Dešná - zákaz označení lovného místa

Chystám se na Dešnou a zjistil jsem,že zakázali používat jakékoliv označení lovného místa. Beru s sebou člun na zakrmování a nevím,jak odhadnout lovné místo při zakrmování. Díky všem za radu.
Autor diskuse: Jervys - Profil , 24.6.2012 kaprařina - techniky lovu

Nbart.bm - Profil | St 10.7.2013 8:40:39

Dan.J >> a jak jsem psal niz.promluv si s klukama co jezdi do chorvatska.ti te vyvedou z tveho argumentovani....krmit raketou a kobrou tyden dva.....na jak dlouho vubec jezdis k vode?kolik vyprav udelas delsich jak 4 dny za rok?

    NPeta Dobeš - Profil | St 10.7.2013 8:40:35

    No vidím,že už jste se tafy sešli tři.slavina,švec a dan.j .kluci fakt by vám mohl pomoct uz fakt jen ten vikend juniorů.na dešné se fakt dá nachytat mraky ryb bez bojky.

      Nbart.bm - Profil | St 10.7.2013 8:35:43

      Dan.J >> zeptam se te jinak.k cemu je lepsi bojka v noci?podle ni odhadnes vzdalenost?Dane nechtej mi tu tvrdit ze vidis v baterce kam ti dopadlo olovo.jestli metr doleva nebo prava od tycky.jedine urcis smer vzdalenost hadas.Proc nedokazes respektetovat dana pravidla?proste je to zakazane a ty se stim bud smir nebo jezdi jinam.myslim ze na ty pocty lidi co tam jezdi to ani nepoznaji.dej si na pole kolik udelej kolem nej 10m kruh odejdi 80m a hazej tak 20x.pak dej vedet kolikrat si se do toho kruhu trefil s pva a montazi.

        NŠvec - Profil | St 10.7.2013 7:59:50

        Rosta >> Rostˇo ještě to přehodnoťte :-))

          NRosta - Profil | St 10.7.2013 7:14:15

          Dan.J >> Jak jsem už jednou napsal. Jakékoliv bojky jsou a budou na Dešné zakázány. S tím prostě nic nenaděláš. A k těm loďkám je rozdíl zavážet a krmit z loďky. Krmit je povoleno. Jinak tady zbytečně plýtváš svým časem.

            NDan.J - Profil | St 10.7.2013 0:09:43

            Patˇas >> No a proto říkám že je lepší bojka:-)

              NPatˇas - Profil | St 10.7.2013 0:08:02

              Dan.J >> Tak to už je horší,většinou to tam prdnu před setměním kdy je ještě vidět a v noci to tam pošlu už na blint a modlím se.

                NDan.J - Profil | Út 9.7.2013 23:51:17

                Patˇas >> No a co v noci?

                  NPatˇas - Profil | Út 9.7.2013 23:46:53

                  Já si dávám na silon bavlnku, když nahazuju a pří odvíjení si to zastavím. Horší je to při vyvážení,to ti musí na břehu partˇák říct dost když ho máš. Používám to na přehradě kde bo'jky být nesmí.

                    NRS - Profil | Út 9.7.2013 23:11:04

                    Dan.J >> V tomto s tebou souhlasím....

                      NDan.J - Profil | Út 9.7.2013 23:04:06

                      RST >> Koukám že tě Kocháč naočkoval co?

                        NRST - Profil | Út 9.7.2013 22:59:18

                        Dan.J >> Ale ty děcka to zvládnou i bez té blbé bojky. A jak psal Kocháč jestli chceš naučí tě to.

                          NDan.J - Profil | Út 9.7.2013 22:38:08

                          RS >> Ale ono by to šlo,odebrat pár kaucí a znemožnění dalšího rybolovu.Sem si jist že si ostatní dají sakra pozor,je to vše ale o chechtákách.

                            NBzukcuk - Profil | Út 9.7.2013 22:36:27

                            Jed chytat jen na odhoz. Je to uplne dostacujici.

                              NRS - Profil | Út 9.7.2013 22:27:17

                              Dan.J >> Snad jen bych jim měl za zlé že si nedokáží sjednat pořádek....Ale ono někdy to taky není jednoduché....:-(

                                NRS - Profil | Út 9.7.2013 22:24:27

                                Dan.J >> Ale joooo nemám nic proti názoru..... konec konců diskuse je proto,aby se našlo na danou vec řešení.... Ale proč diskutovat o něčem co nám nepřísluší...oni jsou majitelé a mají právo rozhodnout !!! Myslím , že nikdo z nás si do svého soukromí taky nenechá kecat a rozhoduje se podle sebe......

                                  NDan.J - Profil | Út 9.7.2013 22:17:44

                                  medvidek 1 >> To mně taky né ale raději chytám na odhoz.

                                    NDan.J - Profil | Út 9.7.2013 22:15:51

                                    RS >> Jak sem psal,každý má právo na svůj názor a pokud se nechová arogantně a neuráží,určitě ho respektuju.

                                      Nmedvidek 1 - Profil | Út 9.7.2013 22:14:42

                                      Dan.J >> Ještě si můžeš dát pruty po směru náhozu a vzdálenost si můžeš zaklipovat a pomotáš párkrát a dáš tam silnou gumu-pro případ velkýho tahu ryby,podle mě je tady fakt zbytečný zavážet a můžu ti říct-mně problémy vyvážka nedělá

                                        NRS - Profil | Út 9.7.2013 22:13:46

                                        Jak to tak čtu ,tak musím říct...ČESKÁ KLASIKA !!! Věčně nespokojení a na zákazy hledající finty , jak je obejít !!! Proč ?!?!? Prostě jednou je to rozhodnutí majitele ,tak to respektuji a tečka !!! Je to jako se zákonama ještě nevstoupili v platnost ,ale český človíček na ně remcá a má X fint jak je obejít !!! Kdy už se naučíme respektovat jeden druhého ??? :-(( Promiňte mi můj názor ,ale prostě jsem se neudržel :-(((