Kapřina na Labi u KH

Ahoj rybáři chtěl bych se vás zeptat jestli je na Labi lepší nahazovat(zavážet) na kapry budu chytat na boilies a pelety.Chystám se jet cca na 4 dny,na revír kousek od Kutné hory.A popřípadě i ocením vaše fotky typy a triky z Labe.Všem děkuju za odpověd:)
Autor diskuse: Sumec 2012 - Profil , 1.8.2012 kaprařina - revíry, cestování

Pravidla: Každý pouze jeden zápis.
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NCygnusX1 - Profil | Čt 2.8.2012 17:29:11

Stanďour >> Ne to chce zavážet do Poděbrad. Já to mám do Kolína daleko. :-D

    NStanďour - Profil | Čt 2.8.2012 17:19:54

    Já bych určitě zavážel. Z KH třeba až do Kolína.

      NRick - Profil | Čt 2.8.2012 15:29:21

      Chlumik99 >> hele tyčovky na labe je vynosní biznes, nech ho v tom. Srovno minule vikend jsem videl jak parnik sešrotil 2 ks za minutu, hoší upalili do obchodu dokoupit co ztratily, takhle je nutno popořit ryb. prumysl, jinak to nejde

        NChlumik99 - Profil | St 1.8.2012 23:48:49

        Maxxx >> Na co jsi dával na labi tyčovku ? :-)

        Sumes 2012 - Asi stačí když budeš nahazovat labe tam není nikterak široké ryby se dají nachytat i u svého břehu to musíš ale udržovat klid na svém místě.Jinak třeba kdyby jsi dával pruty jakože k nebi tak nepoužívej olověnku :-) to je ten trik :-) co máš v otázce :-)

          NMaxxx - Profil | St 1.8.2012 22:54:03

          Jezdil jsem do toho okolí občasně několik let Nejlépe tam šlapalo monster crab, mušle a scopex Není tam zrovna moc nerovností na dně, takže dost často to bylo o tyčovce - nyní o nahazování a pásovém krmení.Jaro je dobré u stulíků.

            Nmipa - Profil | St 1.8.2012 21:58:52

            kubanec >> jaké pelety používáš, když ti po nich jdou sumci ? já velice rád chytám na pelety a to i na Labi a sumce na ně vidím tak 2x za rok a to náhodou a kdoví jestli .... poraď, rád je vyzkouším - ale pokud to nejsou 30mm halibutky nebo tak nějak :-)))

              NSumec 2012 - Profil | St 1.8.2012 20:24:53

              Sonic.E.S.P >> Někam zhruba k Týnci nad Labem přesně ještě nevím...

                NSonic.E.S.P - Profil | St 1.8.2012 19:58:11

                kam přesně chceš jet???

                  Nmetal - Profil | St 1.8.2012 19:31:03

                  Pvl >> ne ....

                    NPvl - Profil | St 1.8.2012 18:28:43

                    kubanec >> Tam jsou sumci ?

                      Nkubanec - Profil | St 1.8.2012 18:25:38

                      pelety bych vynechal,budou ti do nich busit sumci.