výroba backleadu a jeho váha

Prosím o radu, jakou váhu olova zvolit pro domácí výrobu backleadu?
Autor diskuse: Davve - Profil , 31.7.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Nmexik - Profil | Út 31.7.2012 19:01:41

Tomajo >> tohle pořekadlo spíš platí v poslanecké sněmovně;o))

    NTomajo - Profil | Út 31.7.2012 18:54:36

    mexik >> no jo hold pod svicnem je nejvetsi tma :-)

      Nmexik - Profil | Út 31.7.2012 18:52:23

      Tomajo >> Já si je jen půjčuji;o))

        NTomajo - Profil | Út 31.7.2012 18:33:02

        mexik >> jak muzes jako organ krast v praci sponky? No fuj :-)

          Nmexik - Profil | Út 31.7.2012 18:19:34

          Miras >> pravdu díž..v práci už se ptali, kam furt mizí ty sponky:o))

            NwillIam - Profil | Út 31.7.2012 18:19:26

            Lepší než to vyrábět je to koupit a mám to bez starostí používám ty lehčí http://www.kaprarina.cz//kp908/Zpetne-olovo-Fox-Cap​tive-back-leads.aspx

              NMiras - Profil | Út 31.7.2012 16:26:45

              mipa >> :-)

                Nmipa - Profil | Út 31.7.2012 16:13:33

                Miras >> ... však ti "blahořečím" ... :-)))

                  NMiras - Profil | Út 31.7.2012 15:24:16

                  mipa >> Kurňa, že jsem si to tenkrát nenechal patentovat, teď už tuhle fintu používá půlka mrku:-)

                    Nmipa - Profil | Út 31.7.2012 15:06:57

                    Davve - >> BL používám již dlouho a od jisté doby je již nenakupuji a "vyrábím" si je ... gramáž si určuji sám, jsou téměř zadarmo, hotové coby dup a tak jejich ztráta vůbec nebolí ... snad jen, že nejsou vypínací, ale přesto funkční - prostě něco za něco :-)))

                      NHermis_s - Profil | Út 31.7.2012 14:38:43

                      vikikaca >> diky

                        Nvikikaca - Profil | Út 31.7.2012 14:31:10

                        Hermis_s >> DOC 100krát 80 cm mám jí tady z bazaru za 300 kč, ale nedoporučuji.

                          NHermis_s - Profil | Út 31.7.2012 14:24:30

                          vikikaca >> Pod ryby,co mas na fotkach.

                            NBraun - Profil | Út 31.7.2012 13:57:29

                            Tady je par fotek z me domaci vyroby http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=518164

                              Nvikikaca - Profil | Út 31.7.2012 13:57:15

                              Hermis_s >> jakou podložku?

                                NHermis_s - Profil | Út 31.7.2012 13:51:07

                                vikikaca >> Co to mas za podlozku prosim te?

                                  Nosud - Profil | Út 31.7.2012 13:46:28

                                  vikikaca >> já osobně jej používám jen v případě že jedu s kámoši a chytáme 3-4 lidi vedle sebe a máme jen jednu loď.TAk když přejíždíme před pruty mám zadní olovo a nikdo mě nezamotá a ani nestáhne sondou .Nebo při zdolávačkách když jsou pruty blízko sobě tak mě kolegová ryba nezamotá a pod....jde mi čistě jen o prvních 5 -10 metrů vlasce před špičkou.Jinak v tom nic nehledáma az jiného důvosu nepoužívám

                                    Nvikikaca - Profil | Út 31.7.2012 13:36:43

                                    osud >> tobě se to zadní olovo osvědčilo?

                                      Nosud - Profil | Út 31.7.2012 13:30:05

                                      pro představu zde najdeš v jakých gramážích se prodává.Já osobně používám o váze 40g. http://www.zbozi.cz/?q=back+lead
                                      snad ti to pomůže