- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dešná - zákaz označení lovného místa
Chystám se na Dešnou a zjistil jsem,že zakázali používat jakékoliv označení lovného místa. Beru s sebou člun na zakrmování a nevím,jak odhadnout lovné místo při zakrmování. Díky všem za radu.
Autor diskuse: Jervys - Profil , 24.6.2012 kaprařina - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nbart.bm - Profil | St 10.7.2013 8:40:39
Dan.J >> a jak jsem psal niz.promluv si s klukama co jezdi do chorvatska.ti te vyvedou z tveho argumentovani....krmit raketou a kobrou tyden dva.....na jak dlouho vubec jezdis k vode?kolik vyprav udelas delsich jak 4 dny za rok?
NPeta Dobeš - Profil | St 10.7.2013 8:40:35
No vidím,že už jste se tafy sešli tři.slavina,švec a dan.j .kluci fakt by vám mohl pomoct uz fakt jen ten vikend juniorů.na dešné se fakt dá nachytat mraky ryb bez bojky.
Nbart.bm - Profil | St 10.7.2013 8:35:43
Dan.J >> zeptam se te jinak.k cemu je lepsi bojka v noci?podle ni odhadnes vzdalenost?Dane nechtej mi tu tvrdit ze vidis v baterce kam ti dopadlo olovo.jestli metr doleva nebo prava od tycky.jedine urcis smer vzdalenost hadas.Proc nedokazes respektetovat dana pravidla?proste je to zakazane a ty se stim bud smir nebo jezdi jinam.myslim ze na ty pocty lidi co tam jezdi to ani nepoznaji.dej si na pole kolik udelej kolem nej 10m kruh odejdi 80m a hazej tak 20x.pak dej vedet kolikrat si se do toho kruhu trefil s pva a montazi.
NRosta - Profil | St 10.7.2013 7:14:15
Dan.J >> Jak jsem už jednou napsal. Jakékoliv bojky jsou a budou na Dešné zakázány. S tím prostě nic nenaděláš. A k těm loďkám je rozdíl zavážet a krmit z loďky. Krmit je povoleno. Jinak tady zbytečně plýtváš svým časem.
NPatˇas - Profil | St 10.7.2013 0:08:02
Dan.J >> Tak to už je horší,většinou to tam prdnu před setměním kdy je ještě vidět a v noci to tam pošlu už na blint a modlím se.
NPatˇas - Profil | Út 9.7.2013 23:46:53
Já si dávám na silon bavlnku, když nahazuju a pří odvíjení si to zastavím. Horší je to při vyvážení,to ti musí na břehu partˇák říct dost když ho máš. Používám to na přehradě kde bo'jky být nesmí.
NRST - Profil | Út 9.7.2013 22:59:18
Dan.J >> Ale ty děcka to zvládnou i bez té blbé bojky. A jak psal Kocháč jestli chceš naučí tě to.
NDan.J - Profil | Út 9.7.2013 22:38:08
RS >> Ale ono by to šlo,odebrat pár kaucí a znemožnění dalšího rybolovu.Sem si jist že si ostatní dají sakra pozor,je to vše ale o chechtákách.
NRS - Profil | Út 9.7.2013 22:27:17
Dan.J >> Snad jen bych jim měl za zlé že si nedokáží sjednat pořádek....Ale ono někdy to taky není jednoduché....:-(
NRS - Profil | Út 9.7.2013 22:24:27
Dan.J >> Ale joooo nemám nic proti názoru..... konec konců diskuse je proto,aby se našlo na danou vec řešení.... Ale proč diskutovat o něčem co nám nepřísluší...oni jsou majitelé a mají právo rozhodnout !!! Myslím , že nikdo z nás si do svého soukromí taky nenechá kecat a rozhoduje se podle sebe......
NDan.J - Profil | Út 9.7.2013 22:15:51
RS >> Jak sem psal,každý má právo na svůj názor a pokud se nechová arogantně a neuráží,určitě ho respektuju.
Nmedvidek 1 - Profil | Út 9.7.2013 22:14:42
Dan.J >> Ještě si můžeš dát pruty po směru náhozu a vzdálenost si můžeš zaklipovat a pomotáš párkrát a dáš tam silnou gumu-pro případ velkýho tahu ryby,podle mě je tady fakt zbytečný zavážet a můžu ti říct-mně problémy vyvážka nedělá
NRS - Profil | Út 9.7.2013 22:13:46
Jak to tak čtu ,tak musím říct...ČESKÁ KLASIKA !!! Věčně nespokojení a na zákazy hledající finty , jak je obejít !!! Proč ?!?!? Prostě jednou je to rozhodnutí majitele ,tak to respektuji a tečka !!! Je to jako se zákonama ještě nevstoupili v platnost ,ale český človíček na ně remcá a má X fint jak je obejít !!! Kdy už se naučíme respektovat jeden druhého ??? :-(( Promiňte mi můj názor ,ale prostě jsem se neudržel :-(((
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NLexikon boilies komponentů901
NDalešice ??8160
NDomácí swinger - výroba624
NLov z nafukovacího člunu1187
NRCO cup Bohušice5889
NHarrison - vše o této značce3722
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NCcMoore a vše kolem něj3769
NRouchovanská (Gabčíkovo) - Rokytná 3A112
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKrátkodobá kaprařina x 10039
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












