Fox Micron RX blue set vs. MMXR blue set vs. Fox Micron NTX-R

Ktory z tychto hlasicov je najspolahlivejsi? Verim ze RX.xAle predsa ak ich nezozeniem tak asi Mmxr alebo Ntxr. Poradte mi .Ale iba osobne skusenosti. Dakujem
Autor diskuse: feederjaro - Profil , 16.6.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Nfeederjaro - Profil | Ne 17.6.2012 19:57:30

,

    Nfeederjaro - Profil | Ne 17.6.2012 19:46:15

    foxxx >> to máš pravdu že dobrý skok.Ja som mal dávno lacné šunty od Esoxu a dva roky bez najmenších problémov.Potom som sa nechal zlákať na Flajzar a odvtedy to začalo.
    O problémoch z Flajzarom sa radšej rozpisovať nebudem.Bol som rád že som sa ich zbavil.Jednalo sa o sadu 4+1 Q7 TX.

      Nfoxxx - Profil | Ne 17.6.2012 19:38:04

      feederjaro >> Dobrý skok:-)) Pokud opravdu nakonec uvažuješ o levné sadě hlásičů,tak ještě koukni na sadu hlásičů od firmy Trend: http://www.tomas-carpio.cz/d-digital-set-skarp-tren​d-31-sada-signalizatoru,-hlasicu.html#cat

        Nfeederjaro - Profil | Ne 17.6.2012 19:35:35

        Asi pôjdem do tych Vimarco.Už mi je zle z tých drahých hlásičov.A aj tak tá kvalita u tých drahých stojí za ho..o

          NShawt - Profil | Ne 17.6.2012 19:26:21

          feederjaro >> kolik stoji a novinka..pockej pohledam odkaz ja je mam z ebay..nema to zadne jmeno,ale jsem si jist,ze je to to same :) a cena tedy kolem 1500 Kc takze koukam,ze jini si jen nechali dopsat jmeno na nej a prodavaj je draze :)))
          tak tady
          http://www.ebay.co.uk/itm/320723875613?ssPageName=S​TRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_875wt_117​1

            NShawt - Profil | Ne 17.6.2012 19:23:34

            Franc49 >> ja tedy nevim,ale srovnavat vicemene cokoli krome ACE I-3 s Delkimem je blbost, protoze to je uplne odlisny system...pokud vim tak v Delkimu neni zadne kolecko co se toci a maji na to tusim patent...nevlastnim,ale z toho co jsem vypozoroval mi to tak prijde,takze pokud na to maji patent,tak nikdo jiny tohle nema...
            http://www.delkim.co.uk/technology-vibration.php

              Nfeederjaro - Profil | Ne 17.6.2012 19:23:28

              Cena 3+1 stojí 3130,-kč



              Asi zoberiem tieto a hotovo.Normálne nad nimi rozmýšlam.Majú tie isté funkcie ako Fox.A pri reklamácii to riešia kus za kus

              4 magnety
              Kolečko v ložisku
              Funkce MUTE pro přehazování
              Nové noční osvětlení
              Ochrana před zcizením


              Bezdrátová sada hlásičů 3+1 s příposlechcem + pouzdro zdarma.
              4 druhy provozních režimů:
              Záběr signalizuje LED pásek – Diody ukazují i směr záběru a rychlost odvíjení vlasce
              Klasický režim – Bílá paměťová dioda a barevná záběrová dioda
              Noční režim – Bílá paměťová dioda a poziční osvětlení barevnou diodou
              Pouze paměťová dioda – svítí při záběru a bliká jako paměť
              Vlastnosti signalizátoru:
              Extrémní výdrž baterie napájení 9V
              8 stupňů nastavení hlasitosti, citlivosti a tónů
              Akusticky i vizuálně rozlišuje směr záběru (záběr / padák jiný zvuk)
              Tichý režim – signalizace probíhá pouze opticky nebo příposlechem
              Udržovací paměť – pokud je v hlásiči baterie, pamatuje si při jakém nastavení byl vypnut a po zapnutí se nemusí znovu nastavovat
              Pogumovaný povrch usnadňuje manipulaci
              100% odolný vůči vodě a povětrnostním vlivům
              Upozorňuje problikáváním paměťové diody a akusticky na slabou baterii ( čím je baterie slabší tím je častější interval)
              Jack 3,5 mm pro připojení svítícího swingeru – při záběru svítí a poté bliká 20sec. jako paměťová dioda
              „Záběrová paměť“ – elektronika si pamatuje a sčítá každý pohyb vlasce po dobu 20sec. Pokud tento pohyb překročí nastavenou citlivost, hlásí záběr. Normálně tato drobná činnost zůstává bez povšimnutí
              Vlastnosti příposelchu:
              Pogumované pouzdro
              100% odolný vůči vodě a povětrnostním vlivům
              4 nezávislé kanály – souběžně hlásí záběr z více prutů
              Barevná dioda při záběru svítí a poté bliká 20sec jako paměťová dioda na hlásiči
              Přijímač přebírá nastavený zvuk ze signalizátoru
              Nastavitelná hlasitost
              Snadné přepnutí do režimu vibrací
              Kontrola ztráty spojení mezi hlásiči a centrálou
              Snadné přiřazení dalšího hlásiče (pokud si koupíte např. SET 2+1 nebo samostatný hlásič)
              Velký dosah do 200 m v závislosti na daných podmínkách
              Signalizace slabých baterií
              Zdroj napájení 3 x 1,5V AAA
              Na prodávané zboží poskytujeme záruční a pozáruční servis.Záruka výměny kus za kus trvá 24 měsíců.

                Nfeederjaro - Profil | Ne 17.6.2012 18:47:25

                No a teraz mi poradte.Staré sady Rx zo šikmými nápismi už nezoženiem,iba ak z Ebay.A to sa mi teda nechce dávať kopu peňazí za hlásiče,a navyše po záruke.A čo by ste teda radily,tie nové Rx alebo staré MMXr-ka?Tie MMXR-ka som držal v ruke v Carproducte a pod batériami bola nálepka a na nej rok výroby 2005.Takže staré dobré Foxíky?Alebo sa mýlim?

                  NMARTIN K. - Profil | Ne 17.6.2012 16:22:53

                  feederjaro >> Ladik ti odpovedel za me. Jinak jeste k servisu pokud koupis u nas Fox tak v zaruce jde kus za kus zadna oprava ale po zaruce si pockas. Doporucim ti Carprodukt v Hodonine tam se obrat v pripade ze se ti vys.ere RX. Posilaji to do Belgie kde ma Fox sklad a servis pro Evropu.

                    NFranc49 - Profil | Ne 17.6.2012 16:16:45

                    ahoj lidi ja mel i delkim i fox jsou to vsechno stejny hlasice jako ostatni vsechno se dnes meni jde to vsechno z ciny ja mel delkim ev hroznej kram jak prselo tak jsem ho potom tri dny susil potom jsem mel sx neco podobneho rx ale ty stare pri jednom zaberu razatnim se mi zasekl magnet takze oprava v servisu proste vse dnes od foxe je drahe a platime jen tu znacku to same jak od shimano ci jinych vecech proste sracky dnes mam prologic a jsem spokojen no:)))))))))

                      NDulf - Profil | Ne 17.6.2012 14:53:30

                      Ladiis >> v tom souhlas.Bohužel.

                        NLadiis - Profil | Ne 17.6.2012 14:46:11

                        Dulf >> Jasně, tyhle info by mohl poskytnout pouze někdo přímo od Foxu.. Jen jsem poukazoval na to, že i tolik opěvovaná nesmrtelnost hlásičů RX lehce s touto novou várkou utrpěla.. Je však smutné, že kvalita jde dolů i u renomovaných firem, které dříve byly zárukou kvality (viz EOS-R a NTXr).. :(

                          NDulf - Profil | Ne 17.6.2012 13:20:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ladiis >> no tak pokud by to mělo být objektivní,tak by to chtělo vyjádřit v procentech .Prodaný vs.ty na hovno.Věřím tomu,že ty šikmé budou na tom lépe,ale myslím,že nijak zásadně.Osobně mám za to,že chybu neudělá ani s těmi blue.A o to mu asi šlo, dle otázky.

                            NPavol sk - Profil | Ne 17.6.2012 13:18:09

                              NLadiis - Profil | Ne 17.6.2012 13:02:08

                              dosec >> Píšu jen co jsem slyšel a vyčetl na rybářských fórech.. ;-) A tyhle doměnky mi potvrdil i jeden známý, jenž měl s tím novým sete RX problémy taky. Všechno je jen elektronika, po*rat se může cokoliv, jen u některých výrobků je ta možnost bohužel o dost pravděpodobnější než u výrobků jiných, to je vše... :D

                                NDulf - Profil | Ne 17.6.2012 12:57:04

                                dosec >> nezbývá než souhlasit

                                  Ndosec - Profil | Ne 17.6.2012 12:51:35

                                  Dulf >> jasně je to spotřební výrobek jen se musím pousmát ,jakou v některých otázkách dokáží, někteří,některým výrobkům namalovat auru :-)

                                    NDulf - Profil | Ne 17.6.2012 12:37:20

                                    dosec >> tak jasně,páč ho dříve či později potřebuješ.Jinak Ultegra už taky není Ultegrou apod.To samé bude zřejmě i jinde,ale svojí dost slušnou kvalitu si drží Fox stále.

                                      Ndosec - Profil | Ne 17.6.2012 12:22:06

                                      Ladiis >> zlatej českej rychlej servis když tak čtu tvůj příspěvek :-)