- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Který naviják byste brali?
Chtěl bych koupit nové navijáky, ale nevím jaký.Uvažuji mezi těmito:
1. SHIMANO BIOMASTER 8000 XTA - http://www.rybarsky-market.cz/kaprove/navijak-shimano-biomaster-8000-xta/sr-1-sc-34-si-216/default.aspx
2. SHIMANO NAVI 8000 XTA - http://www.rybarsky-market.cz/kaprove/navijak-shimano-navi-8000-xta/sr-1-sc-34-si-218/default.aspx
3. DAIWA CROSSCAST S - http://www.daiwa-fishing.cz/navijaky/100-crosscast-s.html
Díky za odpovědi.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nsirahobby - Profil | So 21.7.2012 21:50:37
Nedávno jsem taky rozmýšlel co koupit . Tak jsem vyzkoušel . Moc se mi líbil Windcast , ale byl jsem vyloženě zklamaný . Daiwy se mi moc líbí , ale nakonec mám Ultegry XSB a jsem spokojen . A abych někoho neurazil tak ty Ultegry mám na prutech zn. Daiwa :))))
NJakuza - Profil | So 21.7.2012 21:31:45
Nchesper - Profil | So 21.7.2012 21:15:20
Líbí: 0 Nelíbí: 0
Ja som minule drzal v ruke windcasta a ten chod sa mi zdal horsi, ako ma shimano. Ale to som drzal len v predajni a tocN Shawt - ® So 5.5.2012 11:51:25
a to sem jen nahlédlZober jednoznačneShimano.Mal som tieto Daiwy Windcasty Z5000LD a katastrofa.Nebudem sa tu rozpisovať.Ale si všimni tady v bazaru každu chvilu niekto predáva Windcasty.Teraz mám tieto Shimano Power Aero a to je uplne niekde inde ako Windscasty.Určite radšej zober hociakú Ultegru a nebudeš banovať.Viem o čom hovorím.Nechcem rýpať do Daiwistov ale Daiwa vyrobená v korei nemá na Shimano vyrobené v Malayzii.Daiwa a Shimano jedine od tých vyšších modelov.Alebo Emblemy Pro alebo Daiwa tournament entoh tiež nie sú špatné.Ale určite nie Windcasty.A to som mal od tatže bych neřekl že ti dává až tak za pravdu jen se nakoukl a kousek četl ty asi ne jinak bys nepsal že ti dává za pravdu
NLee-Haney - Profil | So 21.7.2012 21:14:53
Z výběru zde bych bral Biomastry i když ta tica taky nemusí být špatná.Já mám doma navi xsa a není to špatný navi,ale je dost těžký.Navíc by mu seděl ten ochraný prstenec pod cívku jak má ultegra protože mi celkem dost padal silon pod cívku při vyvážce,ale to bylo asi rukama:)
NJakuza - Profil | So 21.7.2012 20:35:20
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=635376&kw=windcast%20z
Nchesper - Profil | So 21.7.2012 20:05:09
NZ5 - Profil | So 21.7.2012 19:50:31
NJakuza - Profil | So 21.7.2012 19:46:19
Já píšu, že jsem srovnával s Ultegrama a ty na to odepíšeš, že jsem srovnával s Mivardi a Spro.
Já píšu, že na Zetkách nemám žádné vůle a ty na to "když ti nevadí ty vůle, tak budeš spokojený"
Nezlob se na mě, ale tohle je diskuze na úrovni pětiletého retardovaného dítěte...
Njircek - Profil | So 21.7.2012 17:39:53
Nreaper - Profil | So 21.7.2012 17:26:25
Nchesper - Profil | So 21.7.2012 15:37:20
NJakuza - Profil | So 21.7.2012 15:08:30
PS. Doporučuju pročíst tuhle diskuzi, kde převládají pozitivní ohlasy, které jen potvrzují moje slova.
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=635376&kw=windcast%20z
NVendelinnn - Profil | So 21.7.2012 13:13:33
Nchesper - Profil | So 21.7.2012 13:08:10
NJakuza - Profil | So 21.7.2012 12:35:06
NShawt - Profil | So 21.7.2012 12:34:13
NShawt - Profil | So 21.7.2012 12:33:01
Nchesper - Profil | So 21.7.2012 11:37:00
NPortos - Profil | So 21.7.2012 11:30:41
Nmeteor - Profil | So 21.7.2012 11:23:11
Nmeteor - Profil | So 21.7.2012 11:22:24
NPortos - Profil | So 21.7.2012 11:07:40
http://www.rybarsky-market.cz/surfove/navijak-shimano-biomaster-8000-xs/sr-1-sc-36-si-14637/default.aspx
Nejsem fanda zbytečných vychytávek, které mají akorát efekt navýšení ceny...
Nchesper - Profil | So 21.7.2012 10:59:48
NJakuza - Profil | So 21.7.2012 10:44:37
Nchesper - Profil | So 21.7.2012 9:01:30
neznám takový vůle na klice nemá ni traktor a o chodu škoda slov
NJakuza - Profil | So 21.7.2012 8:12:39
Pokud ses ale rozhodl ušetřit, tak se vykašli na laciné navi od těchto značek a kup si Ticu. Ta splní veškeré tvé očekávání. V bazaru teď někdo nabízí dva Sceptery za 3000,- fungl nové, tak jdi do nich a máš vystaráno.
NKocháč - Profil | So 21.7.2012 7:04:49
Nchesper - Profil | So 21.7.2012 6:20:49
Nchesper - Profil | So 21.7.2012 6:19:06
NMa_verick - Profil | So 21.7.2012 2:54:54
NShawt - Profil | So 21.7.2012 0:15:04
NShawt - Profil | So 21.7.2012 0:06:41
http://www.youtube.com/watch?v=uskH1zvHipw
Nsmaljoni - Profil | Pá 20.7.2012 20:59:30
Ngoter - Profil | Čt 19.7.2012 20:01:54
NSedli - Profil | Čt 19.7.2012 18:39:29
NLucciano - Profil | Čt 19.7.2012 14:20:35
NSedli - Profil | Čt 19.7.2012 13:35:45
NLucciano - Profil | Čt 19.7.2012 13:32:15
NKUBE07 - Profil | Čt 19.7.2012 13:14:48
Nsirahobby - Profil | Čt 19.7.2012 12:36:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMicrob-Carp team DK - Profil | Čt 19.7.2012 12:16:23
Nmartin318 - Profil | Čt 19.7.2012 12:00:31
Nlado40 - Profil | Čt 19.7.2012 11:39:41
NZ5 - Profil | Čt 19.7.2012 11:37:27
Nlado40 - Profil | Čt 19.7.2012 11:33:59
NChosé 2 - Profil | Čt 19.7.2012 11:12:17
NObrfišlař - Profil | Čt 19.7.2012 11:05:56
NVenca888 - Profil | Čt 19.7.2012 11:03:12
Nzaplosak - Profil | Čt 19.7.2012 10:30:06
NSedli - Profil | Čt 19.7.2012 10:24:03
NObrfišlař - Profil | Čt 19.7.2012 9:38:10
NSedli - Profil | Čt 19.7.2012 9:31:58
Nsirahobby - Profil | Čt 19.7.2012 8:26:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Pokud tu někdo zmiňuje Titanos tak ta Ultegra z Itálie je za skoro stejnou cenu jako Titanos u nás. Kamarád má toho Biomastera řadu let a neměnil by .Je to nezničitelný naviják . Mě osobně připadl moc těžký . A tak zase je vidět , že to není nikde ošizený . :))))
Ta Daiwa je sice Daiwa jak tu mnozí křičí , ale je to ta nejlevnější verze která na mě neudělala dobrý dojem .
Jde o to na co to chceš . Objeď si obchody a vyzkoušej si to v ruce a pak si udělej obrázek sám . Hlavně se nenech zviklat na jinou značku jako Cormoran a pod.
Kde to žije - kaprařina
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
19:03NKrátkodobá kaprařina x 9921
16:33NFanclub značky Shimano 16391
16:29NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
8:22NLabe fishing store 19
8:02NOhře, úlovky, nástraha 1054
6:04NKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...


















