlil si to diplomaticky :))).

                                    Pvl - Profil | St 15.8.2012 15:51:22

                                    Dulf >> Co když bude plněná ? :o§)

                                      Dulf - Profil | St 15.8.2012 15:49:57

                                      FOUSATEJ HAT >> to chce klid,Za dobrotu spravedlivej trest.Rozhodně souhlasím,že má sýr k masovce blíž než třeba taková wokurka.:-)

                                        Pvl - Profil | St 15.8.2012 15:49:54

                                        FOUSATEJ HAT >> Posměch jsi sklidil jen díky sobě .Přečti si to ještě jednou a uvidíš Kdyby jsi napsal do masovek dávám to a to asi by se nikdo nedivil :o§)) A ne z masovek ...