Dešná - zákaz označení lovného místa

Chystám se na Dešnou a zjistil jsem,že zakázali používat jakékoliv označení lovného místa. Beru s sebou člun na zakrmování a nevím,jak odhadnout lovné místo při zakrmování. Díky všem za radu.
Autor diskuse: Jervys - Profil , 24.6.2012 kaprařina - techniky lovu

NKocháč - Profil | Út 9.7.2013 22:05:32

Boha to je pako. A mohl se od děcek hodně naučit.

    NDan.J - Profil | Út 9.7.2013 22:02:06

    Protože si někteří nedají říci a chovají arogantně a bohužel to není má diskuze,nezbývá mi nic jiného nežli dotyčného ignorovat.

      NKocháč - Profil | Út 9.7.2013 21:55:34

      Dan.J >> nenapadám, vyvážení na Dešné a označování lovného místa je totální chujovina. A s těma děckama to myslím vážně, naučí tě to, budeš jim vděčnej :-)

        NDan.J - Profil | Út 9.7.2013 21:52:18

        Kocháč >> Buď tak laskav a nenapadej!!!

          NKocháč - Profil | Út 9.7.2013 21:48:47

          Dan.J >> v noci neumí nahodit do stejného místa jen jelito. Loď není potřeba a ani tyčovka. O víkendu děláme zrovna na Dešný tábor pro dětský kroužky. Stav se děcka tě to naučí :-)

            NDan.J - Profil | Út 9.7.2013 21:39:43

            Red carp >> Redfish_Brno - 9.7.2013 21:37:35 >> Je vidět že mně neznáš:-) Ale děkuju.

              NRedfish_Brno - Profil | Út 9.7.2013 21:37:35

              Dan.J >> OK, bojuj, fandím ti. Ale ty tyčovky prosím už vzdej :-)

                NDan.J - Profil | Út 9.7.2013 21:32:50

                Red carp >> Redfish_Brno - 9.7.2013 21:27:15 >> Jistě že to chápu, ale na rozdíl od ostatních se snažím něco zmněnit a pokud by se zmněnilo i jen to že tam nabudou ožralí násoskové co dělají bordel a znepříjemňují ostatním rybolov,budu spokojen.

                  Nrices - Profil | Út 9.7.2013 21:32:02

                  Kocháč >> vraj nevidia na fúkačky :-)

                    NFullnek - Profil | Út 9.7.2013 21:31:14

                    Kocháč >> Narozdíl od rybařů.

                      NKocháč - Profil | Út 9.7.2013 21:27:51

                      Fullnek >> A v noci spí i ryby, mají rozum.

                        NRedfish_Brno - Profil | Út 9.7.2013 21:27:15

                        Dan.J >> Ty to asi nechceš pochopit, že? :-)

                          NFullnek - Profil | Út 9.7.2013 21:23:20

                          Kocháč >> V noci se má spat

                            NKocháč - Profil | Út 9.7.2013 21:19:00

                            Dan.J >> v noci to prostě bez baterky, lodě a tyčovky nejde.

                              NDan.J - Profil | Út 9.7.2013 21:15:57

                              medvidek 1 >> Krm raketou týden nebo dva,nehledě na to že pokud jdeš na druhou stranu tak se bez loďky či člunu neobejdeš.Co noční nahazování,zas naslepo!

                                Nmedvidek 1 - Profil | Út 9.7.2013 21:12:08

                                Nevidím důvod proč mět na Dešné bojku-stačí nahazovat a přikrmit raketou a nemusíš se tahat se člumem.

                                  NŠvec - Profil | Út 9.7.2013 20:34:45

                                  slavina >> ale můžeš tam mít bojku.

                                    Nslavina - Profil | Út 9.7.2013 20:31:09

                                    Švec >> Grunty? Tam je to,ale drahý to bych nedal.

                                      NŠvec - Profil | Út 9.7.2013 20:29:51

                                      slavina >> ještě o jednom revíru bych věděl :-)

                                        Nslavina - Profil | Út 9.7.2013 20:28:13

                                        Švec >> to ne to už bych se vysral na kaprařinu. Kam bych jezdil chytat. Na svazovce chytnu piču.