Jindřichův Hradec a Třeboňsko

Zdravím všechny, kam se máme vydat na rybačku okolo JH nebo třeboně, kde si pěkně zachytáme, chatky popř stan??? Díky za rady.
Autor diskuse: Again - Profil , 24.7.2012 kaprařina - revíry, cestování
9 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Npan JAN - Profil | St 12.7.2017 13:39:28

kmara >> jen k té ceně za ten Popelov,je možno si ponechat dva menší kapry,nebo i nějakého toho dravce,jsou tam i sumci ,štiky , candáti a u těch je to tuším neomezené(sumec tuším jen do130cm)

    Nkolda1 - Profil | St 12.7.2017 8:25:37

    Na Popelov jezdím na 24hod. a zachytám většinou dobře,výhoda je pokud máš zavážecí lodičku,jinak moc doporučuji tento revír.

      Nkmara - Profil | Út 11.7.2017 22:14:09

      To právě nemám tolik času, hledám spíš něco přes den jen.

        Nkut - Profil | Út 11.7.2017 21:49:27

        kmara >> Na Popelov nejlépe na více dní.Ryb je tam opravdu dost a velkých.

          Nkmara - Profil | Út 11.7.2017 21:39:02

          Díky za tip, vypadá to dobře jen ta cena no. Ještě nějaké další prosím?

            NČík - Profil | Út 11.7.2017 21:23:19

            kmara >> Jestli nemáš hluboko do kapsy, tak asi nejlepší je Popelov.
            http://www.e-ryby.cz/stranka-rybnik-popelov-8

              Nkmara - Profil | Út 11.7.2017 20:13:52

              Zdravím, příští týden jedu na 2 noci za znamyma k Jindrichovu hradci. Můžete mu poradit nějaký dobrý soukromak? Děkuju

                NPallermo - Profil | Út 24.7.2012 14:04:54

                mas tam toho malo co :D

                  Nmeteor - Profil | Út 24.7.2012 14:03:45

                  Again - >> nejlépe někam na soukromák :-D